Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.

Thursday 13 August 2020

Батькам

рекомендованоділовий стиль одягу   ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Вітамо вас, та ваших дітей у стінах нашого спеціалізованого навчального закладу. Не один рік ми збирали кращий педагогічний колектив і за підтримки батьків виборювали від держави технічне переоснащення школи за для того, щоб у сучасному середовищі надати нашим дітям потрібні їм у майбутньому знання. Одночасно ми працювали і над командним духом нашої шкільної спільноти, наздобували певні традиції, працювали над іміджем навчального закладу, приймаючи участь і виборюючи лідируючі позиції на різноманітних олімпіадах.

Три роки назад разом з батьками ми запровадили певні стандарти в одязі, який би підкреслював приналежність до нашої спільноти. І поступово, починаючи запровадження форми з перших класів вже сьогодні ми маємо певне обличчя.

Звертаємося до вас підтримати цю традицію і забезпечити дитину хоча б одним із елементів у фірмовому стилі школи. Це може буди жилет, кардиган, джемпер, а для дівчинки навіть сарафан. Враховуючи прийнятий статутом школи діловий стандарт у одязі, адміністрація школи допускає заміну класичного піджака/жакета на більш зручний трикотажний кардиган. Тобто, придбавши дитині кардиган у вас вже не має потреби у придбанні піджаку/жакету.

2020-06-17_23-31-36

2020-06-17_23-31-45

Для вирішення цього питання ви можете звернутися до Української Майстерні Шкільного Одягу “Крихітка”

✆  380 96 845 8678

Там вам нададуть детальну інформацію як зробити замовлення, заміряти дитину та іншу інформацію по складу сировини.

Нижче ви можете ознайомитися з повним асортиментом продукції і цінами на неї. Зверніть будь ласка увагу на обмежені терміни замовлення по цінах 2019 року.

Дякуємо вам за підтримку шкільних традицій і не маємо сумніву, що побачим ваших дітей вже в серпні — здоровими, з посмішками на обличчі!

З повагою, Адміністрація школи

Мікрорайон спеціалізованої школи №52 м. Києва

бульвар Вацлава Гавела NN 40, 40Б, 42, 44, 48/24, 83, 83А, 83Б, 83 В, 83Г, 83Д, 85, 87, 87А
вул. Героїв Севастополя NN 44/10, 44А