»
Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!

Наразі

Офіційно  ЩОДО ПРИЙОМУ ДО ШКОЛИ НА НАСТУПНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Шановні батьки, наразі школа знаходиться на національному карантині. Відповідальні за прийом до перших, п’ятих класів школи на наступний навчальний рік особисто передзвонять Вам після завершення обмежувальних заходів з метою узгодження часу і дати прийому! Бережіть себе!

ДОСТУП ДО ШКОЛИ!

Офіційно  Шановні батьки, учні, відвідувачі! Нагадуємо, що доступ на територію школи обмежений, а до приміщень школи — заборонений на період до завершення загальнонаціонального карантину 24 квітня 2020 року! Усі очні заходи, пов’язані зі вступом до школи (1, 5-ті класи) скасовані до особливого розпорядження адміністрації.

Слідкуйте за оновленнями на нашому офіційному сайті щодо дат, часу, форми прийому на наступний навчальний рік. Ми працюємо для вас! Не наражайте себе та оточуючих на небезпеку. Бережіть себе!


0047114

СВЯТО ВЕСНИ. НАШІ ЖІНКИ — НАЙКРАЩІ!

СКОРО! АТЕСТАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ

У квітні учителі школи пройдуть чергову атестацію на відповідність обійманим посадам. Кожного року ми прагнемо до самовдосконалення аби відповідати нагальним викликам сучасності. Ми працюємо для вас!
ПОЗДОРОВЛЯЄМО З НОВИМ РОКОМ!

TEACHERS’ PROMO (2019)

HAS PASSED ON APRIL 1, 2019

НАВІЩО ДІТЯМ ПЕРЕВЗУВАТИСЯ?

  1. Додаткова пара взуття обов’язкова, якщо на вулиці стоїть дощова погода. З черевиків і кросівок з часом обсипається бруд, в результаті чого утворюється пил. Цим пилом школярі змушені дихати протягом уроку
  2. Підвищене потовиділення ніг у теплому приміщенні послужить причиною розвитку грибкової інфекції та нериємного запаху
  3. Сидіти протягом всього дня у вуличних черевиках шкідливо для здоров’я. Тому дуже важливо, щоб ноги дитини відпочивали у легкому та зручному змінному взутті
  4. Відстутність комфорту. Школяреві самому некомфортно перебувати 5–6 годин поспіль у важких та незручних черевиках
  5. Пил, що утворююється в результаті висихання та осипання бруду, провокує розвиток захворювань дихальних шляхів
  6. Тривале понаднормове перебування у чоботях та черевиках призводить доя викривлення стопи й розвитку плоскостопості


comments powered by HyperComments

У зв'язку із запровадженням особливого протиепідемічного режиму — школа призупинила заняття!ОФІЦІЙНО