Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.

Wednesday 21 November 2018

Вимоги до зовнішнього вигляду учнів

Витяг з Протоколу №2 загальних зборів школи №52 м.Києва

від 24 листопада 2017 р.

Присутні: директор школи В.М. Шевченко, учителі школи, представники батьківського комітету школи (5 осіб від кожного класу). Усього: 194 особи

Слухали: голову батьківського комітету школи №52 І.І. Шахову, яка висловила думку про доцільність залишити закріплене в Статуті поняття “діловий костюм”, який передбачає класичний костюм чорного кольору, однотонну сорочку, а дівчатам спідницю або штани.

Слухали: Іванову Т.М. — про відміну шкільної форми.

Поставлено на голосування “Про затвердження шкільної форми “Діловий костюм” — “ЗА” — 157, “ПРОТИ” — 4

Постановили: затвердити рішення зборів про використання “ділового костюма” під час освітнього процесу.