Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.

Наразі

Офіційно  ЩОДО ПРИЙОМУ ДО ШКОЛИ НА НАСТУПНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Шановні батьки, наразі школа знаходиться на національному карантині. Відповідальні за прийом до перших, п’ятих класів школи на наступний навчальний рік особисто передзвонять Вам після завершення обмежувальних заходів з метою узгодження часу і дати прийому! Бережіть себе!

ДОСТУП ДО ШКОЛИ!

Офіційно  Шановні батьки, учні, відвідувачі! Нагадуємо, що доступ на територію школи обмежений, а до приміщень школи — заборонений на період до завершення загальнонаціонального карантину 24 квітня 2020 року! Усі очні заходи, пов’язані зі вступом до школи (1, 5-ті класи) скасовані до особливого розпорядження адміністрації.

Слідкуйте за оновленнями на нашому офіційному сайті щодо дат, часу, форми прийому на наступний навчальний рік. Ми працюємо для вас! Не наражайте себе та оточуючих на небезпеку. Бережіть себе!

СВЯТО ВЕСНИ. НАШІ ЖІНКИ — НАЙКРАЩІ!

СКОРО! АТЕСТАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ

У квітні учителі школи пройдуть чергову атестацію на відповідність обійманим посадам. Кожного року ми прагнемо до самовдосконалення аби відповідати нагальним викликам сучасності. Ми працюємо для вас!
ПОЗДОРОВЛЯЄМО З НОВИМ РОКОМ!

TEACHERS’ PROMO (2019)

HAS PASSED ON APRIL 1, 2019

НАВІЩО ДІТЯМ ПЕРЕВЗУВАТИСЯ?

1. Додаткова пара взуття обов’язкова, якщо на вулиці стоїть дощова погода. З черевиків і кросівок з часом обсипається бруд, в результаті чого утворюється пил. Цим пилом школярі змушені дихати протягом уроку