Saturday 18 November 2017

Батькам

Шановні батьки, 1 червня 2017 о 18–00 відбудуться збори стосовно нової шкільної форми майбутніх першокласників. Запрошуємо вас до громадського обговорення!

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ (2017)

Школа розміщена на території житлового мікрорайону “Відрадний”. Її вигідне розташування – поблизу головних транспортних артерій масиву – просп.Відрадного, бульв.Лепсе та вул.Героїв Севастополя –  вигідно відрізняє школу від подібних до неї організацій. Поблизу розташовані Палац дитячої та юнацької творчості Солом’янського району, музична школа, сквер зі стадіоном, парк культури та відпочинку “Відрадний”.