Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.

Наразі

РОБОТОТЕХНІКА – РЕАЛІЗАЦІЯ ГП (2019)

quote_elegance_stem

ГРОМАДСЬКІ ПРОЕКТИ–2020. ДОЛУЧАЙТЕСЯ!

poster_5000

КИЇВСЬКИЙ ВАЛЬС–2019 — НАПІВФІНАЛ

24 квітня учні нашої школи взяли участь у районному етапі конкурсу
«Київський вальс -2019». Хореограф – балетмейстер Мартиненко Д.В. створив надзвичайну композицію.

Наші випускники доклали неабияких зусиль, щоб реалізувати задум Дениса Вадимовича Мартиненка. Грація, елегантність чарували і захоплювали глядачів. Це був не просто вальс, це була — Лебедина пісня. Налаштовані на перемогу, наші випускники достойно виступили на конкурсі й вибороли 2 місце!

Чи сподобався Вам наш Київський Вальс?

• Так, наші випускники — найкращі! 85%, 93 голосів
    93 голосів
    93 голосів – 85% усіх голосів
  • Ймовірно, потрібно ще працювати і працювати! 9%, 10 голосів
    10 голосів
    10 голосів – 9% усіх голосів
  • Ні, не сподобався! 5%, 5 голосів
    5 голосів
    5 голосів – 5% усіх голосів
  • Про що взагалі йде мова? 2%, 2 голосів
    2 голосів
    2 голосів – 2% усіх голосів
Усього голосів: 110
27/04/2019
03/05/2019
Голосування завершене

ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ (2019)

ІНФОРМАТИКА! МИ — НА ROBOFIRST–2019!

Я МАЮ ПРАВО! (2019)

ann_entrance_d_region02

НАША ПІДТРИМКА — ВОЇНАМ ООС!

Ми не втомлюємося- ми допомагаємо! Там, на лінії фронту, так необхідна наша підтримка! Наші захисники вже отримали системи відеонагляду, бензопилу й смаколики від учнів, їх батьків та працівників спеціалізованої школи №52. Це так мало, що ми можемо зробити. Щиро дякуємо всім небайдужим!!! Тільки разом ми зможемо подолати випробування, які випали на долю України.
TEACHERS’ PROMO (2019)

HAS PASSED ON APRIL 1, 2019

СВЯТКОВЕ ШОУ 8 БЕРЕЗНЯ 2019

Дорогі жінки, вітаємо вас з днем краси і народження весни! 8 Березня – день, коли ви стаєте ще прекраснішими від посмішок, компліментів і квітів. Нехай кохання, турбота і ніжні слова супроводжують вас кожен день, а чоловіки даруватимуть вам увагу та кохання!
ДЕНЬ САМОВРЯДУВАННЯ “UNITEAM”

НАВІЩО ДІТЯМ ПЕРЕВЗУВАТИСЯ?

1. Додаткова пара взуття обов’язкова, якщо на вулиці стоїть дощова погода. З черевиків і кросівок з часом обсипається бруд, в результаті чого утворюється пил. Цим пилом школярі змушені дихати протягом уроку
  2. Підвищене потовиділення ніг у теплому приміщенні послужить причиною розвитку грибкової інфекції та нериємного запаху