»
Вступні випробування до школи
на 2017-2018 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!
Monday 25 September 2017

Випуск 1998

9 – А
  1. Араджионі Тетяна Володимирівна
  2. Бут Олександр Володимирович
  3. Герасимович Микола Леонтійович
  4. Горделюк Олександр Вікторович
  5. Грибова Ольга Володимирівна
  6. Грицаєнко Антон Михайлович
  7. Дорошенко Михайло Володимирович
  8. Зубченко Сергій Володимирович
  9. Козікіна Ірина Володимирівна
  10. Кривенко Костянтин Миколайович
  11. Кузнєцов Олексій Миколайович
  12. Курашкевич Олексій Владиславович
  13. Лапшенков Максим Едуардович
  14. Пяткова Ольга Вячеславівна
  15. Січенко Євгеній Віталійович
  16. Старостін Олександр Олександрович
  17. Цимбалюк Олена Вікторівна
  18. Шекера Вікторія Миколаївна
  19. Єднфалюк Олександр Петрович
  20. Дорошенко Олексій Володимирович
9 – Б
  1. Алексєєнко Цвітана Іванівна
  2. Асадова Індіра Шахбалаївна
  3. Бітлян Ігор Ігорович
  4. Василець Максим Володимирович
  5. Годунова Анастасія Володимирівна
  6. Гребенюк Володимир Миколайович
  7. Джеваго юлія Віталіївна
  8. Довгопол Ольга Анатоліївна
  9. Жук Олександр Валерійович
  10. Заболотній Олександр Володимирович
  11. Захарченко Павло Анатолійович
  12. Каневський Олександр Анатолійович
  13. Кириленко Сергій Леонідович
  14. Кривоненкова Ганна Ігорівна
  15. Логвиненко Андрій Сергійович
  16. Малиновська Вікторія Олександрівна
  17. Музиченко Олена Анатоліївна
  18. Малаш Максим Сергійович
  19. Невгад Олександр Борисович
  20. Прима Олександр Юрійович
  21. Постна Вікторія Олегівна
  22. Саєва Світлана Петрівна
  23. Стожок Вікторія Григорович
  24. Тетеря Євгеній Ігорович
  25. Хилько Володимир Анатолійович
  26. Чередничок Олександр Миколайович
  27. Юрженко Ольга Юріївна
9 – В
  1. Агапова Світлана Олегівна
  2. бібко Олександр Анатолійович
  3. Башинський Олексій Сергійович
  4. Беспалий Сергій Борисович
  5. Блажкун Наталія Вікторівна
  6. Болсун Тетяна Володимирівна
  7. Гончаренко Олександра Олександрівна
  8. Дацкевич Михайло Вальтерович
  9. Драч Ірина Михайлівна
  10. Дудко Олена Анатоліївна
  11. Жуков Юрій Андрійович
  12. Закієв Вадим Ісламович
  13. Макульська Катерина Дмитрівна
  14. Найда Сергій Валерійович
  15. Новікова Настя Артурівна
  16. Пігорєв Борис Сергійович
  17. Петросян Григорій Нарсесович
  18. Полив’яна Ганна Віталіївна
  19. Поляков Віталій Володимирович
  20. Помазанов Тарас Юрійович
  21. Решетніков Олександр Юрійович
  22. Савелов Олексій Вікторович
  23. Смирнов Олександр Альбертович
  24. Судоплатова Катерина Леонтіївна
  25. Сухорукова Марія Сергіївна
  26. Удод Олена Петрівна
  27. Цибуляк Олена Вікторівна
  28. Черняєв Вячеслав Сергійович
9 – Г
  1. Астаф’єв Олексій Володимирович
  2. Бабушкіна Олена Миколаївна
  3. Бас Олена Віталіївна
  4. Божок Ольга Ігорівна
  5. Виноградова Олена Володимирівна
  6. Волинський Ігор Леонідович
  7. Глазачев Олексій Валерійович
  8. Крикуненко Олександр Сергійович
  9. Крилова Юлія Миколаївна
  10. Кузін Володимир Вікторович
  11. Кульчицька Ванда Анатоліївна
  12. Кутняк Андрій Олександрович
  13. Макарова Ольга Борисівна
  14. Найда Ганна Петрівна
  15. Оношко Максим Миколайович
  16. Панкратова Альона Вікторівна
  17. Садовська Наталя Петрівна
  18. Серветник Оксана Олександрівна
  19. Скуратівська Наталя Юріївна
  20. Старжинська Наталія Олексіївна
  21. Степаненко Тетяна Олександрівна
  22. Терещенко Тарас Миколайович
  23. Титов Андрій Валерійович
  24. Філонова Ольга Олексіївна
  25. Чудіна Олена Юріївна
  26. Шелест Артем Володимирович
9 – Д
  1. Антошко Антоніна Андріївна
  2. Білянкоп Віталій Васильович
  3. Бруснецова Ольга Андріївна
  4. Бурдіна Світлана Андріївна
  5. Васильченко Ярослав Сергійович
  6. Васильєва Світлана Юріївна
  7. Гвозденко Олександр Володимирович
  8. Горковенко Ольга Олександрівна
  9. Дмитренко Валерія Миколаївна
  10. Забудкін Олексій Юрійович
  11. Клименко Максим Миколайович
  12. козлова Катерина Вячеславівна
  13. Лисенко Олена Михайлівна
  14. Мажов Юрій Олександрович
  15. Масленко Дмитро Ігорович
  16. Морозюк Денис Геннадійович
  17. Назаренко Артур Анатолійович
  18. Плюшко Євген Ігорович
  19. Послов Ігор Анатолійович
  20. Савченко Максим Вікторович
  21. Сафаров Юрій Сергійович
  22. Семотін Костянтин Сергійович
  23. Топчій Юрій Володимирович
  24. Флорозяк Ганна Сергіївна
  25. Шелковнікова Ольга Юріївна
  26. Шидловська Вікторія Олександрівна
  27. Юринець Дмитро Романович
  28. Якубович Наталія Євгенівна
  29. Павлов Олексій Юрійович
11 – А
  1. Бежевець Ігор Михайлович
  2. Гуслієнко Юдія Костянтинівна
  3. Замула Микола Володимирович
  4. Заславська Тетяна Олександрівна
  5. Калиненко Олександра Олександрівна
  6. Канонська Юлія Миколаївна
  7. Капустін Євген Анатолійович
  8. Карплюк Максим Ярославович
  9. Карплюк Марія Ярославівна
  10. Кравченко Марина Олександрівна
  11. Крупко Ірина Віталіївна
  12. Ковтун Володимир Сергійович
  13. Колотущенко вікторія Володимирівна
  14. Куликовська Христина Олександрівна
  15. Кученьов Олексій Ігорович
  16. Лисевич Юрій Ігорович
  17. Любенко Наталія Василівна
  18. Минко Андрій Валентнович
  19. Мошковський Сергій Сергійович
  20. Михайлюк Тетяна Олександрівна
  21. Петросян Артем Валерійович
  22. Пугач Ірина Олегівна
  23. Смольська Карина Володимирівна
  24. Смульська Євгенія Миколаївна
  25. Солдатова Яніна Василівна
  26. Сокол Олександр Володимирович
  27. Хован Олена Григорівна
  28. Ярина Євген Анатолійович
11 – Б
  1. Ігнатенко Ірина Петрівна
  2. Абакумова Марія Олександрівна
  3. василенко Юлія Олександрівна
  4. Висоцька Олена Василівна
  5. Гомозкова Олена Євгенієвна
  6. гриценко Юлія Анатоліївна
  7. Диба Тетяна Вікторівна
  8. Зівакин Максим Олегович
  9. Карпенко Інна Михайлівна
  10. Кириченко Сніжана Олександрівна
  11. Кравченко Катерина Миколаївна
  12. Косенко Дмитро Михайлович
  13. Крупник Ірина Олександрівна
  14. Литвинчук Сергій Миколайович
  15. Лубковська Катерина Олексіївна
  16. Лук’яненко Анжеліна Олександрівна
  17. Лушко Володимир Олександрович
  18. Міхно Катерина Олексіївна
  19. Маланчук Оксана Миколаївна
  20. Окунцов Ігор Сергійович
  21. Погробний Дмитро Олександрович
  22. Соколов Дмитро Анатолійович
  23. Терентьєва Наталія Леонідівна
  24. Шевельова Марина Володимирівна
  25. Шевченко Сергій Олександрович
  26. Юрченко Тетяна Юріївна
  27. Яроцька Марина Владиславівна
11 – В
  1. Боговик Наталія Петрівна
  2. Гоницька Наталія Вікторівна
  3. Дейнега Юлія Юріївна
  4. Дрига Катерина Володимирівна
  5. Дроботенко Юрій Олександрович
  6. Заніборщ Оксана Вікторівна
  7. Карабін Олександр Анатолійович
  8. Квятик Ілля Миколайович
  9. Коваленко Євгенія Олегівна
  10. Кончиць Олена Владиславівна
  11. Лимаренко Олександр Вікторович
  12. Лисенко Анастасія Михайлівна
  13. Муелє Карина Маріусівна
  14. Нестеров Владислав Юрійович
  15. Стасенко Олександр Вікторович
  16. Суярко Марина Миколаївна
  17. Щербина Андрій Васильович
  18. Єршова Олена Петрівна
  19. Місюренко Вікторія Олександрівна
  20. Степанчук Ірина Василівна
  21. Малахова Олена Сергіївна
  22. Хілько Ольга Анатоліївна


comments powered by HyperComments