Monday 25 September 2017

Цифрове телебачення

Користувачі локальної мережі школи (лише користувачі домену @pro.mediagroup5) мають змогу дивитись продукти власного медійного виробництва школи. Бажаємо приємного перегляду.

Контейнер: TS/Transport Stream
Кодування: MPEG2 VIDEO // MP2 AUDIO
Розмір кадру: 640x360px (16:9)/ 1280x720px (16:9)
Швидкість відеопотоку: 2.8/3/4/6.8(HD)Mbps (depends with source stream)
Швидкість аудіопотоку: 128/160/192Кbps (depends with source stream)
Частота кадрів: 24fps/25fps (depends with source stream)
Мовлення: HTTP Broadcasting
Рекомендований плейер: VLC Media Player. Посилання потрібно відкривати у вашому плейері

НОВИНИ (TV1 “NEWS”)

На ТВ1 ми плануємо розпочати мовлення з серпня-вересня 2015р. за рахунок розширення трансляції у програмах “Новини школи”, “Гості школи” та “Відкриті уроки вчителів школи”

ІСТОРІЯ ШКОЛИ (TV2 “FILMS”)

З серпня 2014р. на ТВ2 ми пропонуємо продукти власного медійного виробництва, які виходили під егідою Медійної Групи 5 “Фільми” протягом 2005-2014 років. Музичні фільми з історії випускних класів, інтерв’ю, корпоративний ролик школи, відео з урочистих заходів.

ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ (TV3 “HISTORY”)

Широкий погляд на минуле: від найдавніших цивілізацій і великих відкриттів минулого до найбільших загадок і таємниць сьогодення, а так само великі війни і перемоги, великі люди, велика любов і зрада – все те, що робить історію цікавою і захопливою.