»
Вступні випробування до школи
на 2018-2019 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!

Наразі

ТИЖДЕНЬ ІНФОРМАТИКИ “БЕЗПЕКА В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ”

Цього року тиждень інформатики пройшов під гаслом “Безпека в Інтернеті”. Вчителі підготували для своїх учнів цікаві заходи, присвячені саме цій темі.

Так вчитель математики та інформатики, Шевченко Тетяна Михайлівна провела вікторину на тему “Цікава інформатика”, інтелектуальне шоу “Еврика”, а також залучила дітей до конференції на тему: “Використання Google сервісів” та створення кращого тесту.

Вчитель Томченко Роман Валерійович, провів відкритий урок “Структура класу. Основні поняття ОАП”.

Шаповал Альона Миколаївна – гра “Форт “Буаяр”, а також естафету на тему “Знавці інформатики та інформаційної безпеки”.

Заводович Ольга Григорівна зі своїми вихованцями, учнями 11-го класу прийняли участь у Брейн-Рингу, також на знання інформатики та інформаційної безпеки.

Вчитель вищої категорії, Демченко Олександр Володимирович підготував відкритий урок на тему: “Використання масивів”.

Ігнатченко Наталія Владиславівна залучила до семінару-практикуму учнів 5-11 класів на тему Основи інформаційної безпеки в умовах сучасного світу”.

Також на кафедрі інформаційних технологій триває підготовка до участі в олімпіадах міського та всеукраїнського рівнів. Наші вихованці будуть представляти школу на олімпіадах з різних напрямків: комп’ютерна анімація, комп’ютерна графіка, офісні технології, програмування, лінгвістика та веб-дизайн. А самі маленькі наші учасники — на Всеукраїнській олімпіаді з робототехніки.

Бажаємо всім натхнення та удачі. Ми за всіх вас вболіваємо!

З повагою, кафедра інформатики.

ГУРТ “БОЖЕДАРИ” ЗДОБУВ І МІСЦЕ У КОНКУРСІ!

Ми пишаємося успіхом нашої вихованки — Дарії Бакалової, яка під художнім керівництвом Тетяни Ільченко, у складі гурту “Божедари” здобула І місце у номінації “Вокал” молодшої групи на Фестивалі дитячої творчості “Сузір’я талантів в “Україні” за виконання української народної пісні “Туман яром”.

Тетяна Ільченко, худ. кер. гурту “Божедари”

МИ ВИБОРОЛИ II МІСЦЕ У КОНКУРСІ “НАМИСТО РОКСОЛАНИ–2017”

30 листопада 2017 року ми взяли участь у конкурсі дівочої вроди, краси та талантів “Намисто Роксолани”. Наша вихованка Анастасія Добриніна здобула ІІ місце у районному конкурсі. Щиро дякуємо усім, хто взяв участь у контесті — Великому Князю Польському, дівчатам з кордебалету та усім уболівальникам, що підтримували конкурсантку!

ПЕРЕМОГА У ЗМАГАННЯХ НА РАЙОННИЙ КУБОК

Команда школи №52 по футболу посіла ІІ місце серед 18-ти команд у боротьбі за кубок “Відрадного”.

НАВІЩО ДІТЯМ ПЕРЕВЗУВАТИСЯ?

  1. Додаткова пара взуття обов’язкова, якщо на вулиці стоїть дощова погода. З черевиків і кросівок з часом обсипається бруд, в результаті чого утворюється пил. Цим пилом школярі змушені дихати протягом уроку
  2. Підвищене потовиділення ніг у теплому приміщенні послужить причиною розвитку грибкової інфекції та нериємного запаху
  3. Сидіти протягом всього дня у вуличних черевиках шкідливо для здоров’я. Тому дуже важливо, щоб ноги дитини відпочивали у легкому та зручному змінному взутті
  4. Відстутність комфорту. Школяреві самому некомфортно перебувати 5–6 годин поспіль у важких та незручних черевиках
  5. Пил, що утворююється в результаті висихання та осипання бруду, провокує розвиток захворювань дихальних шляхів
  6. Тривале понаднормове перебування у чоботях та черевиках призводить доя викривлення стопи й розвитку плоскостопості


comments powered by HyperComments