Розклад уроків старшої школи

Наразі

НАБІР ДО 5–10–ТИХ КЛАСІВ

Офіційно  ШКОЛА ПОЧИНАЄ НАБІР ДО 5-10-ТИХ КЛАСІВ

Шановні батьки майбутніх школярів!

Продовжуємо набір до 5-10-тих класів. На першому етапі відбору пропонуємо заповнити реєстраційну анкету.

На другому етапі всі допущені до очних випробувань складають контрольну роботу з математики, тестування з англійської мови та виконують логічні завдання. Загальний час 135 хвилин.

Поза конкурсом приймаються переможці міської олімпіади з математики.

Дата очних випробувань: 25.08.2020, середа, о 10.00.. З собою потрібно мати зошит, ручку й табель успішності за попередній рік навчання.

Очні роботи будуть проведені зі забезпеченням санітарних умов під час карантину, а саме: діти повинні мати пов’язки, відстань між дітьми повинна бути не менш 2 метрів.

Суворо забороняється приводити дитину з підвищеною температурою. Не хвилюйтеся, якщо так сталося. Повідомте про це за телефоном: 044 497 2055

Певна кількість місць буде зарезервована для проведення набору в серпні (25.08.2020 о 10.00) з розрахунку загального конкурсу. Діти, що будуть проходити випробування в цей час, матимуть такі ж конкурсні умови.

Бажаємо вам здоров’я та успіхів! З повагою, адміністрація школи.

рекомендованоділовий стиль одягу   ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Вітамо вас, та ваших дітей у стінах нашого спеціалізованого навчального закладу. Не один рік ми збирали кращий педагогічний колектив і за підтримки батьків виборювали від держави технічне переоснащення школи за для того, щоб у сучасному середовищі надати нашим дітям потрібні їм у майбутньому знання. Одночасно ми працювали і над командним духом нашої шкільної спільноти, наздобували певні традиції, працювали над іміджем навчального закладу, приймаючи участь і виборюючи лідируючі позиції на різноманітних олімпіадах.

Три роки назад разом з батьками ми запровадили певні стандарти в одязі, який би підкреслював приналежність до нашої спільноти. І поступово, починаючи запровадження форми з перших класів вже сьогодні ми маємо певне обличчя.

Звертаємося до вас підтримати цю традицію і забезпечити дитину хоча б одним із елементів у фірмовому стилі школи. Це може буди жилет, кардиган, джемпер, а для дівчинки навіть сарафан. Враховуючи прийнятий статутом школи діловий стандарт у одязі, адміністрація школи допускає заміну класичного піджака/жакета на більш зручний трикотажний кардиган. Тобто, придбавши дитині кардиган у вас вже не має потреби у придбанні піджаку/жакету.

2020-06-17_23-31-36

2020-06-17_23-31-45

Для вирішення цього питання ви можете звернутися до Української Майстерні Шкільного Одягу “Крихітка”

✆  380 96 845 8678

Там вам нададуть детальну інформацію як зробити замовлення, заміряти дитину та іншу інформацію по складу сировини.

Нижче ви можете ознайомитися з повним асортиментом продукції і цінами на неї. Зверніть будь ласка увагу на обмежені терміни замовлення по цінах 2019 року.

Дякуємо вам за підтримку шкільних традицій і не маємо сумніву, що побачим ваших дітей вже в серпні — здоровими, з посмішками на обличчі!

З повагою, Адміністрація школи

ЛІНІЙКА–ОНЛАЙН

ПОЧАТКОВА ШКОЛА ВІТАЄ!

Випуск 2020 — Святкове привітання для класного керівника 4-Б класу!
ВСТУП ДО ШКОЛИ!

Офіційно  Шановні батьки, учні, відвідувачі! Нагадуємо, що доступ на територію школи обмежений, а до приміщень школи — заборонений на період до завершення загальнонаціонального карантину! Усі очні заходи, пов‘язані зі вступом до школи (1, 5-ті класи) скасовані до особливого розпорядження адміністрації.

Запис дітей до 1-ших, 5-тих та інших класів школи буде здійснюватися після окремого розпорядження адміністрації з огляду на протиепідемічну ситуацію. Батьки дітей, що записані для вступу до школи на новий навчальний рік, будуть оповіщені особисто телефоном.

Слідкуйте за оновленнями на нашому офіційному сайті щодо дат, часу, форми прийому на наступний навчальний рік. Ми працюємо для вас! Не наражайте себе та оточуючих на небезпеку. Бережіть себе!

СВЯТО ВЕСНИ. НАШІ ЖІНКИ — НАЙКРАЩІ!

TEACHERS‘ PROMO (2019)

HAS PASSED ON APRIL 1, 2019

НАВІЩО ДІТЯМ ПЕРЕВЗУВАТИСЯ?

1. Додаткова пара взуття обов‘язкова, якщо на вулиці стоїть дощова погода. З черевиків і кросівок з часом обсипається бруд, в результаті чого утворюється пил. Цим пилом школярі змушені дихати протягом уроку