»
Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!
Monday 18 November 2019

Наразі

ХОГВАРТС. АКАДЕМІЯ МАГІЇ

ДЯКУЄМО НАШИМ ЗАХИСНИКАМ!

Напередодні свят Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, Дня захисника України у спеціалізованій школі №52 було традиційно проведено благодійний ярмарок.

Діти та дорослі проявили неабиякий кулінарний талант та креативність при готуванні різноманітних смаколиків. Усі учасники, організатори й гості свята отримали безліч позитивних емоцій та задоволення, а головне – долучилися до збору коштів для підтримки наших захисників.

На зібрані кошти було закуплено електрогенератор, 4 бінокля, 4 підзорні труби, 2 монітори та Смарт-приставка до них, карта-пам’яті. Висловлюємо щиру вдячність учням та їх батькам за активну участь в організації та проведенні заходів, бажаємо всім козацького здоров’я, невичерпної енергії, бадьорості духу, впевненості в собі.

Нехай Покрова Пресвятої Богородиці благословляє всіх нас на добрі справи, самопожертву заради ближнього, зміцнює нашу віру, дарує наснагу і мир!

КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ. ДЕНЬ КОЗАЦТВА

Сьогодні свято, конкурс нині,
Сьогодні все козацтво тут,
І в цьому залі радість лине,
Козацькі ігри всіх нас ждуть.

В давнину наші козаки вправлялися верхи на конях, змагалися в стрільбі, фехтуванні, подоланні рівчаків та перешкод – билися на шаблях. Часто змагалися куренями. Ось і сьогодні учні 3-х класів зустрілися у конкурсній грі «Козацькі забави», де показали свої знання з історії козацтва та продемонструвати фізичну міць та силу. 18 жовтня наші команди показали, що вони – гідні нащадки славного козацького роду, справжні козаки. Шануймо героїчну історію нашого великого народу.

ДЕНЬ МИРУ В НАШІЙ ШКОЛІ

Білі голуби у дитячих руках – це не тільки символ миру, а й символ любові один до одного, символ духовної чистоти та великої міцної дружби. Наші молодші школярі прийняли участь у флешмобі “Мирний голуб у дитячих руках”, щоб підтримати та висловити подяку всім тим, хто стоїть на варті мирного неба не тільки нашої країни, а й у цілому світі..

ГРОМАДСЬКІ ПРОЕКТИ–2020 — НА СТАРТІ!

TEACHERS’ PROMO (2019)

HAS PASSED ON APRIL 1, 2019

НАВІЩО ДІТЯМ ПЕРЕВЗУВАТИСЯ?

  1. Додаткова пара взуття обов’язкова, якщо на вулиці стоїть дощова погода. З черевиків і кросівок з часом обсипається бруд, в результаті чого утворюється пил. Цим пилом школярі змушені дихати протягом уроку
  2. Підвищене потовиділення ніг у теплому приміщенні послужить причиною розвитку грибкової інфекції та нериємного запаху
  3. Сидіти протягом всього дня у вуличних черевиках шкідливо для здоров’я. Тому дуже важливо, щоб ноги дитини відпочивали у легкому та зручному змінному взутті
  4. Відстутність комфорту. Школяреві самому некомфортно перебувати 5–6 годин поспіль у важких та незручних черевиках
  5. Пил, що утворююється в результаті висихання та осипання бруду, провокує розвиток захворювань дихальних шляхів
  6. Тривале понаднормове перебування у чоботях та черевиках призводить доя викривлення стопи й розвитку плоскостопості


comments powered by HyperComments