Розклад уроків старшої школи

Наразі

ДІЛОВИЙ СТИЛЬ ОДЯГУ

2020-06-17_23-31-36

Важливо  Українська майстерня шкільного одягу “Крихітка” інформує про початок роздачі та продажу форми!

з 17 серпня 2020 по 4 вересня 2020 року.

за адресою: Кловський узвіз, 12

З метою запобігання поширенню COVID-19 та недопущення масового скупчення та можливого зараження людей при отриманні замовлень, наша команда вимушена розробити графік та узгодити його з вами.

Видача замовлень, примірка та продаж форми будуть проводитись:

17 – 21 серпня — 12:00 – 20:00
25 – 28 серпня — 12:00 – 20:00
29 – 30 серпня — 12:00 – 19:00
2 – 4 вересня — 12:00 – 19:00

За одну годину ми здатні обслужити 8 дітей. Кожен час буде проводитись обов‘язкова дезінфекція 15 хвилин.

✆  380 96 845 8678

2020-06-17_23-31-45

Три роки назад разом з батьками ми запровадили певні стандарти в одязі, який би підкреслював приналежність до нашої спільноти. І поступово, починаючи запровадження форми з перших класів вже сьогодні ми маємо певне обличчя.

Звертаємося до вас підтримати цю традицію і забезпечити дитину хоча б одним із елементів у фірмовому стилі школи. Це може буди жилет, кардиган, джемпер, а для дівчинки навіть сарафан. Враховуючи прийнятий статутом школи діловий стандарт у одязі, адміністрація школи допускає заміну класичного піджака/жакета на більш зручний трикотажний кардиган. Тобто, придбавши дитині кардиган у вас вже не має потреби у придбанні піджаку/жакету.

НАБІР ДО 5–10–ТИХ КЛАСІВ

Офіційно  ШКОЛА ПРОДОВЖУЄ НАБІР ДО 5-10-ТИХ КЛАСІВ

Шановні батьки майбутніх школярів!

Продовжуємо набір до 5-10-тих класів. На першому етапі відбору пропонуємо заповнити реєстраційну анкету.

На другому етапі всі допущені до очних випробувань складають контрольну роботу з математики, тестування з англійської мови та виконують логічні завдання. Загальний час 135 хвилин.

Поза конкурсом приймаються переможці міської олімпіади з математики.

Дата очних випробувань: 25.08.2020, середа, о 10.00.. З собою потрібно мати зошит, ручку й табель успішності за попередній рік навчання.

Очні роботи будуть проведені в умовах забезпечення санітарного режиму під час карантину, а саме: діти повинні мати пов’язки, відстань між дітьми повинна бути не менш 2 метрів.

Суворо забороняється приводити дитину з підвищеною температурою. Не хвилюйтеся, якщо так сталося. Повідомте про це за телефоном: 044 497 2055

Бажаємо вам здоров’я та успіхів! З повагою, адміністрація школи.

ЛІНІЙКА–ОНЛАЙН

ПОЧАТКОВА ШКОЛА ВІТАЄ!

Випуск 2020 — Святкове привітання для класного керівника 4-Б класу!
ВСТУП ДО ШКОЛИ!

Офіційно  Шановні батьки, учні, відвідувачі! Нагадуємо, що доступ на територію школи обмежений, а до приміщень школи — заборонений на період до завершення загальнонаціонального карантину! Усі очні заходи, пов‘язані зі вступом до школи (1, 5-ті класи) скасовані до особливого розпорядження адміністрації.

Запис дітей до 1-ших, 5-тих та інших класів школи буде здійснюватися після окремого розпорядження адміністрації з огляду на протиепідемічну ситуацію. Батьки дітей, що записані для вступу до школи на новий навчальний рік, будуть оповіщені особисто телефоном.

Слідкуйте за оновленнями на нашому офіційному сайті щодо дат, часу, форми прийому на наступний навчальний рік. Ми працюємо для вас! Не наражайте себе та оточуючих на небезпеку. Бережіть себе!

СВЯТО ВЕСНИ. НАШІ ЖІНКИ — НАЙКРАЩІ!

TEACHERS‘ PROMO (2019)

HAS PASSED ON APRIL 1, 2019

НАВІЩО ДІТЯМ ПЕРЕВЗУВАТИСЯ?

1. Додаткова пара взуття обов‘язкова, якщо на вулиці стоїть дощова погода. З черевиків і кросівок з часом обсипається бруд, в результаті чого утворюється пил. Цим пилом школярі змушені дихати протягом уроку