Thursday 14 December 2017

13 квітня 2014 року в НСК «Олімпійський» відбувся фестиваль робототехніки «Robotica-2014», в рамках якого було проведено ряд цікавих конкурсів, змагань та виставок.

Наша школа була представлена в кількості восьми команд у різних видів змагань: бої роботів – сумо, олімпіада WRO (World Robot Olympiad) та олімпіада FLL (First LEGO League).

1. Відважних роботів – борців сумо готували учні 5-В, 7-Б, 10-Б класів:
    • Команда «Переможці»
      • Марія Грищук
      • Валерія Яворовська
      • Єва Чайкіна
    • Команда «Роботи-переможці»посіли почесне ІІІ призове місце
      • Євгеній Сірий
      • Назарій Колосюк
      • Дмитро Коренко
  2. Учасниками олімпіади WRO були учні 5-Б, 5-В, 6-Г класів:
    • Команда «Explorer»
      • Андрій Соломко
      • Єлизавета Ступаченко
      • Денис Давиденко
    • Команда «Сови»
      • Григорій Ладонько
      • Павло Дзюба
      • Владислав Філоненко
    • Команда «Терабайт»
      • Микита Гончаров
      • Денис Ліченко
      • Руслан Модягін
    • Команда «Унікуми»
      • Єгор Давиденко
      • Даніїл Шевченко
      • Роман Прокопенко
  3. Вітаємо учасників олімпіади, бажаємо успіхів та натхнення.
  4. У олімпіаді FLL прийняли участь учні 5-В, 6-А, 7-В класів:
  5. На відміну від інших змагань роботів, ця олімпіада передбачала, окрім змагань на полі роботів, участь дітей у різних конкурсах та проектах.
    • Команда «Team from the future» з темою проекту «Торнадо», підготували макети, презентації, фільм та, навіть власноруч створили мультфільм на подану темупосіли почесне ІІІ призове місце
      • Анастасія Абрамова
      • Марія Барабуха
      • Владислав Березовський
      • Віталій Бородавко
      • Марта Бурда
      • Марко Корецький
      • Андрій Макуш
      • Антон Холодар
      • Анастасія Швець
      • Дар’я Шевченко
    • Судді оцінили яскраву презентацію та командну роботу і команда здобула почесне звання «Найкраща командна робота»
    • Команда 7-В класу з темою проекту «Природні катастрофи – Повінь»
      • Маргарита Гулій
      • Андрій Виглядовський
      • Олександра Кадацька
    • Діти не тільки презентували свій проект, а навіть знайшли рішення як боротися з цим природним лихом. За результатами першої залікової спроби, команда була в трійці лідерів і тільки вирішальна друга спроба їх підвела. Бажаємо успіхів та перемог. Ми у Вас віримо.

І на останок, хочеться висловити подяку всіх дітям, які прийняли участь у змаганнях, вчителям-тренерам, вчителям-батькам, батькам та адміністрації за допомогу в організації та участі команд у фестивалі.