Архів завдань 2005-2006

Шкільний курс підготовки до олімпіад з інформатики

Наша школа проводить підготовку учнів до участі в олімпіадах з інформатики всіх рівнів. Основний курс інформатики ми значно розширюємо, два рази на тиждень проводячи спеціалізовані гуртки. Читає гуртки переможець всеукраїнських олімпіад з інформатики та математики і срібний призер міжнародної олімпіади з інформатики 2005 року Данило Мисак.

Для тих, хто відвідує гуртки, регулярно проводяться тренувальні олімпіади, що дозволяє учням перевірити, наскільки добре вони засвоїли матеріал занять та дає проявити свої здібності до вирішення задач, а також позмагатися зі своїми товаришами.

Завдяки хорошому імені школи саме у ній проводяться районні олімпіади з інформатики (Солом’янський район) і саме на її базі проводиться тестування розв’язків учасників.

Пропонуємо вам ознайомитися із деякими матеріалами нашого гуртка з олімпіадної інформатики та умовами задач тренувальних олімпіад, що проводяться у нашій школі.

Матеріал за темою “Перевірка умов. Найпростіші математичні дії. Прості та складні вирази” (російською).

Умови задач тренувальної олімпіади 1 (російською).

Умови задач тренувальної олімпіади 2 (російською).

Умови задач шкільної олімпіади 2006-2007 н.р. (I тур).

Умови задач шкільної олімпіади 2006-2007 н.р. (II тур).

Умови задач шкільної олімпіади 2006-2007 н.р. (III тур).

Олімпіадна інформатика — посилання
Шкільні олімпіади

Українські олімпіади з інформатики (російською) — офіційний сайт Всеукраїнських олімпіад з інформатики. На ньому можна знайти інформацію і про міжнародні олімпіади, а також про відбірково-тренувальні збори української команди до них. Є декілька корисних статей з дискретної математики та алгоритміки.

Київські учнівські олімпіади з інформатики — офіційний сайт шкільних олімпіад з інформатики Києва. На сайті можна знайти повну інформацію про міські олімпіади, зокрема умови задач, їх розв’язки та результати виступу учнів нашого міста.

Міжнародні олімпіади з інформатики (англійською) — на сайті можна знайти все, що стосується міжнародних олімпіад з інформатики (International Olympiad in Informatics, IOI), починаючи від найпершої олімпіади, що відбулася у Болгарії у 1989 році.

Київські олімпіади з математики — офіційний сайт київських математичних змагань, змагань з дисципліни, що нерозривно пов’язана з інформатикою.

Інтернет-олімпіади

Віртуальний центр проведення інтернет-олімпіад — український сайт, на якому щорічно проводяться відкриті онлайн-олімпіади з інформатики NetOI. Тут же можна знайти інформацію про інші олімпіади з інформатики, фізики, математики.

Онлайн-олімпіади Тімус (російською та англійською) — на сайті періодично проводяться відкриті олімпіади за системою студентських змагань ACM. Доступний архів задач. Сайт дозволяє миттєво перевірити розв’язок будь-якої задачі із архіву.

TopCoder (англійською) — сайт унікальної системи TopCoder, за якою регулярно проводяться онлайн та офлайн-олімпіади. Часто за високі місця пропонуються високі грошові нагороди. Проект спонсується багатьма всесвітньо відомими IT-компаніями, які періодично наймають найбільш сильних учасників олімпіад TopCoder.

Test-the-Best.by (російською) — єдиний ресурс на теренах СНД, на якому проводяться олімпіади за системою, схожою на TopCoder. На сайті доступний архів задач проведених олімпіад.

Задачі

Олімпіадна інформатика (російською) — на даному сайті ви можете знайти матеріали різноманітних олімпіад з інформатики, а також задачі, статті, посилання на літературу, що може допомогти у вивченні інформатики.

Олімпіади з інформатики. Санкт-Петербург, Росія (російською) — сайт містить доволі великий архів задач олімпіад, в яких беруть участь учні із російського міста Санкт-Петербург.

Російські олімпіади з інформатики (російською) — на цьому ресурсі ви зможете знайти умови і розв’язки задач із деяких олімпіад з інформатики, що проводились у Росії.

Розбір задач від Густокашина (російською) — великий архів задач, до багатьох із них на сайті пропонується розв’язок.

Білоруські олімпіади з інформатики (російською) — архів задач білоруських олімпіад з інформатики різних рівнів.

Задачі з математики та інформатики (російською) — ресурс, що зібрав величезну кількість задач з обох дисциплін. Всі задачі відсортовано за темами, присутній фільтр за складністю задач та за класом, для розв’язання учнями якого та чи задача найбільше підходить. До багатьох задач запропоновано розв’язки.

Олімпіадна інформатика — події

24.05.2007 — розділ “Олімпіадна інформатика” сайту школи №52 почав свою повноцінну роботу.