»
Вступні випробування до школи
на 2017-2018 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!
Sunday 24 September 2017

Наразі


НАВІЩО ДІТЯМ ПЕРЕВЗУВАТИСЯ?

  1. Додаткова пара взуття обов’язкова, якщо на вулиці стоїть дощова погода. З черевиків і кросівок з часом обсипається бруд, в результаті чого утворюється пил. Цим пилом школярі змушені дихати протягом уроку
  2. Підвищене потовиділення ніг у теплому приміщенні послужить причиною розвитку грибкової інфекції та нериємного запаху
  3. Сидіти протягом всього дня у вуличних черевиках шкідливо для здоров’я. Тому дуже важливо, щоб ноги дитини відпочивали у легкому та зручному змінному взутті
  4. Відстутність комфорту. Школяреві самому некомфортно перебувати 5–6 годин поспіль у важких та незручних черевиках
  5. Пил, що утворююється в результаті висихання та осипання бруду, провокує розвиток захворювань дихальних шляхів
  6. Тривале понаднормове перебування у чоботях та черевиках призводить доя викривлення стопи й розвитку плоскостопості

Мир у рідній Украні — це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа. Нехай же увесь світ почує голоси наших маленьких українців — хай буде мир на всій Землі!

Фото: Роман Томченко © 2017


Жителi мiста голосують онлайн або у пунктах супроводу Бюджету участi з 30 вересня до 30 жовтня 2017 року. Ми запрошуємо вас обрати та підтримати перспективний, на вашу думку, проект. Відповідальним за реалізацію проектів-переможців є місто, тобто вони реалізуються відповідними департаментами міської адміністрації за бюджетні кошти.

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА (2017)

1 вересня 2017 року пролунав перший дзвоник — школа гостинно відчинила свої двері для першачків та усіх учнів. Вітаємо вас з початком нового навчального року та бажаємо високих результатів у навчанні!

Фото: Роман Томченко © 2017

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР (2017)

Фото: Роман Томченко © 2017 / Тетяна Шевченко © 2017

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР ДЕВ’ЯТИХ КЛАСІВ

14 червня 2017 став щасливим і урочистим днем. Ми всі довго чекали на нього. Шкільні роки ніколи не повторяться. Школа подарувала нам і перше кохання, і вірних друзів, і радість пізнання того, що створено людським розумом, а ще подарувала нам хвилини спілкування з добрими і мудрими людьми — з нашими вчителями.

Фото: Роман Томченко © 2017

ДЕНЬ НАУКИ — НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ!

18 травня у нас в школі відбувся традиційний День науки! Під час проведення заходу учні та учителі згадали трагічні події, пов’язані з депортацією кримських татар. Учениця 10-А класу, Жиліна Анна, присвятила цій події танцювальний номер. А потім відбулося нагородження дипломами та цінними подарунками учнів–переможців предметних олімпіад та конкурсів.

Джерело: Ольга Заводович, заступник директора школи. Фото: Р.Томченко © 2017

ФЕСТИВАЛЬ “ROBOTICA–2017”

Всеукраїнський фестиваль з робототехніки ROBOTICA–2017. Вітаємо наших переможців олімпіади: команду 10-Б класу (Сірий Євгеній, Колосюк Назарій, Костюченко Павло) та учня 5-А класу (Пономаренко Владислав), які посіли ІІ місця на Всеукраїнській олімпіаді з робототехніки!

Цього року фестиваль святкує 9–ту річницю проведення цього грандіозного дійства. Починаючи з самої першої олімпіади з робототехніки, яка відбулась у 2009 році на базі НТУУ КПІ, наша школа активно приймає участь у цих заходах і здобуває перемоги.

Цей рік не став виключенням. В якості експерименту для себе, як викладача курсу “Робототехніка”, та своїх вихованців, я готувалася не тільки до основних змагань, що включають в себе — “Сумо”, “Слалом”, (WRO – основна категорія), а й до конкурсу, категорія якого передбачає наявність глибоких знань з курсу програмування та неабияких навичок конструювання — це студентська категорія, т.з. ARC (Advanced Robotics Challenge).

На відміну від звичного нам робота LEGO® MINDSTORMS™ NXT або EV3, цей робот може бути оснащений іншими контролерами від компанії NI (National Instruments) MyRIO, або KNR (на основі MyRIO), а конструктивна основа повинна мати деталі конструктора MATRIX / TETRIX.

Учні нашої школи із задоволенням та захопленням готувались до цих змагань. Це, дійсно, неабиякий досвід, якому ми завдячуємо компанії “ПРОЛЕГО”, завдяки якій у нас з’явилась можливість прийняти участь у цій категорії змагань.

А тепер до наших олімпійців! Цього року приймали участь:

Сумо автономні:
Філоненко Владислав – 8-В клас
Дзюба Павло – 8-В клас
Козолій Богдан – 8-В клас
Метеля Роман – 8-В клас

Сумо керовані:
Пономаренко Владислав – 5-А клас
Кушнір Максим – 3-В клас
Шаповал Адріан -5-А клас

Слалом:
Баштовенко Антон – 5-Б клас

WRO — основна категорія
Прокопенко Роман – 8-В клас
Модягін Руслан – 8-В клас

ARC (Advanced Robotics Challenge):
Сірий Євгеній – 10-Б клас
Колосюк Назарій – 10-Б клас
Костюченко Павло – 10-Б клас
Давиденко Єгор – 9-В клас
Гречка Артем – 6-А клас
Ремез Сергій – 9-А клас

Джерело: Наталія Ігнатченко, учитель інформатики. Фото: Н.Ігнатченко © 2017

МИ — НАЙКРАЩІ! КОНКУРС “ГОЛОС КРАЇНИ”

Наша школа разом з Володимиром Нагорним, Іваном Михайловим та Настею Добриніною взяла участь та виборола перемогу в національному творчому конкурсі серед молоді “Голос Країни”, що проводиться під патронатом Євгена Станкевича та за підтримки Міністерства культури України

СНАЙПЕР СТОЛИЦІ. СОЛОМ’ЯНКА (2016)

24 листопада 2016 року у нашій школі відбулися районні змагання з вогневої підготовки в рамках міського конкурсу “Снайпер столиці–2016”


comments powered by HyperComments