Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.

Дні відкритих дверей – 2019

Протягом 12 березня — 14 березня 2019 року у нас пройшли Дні відкритих дверей. Діти та батьки занурилися в атмосферу навчального процесу школи з інформаційних технологій, поспілкувалися з вчителями та учнями, а також отримали вичерпну інформацію про програму вступу до нашого навчального закладу.

РОЗКЛАД ПРИЙОМУ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПЕРШАЧКІВ

Чим зайняти дитину після школи і на вихідних? Як зацікавити його чимось крім комп’ютерних ігор? Які знання допоможуть йому реалізувати себе в майбутньому? Шукаєте відповідь? Відповідь проста – спеціалізована школа з інформаційних технологій №52.

У програмі Дня відкритих дверей: інформація та особливості навчання в спеціалізованій школі з інформаційних технологій №52; що буде знати і вміти випускник нашої школи; занурення в комп’ютерну графіку; індивідуальні консультації директора та психолога.

Екскурсія по школі з відвідування компьютерних класів, музею 138/70 гвардійської стрілецької дивізії, кабінету біології, мультимедійного кабінету, ознайомлення з курсом «Робототехніка» тощо. Якщо Вам небайдуже майбутнє вашої дитини – то наш заклад гостинно запрошує Вашу дитину на навчання.

Відповідальні: Ярославна Савченко, Леся Яблонська, Лариса Чемерис, Анжеліна Фартушна

Найбільш часті запитання з питань вступу

У розкладі днів відкритих дверей вказані дошкільні навчальні заклади. Це означає, що ми маємо прийти у день визначений для нашого навчального закладу?
Так, це є бажаним, проте розклад має гнучкий характер. Ми будемо раді бачити Вас і Вашу дитину у будь—який інший час з групою іншого закладу. Вам слід враховувати віковий склад групи для комфорту Вашої дитини. Школа запрошує усіх батьків і дітей приєднатися до нашої учнівської громади!
Чи потрібна присутність дитини?
Присутність дитини на Днях відкритих дверей — не регламентована. Рішення про її присутність — за Вами. Якщо її думка важлива для Вас при ухваленні рішення про вступ до нас, ми рекомендуємо Вам прийти разом! Обов’язковість присутності дитини на співбесіді зі шкільним психологом є очевидною.
Присутність дитини на Днях відкритих дверей вже буде співбесідою чи тільки записом на співбесіду?
Ні те, ні інше. Запис на співбесіду проводиться окремо, шкільним психологом. Графік його роботи, графік співбесід з майбутніми першачками та дата вступних випробувань до 5–тих класів опубліковані вище…
Що треба мати при собі?
Перелік документів доступний за посиланням, розміщеним нижче.
Які будинки закріплені за школою?

Мікрорайон спеціалізованої школи №52 м. Києва

бульвар Вацлава Гавела NN 40, 40Б, 42, 44, 48/24, 83, 83А, 83Б, 83 В, 83Г, 83Д, 85, 87, 87А
вул. Героїв Севастополя NN 44/10, 44А
вул. Михайла Донця NN 12, 14, 14А, 14Б, 14В, 18, 18А, 18Б, 20, 24, 26, 28

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ (2019)

ВСТУПНІ ІСПИТИ ДО 5-Х КЛАСІВ

РЕКОМЕНДОВАНИЙ РЕЖИМ ДНЯ ПЕРШОКЛАСНИКА

Мікрорайон спеціалізованої школи №52 м. Києва

вул. Героїв Севастополя NN 44/10, 44А
вул. Михайла Донця NN 12, 14, 14А, 14Б, 14В, 18, 18А, 18Б, 20, 24, 26, 28

Увага! У зв'язку з відсутністю вільних місць жеребкування до перших класів проводитися не буде!