»
Вступні випробування до школи
на 2017-2018 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!
Sunday 24 September 2017

Медалісти

1967/1968 Всього 82 уч.

Блінов Віктор золота
Вартазаров Володимир золота
Сологуб Любов золота
Ільченко Людмила срібна
Фрідман Інна срібна
Петрова Тетяна золота

1968 /1969 Всього 61 уч.

Волович Марина золота
Лансман Ірена золота
Сбитнев Валерій золота

1969 /1970 Всього 71 уч.

Крилов Олександр золота
Сергієва Віра золота
Токарев Ігор золота

1970 /1971 Всього 111 уч.

Колчерина Лариса золота
Козлова Тетяна золота
Бакуменко Олександр золота
Храпач Надія золота
Кваша Ольга золота
Яворский Олександр золота

1971 /1972 Всього 75 уч.

Васецька Валентина золота
Ліпницька Світлана золота
Бикова Зоя золота
Перепелиця Олена золота

1972 /1973 Всього 135 уч.

Бородачов Олександр золота
Плиш Ігор золота
Ляшенко Сергій золота
Кириченко Ірина золота

1973 /1974 Всього 115 уч.

Вінник Аркадий золота
Гращенкова Олена золота
Кустовський Сергій золота
Мартинова Людмила золота
Островська Ірина золота
Сахно Галина золота
Чередниченко Олександр золота
Шемякинський Михайло золота
Азарова Антонина золота
Ким Константин золота

1974 /1975 Всього 59 уч.

Штейнбах Ірина золота

1975 /1976 Всього 92 уч.

Гамарник Ніна золота
Сахно Наталія золота

1976 /1977 Всього 118 уч.

Савелова Любов золота

1977 /1978 Всього 102 уч.

Капуста Алла золота
Кириленко Олена золота
Мосенкіс Марина золота
Пуха Павліна золота
Шлипидин Сергий золота
Колибельников В’ячеслав золота
Помирчий Геннадий золота
Баданина Тетяна золота
Власова Наталія золота
Дейнеко Олена золота
Ясковець Володимир золота

1978 /1979 Всього 131 уч.

Загинайло Світлана золота
Курносова Ірина золота
Кралюк Наталія золота
Деримова Марина золота
Олешко Тетяна золота
Волкова-Подольська Ніна золота
Брановицький Олександр золота
Власова Лариса золота
Хандриус Юрій золота
Романюк Тетяна золота
Худобец Олександр золота
Миронченко Владислав золота
Горина Галина золота
Дороговцев Андрій золота
Оберемок Лариса золота
Странадко Тамара золота
Аблемок Тетяна золота

1979/1980 всього 71 уч.

Ляшенко Тетяна золота
Мовчан Тетяна золота
Рагосуж Анна золота
Шкляр Олександр золота
Бабак Наталія золота
Кулик Елина золота
Шехунова Стелла золота
Казачек Вікторія золота
Коршун Марія золота

1980 / 1981 Всього 63 уч.

Зверлін Олександр золота
Ельгорд Алла золота
Бутакова Тетяна золота
Гальперин В’ячислав золота
Конопляников Андрій золота

1981 / 1982 Всього 81 уч.

Скоткіна Вікторія золота
Турбаба Ірина золота
Вашуленко Юрій золота

1982 / 1983 Всього 86 уч.

Якубчик Ірина золота
Никифорова Марианна золота

1983 / 1984 Всього 55 уч.

Крижановська Жанна золота

1984 / 1985 Всього 65 уч .

Кравцова Маргарита золота
Пустовойт Михайло золота
Матковська Олена золота
Цензура Людмила золота
Пушкар Ігор золота

1985 /1986 Всього 44 уч.

Коршун Ольга золота
Кошетар Уляна срібна
Ломакина Світлана срібна
Новак Олена срібна

1986 /1987 Всього 55 уч.

Тиморина Наталья золота
Близнюк Ганна срібна
Крижановський Андрій срібна
Кувшинова Наталья срібна

1987 / 1988 Всього 30 уч.

Арион Оксана золота
Фролова Наталья золота

1988 / 1989 Всього 74 уч.

Вовченко Олена золота
Ярошенко Лариса золота
Данцич Алла золота
Бульба Оксана срібна

1989 / 1990 Всього 51 уч.

Дробноход Юрий золота

1990 / 1991 Всього уч.

Горносталь Максим срібна
Іщук Ганна срібна
Кашлаков Дмитро срібна
Койфман Олексій срібна
Лозинська Олена срібна
Поноровська Ольга срібна
Школьник Олена золота
Ващенко Вікторія золота
Наконечна Ганна срібна
Станішевська Ірина золота
Федорченко Олена золота

1991 / 1992 Всього 54уч.

Задворна Марина срібна
Алексєєнко Надія золота
Даньшов Олексій срібна
Гнатюк Наталія золота
Бормошева Інна срібна
Возна Лариса срібна
Горбаченко Ірина срібна

1992 / 1993 Всього 47 уч.

1993 / 1994 Всього 45 уч.

Щанкін Євген золота
Єфіменко Ганна золота
Кочешкова Ганна золота
Дмітрієва Олена золота
Сахно Павло золота
Чевгун Дмитро золота

1994 / 1995 Всього 33 уч.

1995 / 1996 Всього 86 уч.

Бураков Ігор золота
Васильченко Тетяна золота
Кириленко Віта золота
Костюченко Віра золота
Кузьминська Олена золота
Горєцька Ірина срібна
Міцюра Олександр золота
Прокопенко Юрій золота
Чернега Ганна золота
Бежевець Алла золота
Карплюк Наталья золота

1996 / 1997 Всього 61 уч.

Белянська Алла золота
Гаврилюк Тетяна золота
Коновалова Юлія золота
Левіцька Олена золота
Євлашкіна Ганна срібна
Мялковська Ганна срібна
Фогель Олена срібна

1997 / 1998 Всього 76 уч.

Бежевець Ігор срібна
Калиненко Олександра золота
Лісевич Юрій золота
Мошковський Сергій золота
Мисюренко Віка золота
Степанчук Ірина золота
Хілько Ольга срібна
Малахова Олена срібна

1998/1999 Всього 80 уч.

Дудко Ірина золота
Стахова Анжеліка золота
Брус Дарина золота
Багаденко Ірина золота
Тугай Дарина золота
Гладка Ірина золота
Попова Ольга золота

1999/2000 Всього 80 уч.

Антошко Антоніна золота
Агапова Світлана золота
Брусенцова Ольга золота
Годунова Анастасія золота
Поляков Віталій золота
Блажкун Наталія срібна
Масленко Дмитро срібна
Васильченко Ярослав срібна

2000/2001 всього 93 уч.

Варламова Дар’я золота
Мошковський Валентин золота
Мяснікова Яна золота
Павлюкович Ольга золота
Павлюкович Павло золота

2001/2002 всього 67 уч.

Дорошенко Наталія срібна

2002/2003 всього 63 уч.

2003/2004 всього 43 уч.

Кобзар Андрій золота

2004/2005 всього 59 уч.

Булах Марія золота
Бурим Ольга золота
Данилевич Сергій срібна

2005/2006 всього 41 уч.

Мандровська Анна золота
Піднебесна Анна золота
Сирих Костянтин золота

2006/2007 всього 38 уч.

Бут Дарина золота
Холенко Анна золота

2007/2008 всього 42 уч.

Вікулов Владислав золота
Тітова Тетяна золота
Шевченко Сергій срібна

2008/2009 всього 42 уч.

Антонова Юлія срібна

2009/2010 всього 37 уч.

Миронченко Ніна золота
Білоконенко Вікторія золота

2010-2011 н.р. (15 випускників)

2011-2012 н.р. (37 випускників)

Воят Олександр
Гелетуха Софія
Савицька Людмила
Стрельцова Катерина

2012-2013 н.р. (38 випускників)

Закрутько Анна
Кузьминська Ганна
Рогова Анна
Севериненко Аліна
Сиволобова Яна
Сирих Павло
Савченко Аліна
Толпеко Тетяна
Дроздовська Катерина

2013-2014 н.р. (43 випускники)

Вербов Леонід
Денисюк Павло

2014-2015 н.р. (51 випускник)

Альохіна Анастасія
Дворник Вікторія
Ганзюк Анастасія
Литвиненко Анна
Стельмащук Ксенія
Адамович Олексій


comments powered by HyperComments