Wednesday 17 January 2018

Наразі

ДО НАС ЗАВІТАВ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ!

Фото: Тетяна Шевченко, Валентина Михайлова © 2017. На правах вільного користування ® 2017

ГУРТ “БОЖЕДАРИ” ЗДОБУВ І МІСЦЕ У КОНКУРСІ!

Ми пишаємося успіхом нашої вихованки — Дарії Бакалової, яка під художнім керівництвом Тетяни Ільченко, у складі гурту “Божедари” здобула І місце у номінації “Вокал” молодшої групи на Фестивалі дитячої творчості “Сузір’я талантів в “Україні” за виконання української народної пісні “Туман яром”.

Тетяна Ільченко, худ. кер. гурту “Божедари”

ФЕЄРИЧНЕ ШОУ “ПРОФЕСОРА ХАМЕЛЕОНА”

Старшокласники нашої школи відвідали феєричне шоу Професора Хамелеона. Як, ви ще не знаєте пана Професора? Кольорові реакції, веселка у колбах, туман на підлозі аудиторії, піна яка згоряє на долонях….

Усе це, та багато іншого можна побачити , або навіть самостійно зробити можна на кафедрі хімії і хімічної технології НАУ.

З учнями нашої школи поспілкувався завідувач кафедри хімії і хімічної технології НАУ Чумак Віталій Лукич, доктор хімічних наук, професор. Ми пройшлися просторими коридорами університету, побачили студентське життя, зацікавилися науковими експериментами, задумалися про майбутню професію. Створювати нові матеріали, знаходити нові альтернативні види палива, змінювати світ — захопливо та чудово! Дякуємо за яскравий урок, Професоре Хамелеоне. Наші друзі та ми чекаємо на нові зустрічі з Вами, у тому числі і як студенти Вашого університету!

P.S. В ролі Професора Хамелеона — Примаченко Сергій Володимирович, асистент кафедри хімії і хімічної технології НАУ.

Холодар Людмила Олександрівна, Кубальська Наталія Олексіївна.

МИ ВИБОРОЛИ II МІСЦЕ У КОНКУРСІ “НАМИСТО РОКСОЛАНИ–2017”

30 листопада 2017 року ми взяли участь у конкурсі дівочої вроди, краси та талантів “Намисто Роксолани”. Наша вихованка Анастасія Добриніна здобула ІІ місце у районному конкурсі. Щиро дякуємо усім, хто взяв участь у контесті — Великому Князю Польському, дівчатам з кордебалету та усім уболівальникам, що підтримували конкурсантку!

ПЕРЕМОГА У ЗМАГАННЯХ НА РАЙОННИЙ КУБОК

Команда школи №52 по футболу посіла ІІ місце серед 18-ти команд у боротьбі за кубок “Відрадного”.

НАВІЩО ДІТЯМ ПЕРЕВЗУВАТИСЯ?

1. Додаткова пара взуття обов’язкова, якщо на вулиці стоїть дощова погода. З черевиків і кросівок з часом обсипається бруд, в результаті чого утворюється пил. Цим пилом школярі змушені дихати протягом уроку
  2. Підвищене потовиділення ніг у теплому приміщенні послужить причиною розвитку грибкової інфекції та нериємного запаху
  3. Сидіти протягом всього дня у вуличних черевиках шкідливо для здоров’я. Тому дуже важливо, щоб ноги дитини відпочивали у легкому та зручному змінному взутті