»
Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!
Wednesday 26 September 2018

Як безпечно користуватися інтернетом

Безпечною онлайн-платформою для виховання коректної поведінки у мережі сьогодні є сайт «Онляндії» – www.onlandia.org.ua.

Його відвідуваність досягає 17 000 унікальних користувачів на місяць, що, як і дослідження, свідчить про нагальну потребу в таких освітніх проектах.

Сайт є основним ресурсом програми «Онляндія – Безпека дітей в Інтернеті», що об’єднує 27 членів Коаліції за безпеку дітей в Інтернеті та більше 4 300 волонтерів по всій країні.

День безпечного Інтернету (англ. Safer Internet Day) відзначається у другий вівторок лютого. Ідея святкування належить Єврокомісії (січень 2004 року), яка була підтримана європейськими некомерційними організаціями European SchoolNet та Insafe. Головний координатор Дня — некомерційна організація Insafe (European Safer Internet Network).

Однією з найважливіших ініціатив Коаліції є програма для шкіл «Безпека дітей в Інтернеті», в рамках якої, починаючи з 2008 року тренери-волонтери проводять тренінги для дітей, їх батьків та вчителів. З 2008 року тренерами проведено понад 3000 тренінгів для 78000 учасників. В результаті зусиль Коаліції з 2009-2010 навчального року тема безпеки в Інтернеті також внесена Міністерством освіти і науки в шкільну програму 5-12 класів.

15 лютого 2012 року в стінах Київської Міської Державної Адміністрації відбувся семінар «Інтернет і безпека», який відвідали учні 9–А та 6–В класів разом з класними керівниками Чемерис Л.М. та Шаповал А.М.
Інтернет-технології стали природною частиною життя дітей і сучасної молоді. Невміння працювати з комп’ютером і орієнтуватися в інтернет-просторі в сучасному суспільстві можна порівняти з невмінням писати й читати. Комп’ютер є не лише розвагою, але й засобом спілкування, самовираження та розвитку.
Самостійне пізнання інформаційного світу дозволяє розширити коло інтересів дитини і сприяє її додатковій освіті, спонукає до кмітливості, привчає до самостійного розв’язання задач, проте відсутність життєвого досвіду підвищує ризик зіткнутись з онлайн-загрозами, такими як: онлайн-насилля, шахрайство, порнографія, отримання особистої інформації з метою злочинного використання та інші. В рамках семінару було проведено інтерактивний тренінг – змагання для учнів загально-освітніх шкіл з метою формування правил безпечного користування Інтернетом. Команда учнів 9–А класу школи № 52 посіли почесне третє місце в змаганні й отримали заохочуючи призи.


comments powered by HyperComments