Thursday 14 December 2017

Дні відкритих дверей 2017

Протягом 21-23 лютого 2017 року у нас відбулися Дні відкритих дверей.

Чим зайняти дитину після школи і на вихідних? Як зацікавити його чимось крім комп’ютерних ігор? Які знання допоможуть йому реалізувати себе в майбутньому? Шукаєте відповідь? Відповідь проста – спеціалізована школа з інформаційних технологій №52.

Наша школа запрошує батьків і школярів 1-х та 4-х класів відвідати День відкритих дверей. У ці дні всі бажаючі зможуть зануритися в атмосферу навчального процесу школи з інформаційних технологій, поспілкуватися з вчителями та учнями, а також отримати інформацію про програму вступу до нашого навчального закладу.

У програмі Дня відкритих дверей: інформація та особливості навчання в спеціалізованій школі з інформаційних технологій №52; що буде знати і вміти випускник нашої школи; занурення в комп’ютерну графіку; індивідуальні консультації директора та психолога.

Екскурсія по школі з відвідування компьютерних класів, музею 138/70 гвардійської стрілецької дивізії, кабінету біології, мультимедійного кабінету, ознайомлення з курсом «Робототехніка» тощо. Якщо Вам небайдуже майбутнє вашої дитини – то наш заклад гостинно запрошує Вашу дитину на навчання.

Відповідальні: Ярославна Савченко, Леся Яблонська, Юлія Даневич

ВСТУПНІ ІСПИТИ ДО 5-Х КЛАСІВ