»
Вступні випробування до школи
на 2017-2018 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!

Випуск 1997

9 – А
  1. Бабіч Олексій Володимирович
  2. Болебрух Іван Миколайович
  3. бай Сергій Едуардович
  4. Віннікова Інна Миколаївна
  5. Волошин Тимофій Олександрович
  6. Головата Ганна Віталіївна
  7. Грищенко Катерина Миколаївна
  8. Губанков Олександр Олександрович
  9. Герлях Юрій Вікторович
  10. Дудко Ірина Анатоліївна
  11. Давидюк вікторія Анатоліївна
  12. Жукова Ольга Олександрівна
  13. Зєвакіна Оксана Олегівна
  14. Іванченко Юрій Юрійович
  15. Канічев Олександр Леонідович
  16. Кубинін Костянтин Васильович
  17. Коляденко Юлія Олександрівна
  18. Лисенко Вікторія Олексіївна
  19. Лещенко Євген Олександрович
  20. Ліхута Ольга Олегівна
  21. Лісовський Євген Вікторович
  22. Малаш Ярослав Сергійович
  23. Музиченко Євгенія Анатоліївна
  24. Максимов Олександр Володимирович
  25. Мальцева Наталія Олександрівна
  26. Павловська Неллі Йосипівна
  27. Перекупко Валентин Володимирович
  28. Прянишнікова Мар’яна Вікторівна
  29. Палухіна Олена Миколаївна
  30. Прима Оксана Юріївна
  31. Середа Дмитро Ігорович
  32. Стахова Анжеліка Петрівна
  33. Семенюк Ганна Володимирівна
  34. Яблонський Олександр Григорович
9 – Б
  1. Антонцева Світлана Вікторівна
  2. Багаденко Ірина Петрівна
  3. Брус Дарина Андріївна
  4. Волошинець Марина Вікторівна
  5. Гедін Максим Сергійович
  6. Грабовенко Катерина Вікторівна
  7. Забарний Андрій Вікторович
  8. Задворна Ганна Валентинівна
  9. Заславська Людмила Олександрівна
  10. Іванішак Сергій Васильович
  11. Колесник Алина Василівна
  12. кушніренко Антонина Вікторівна
  13. Карпов Микола Миколайович
  14. Кон Олександр Семенович
  15. Кирилов Олег Володимирович
  16. Манжуленко Аліна Олександрівна
  17. Миронович Антон Миколайович
  18. Наконечна Тетяна Миколаївна
  19. Новицька Тетяна Петрівна
  20. Попова Ольга Володимирівна
  21. Сардарян Тетевік Гагович
  22. Сахно Олена Олександрівна
  23. Решетнєва Ганна Євгенівна
  24. Рудаков Олег Дмитрович
  25. Сімукова Ольга Сергіївна
  26. Сімукова Юлія Сергіївна
  27. Томко Світлана Володимирівна
  28. Тригуб Максим Валерійович
  29. Тугай Дарина Юріївна
  30. Чадова Валентина Леонідівна
  31. Штопенко Віктор Ростиславович
  32. Решетнікова Ольга Юріївна
  33. Самойлов Олексій Вікторович
9 – В
  1. Бобровніков Радіон Валентинович
  2. Бурковська Катерина Олександрівна
  3. Василенко Сергій Володимирович
  4. Вохліна Олена Сергіївна
  5. Вретик Владислав В’ячеславович
  6. Гладка Ірина Віталіївна
  7. Гребенюк Микола Миколайович
  8. Григораш Ольга Олексіївна
  9. Гула Вікторія Андріївна
  10. Гулеватий Ігор Сергійович
  11. Ільченко Анастасія Іванівна
  12. Ковальчук Олександр Сергійович
  13. Колінько Дмитро Сергійович
  14. Кузьменко Олександр Олегович
  15. Кузьмичов Ярослав Володимирович
  16. Лещук Василь Олександрович
  17. Лініченко Юрій Олексійович
  18. Логачов Олексій Михайлович
  19. Мартиросян Ангеліна Гарживна
  20. Мірошніченко Олексій Сергійович
  21. Мовчан Ірина Михайлівна
  22. Мосуренко Тетяна Павлівна
  23. Мурінова Олена Володимирівна
  24. Ніколаєва Світлана Вікторівна
  25. Наконечна Олена Миколаївна
  26. Панчук Володимир Володимирович
  27. Сало Юлія Олегівна
  28. Соболєв Євген Вікторович
  29. Стойченко Олеся Валеріївна
  30. Удовеченко Лідія Віталіївна
  31. Чхаїдзе Вахтанг Шотайович
  32. Шавелкіна Катерина Олександрівна
  33. Ющенко Олена Анатоліївна
9 – Г
  1. Білянін Юрій Васильович
  2. Березуєва Олександра Леонідівна
  3. Вінницька Анастасія Олександрівна
  4. Веремеєнко Сергій Юрійович
  5. Горська Валентина Вікторівна
  6. Григоревський Ярослав Станіславович
  7. Дубик Катерина Анатоліївна
  8. Жимеріна Тетяна Володимирівна
  9. Коваль Сергій Михайлович
  10. Коробань Руслан Андрійович
  11. Копидченко Михайло Генадійович
  12. Кривобок Олена Петрівна
  13. Левчук Антоніна Миколаївна
  14. Лук’янченко Олег Олегович
  15. Малахова Світлана Сергіївна
  16. Метелиця Захар Веніамінович
  17. Науменко Вячеслав Анатолійович
  18. Огілько Максим Вікторович
  19. Осипов Олексій Олександрович
  20. Петровська Ірина Ігорівна
  21. Писанко Тетяна Дмитрівна
  22. Прищепа Вячеслав Михайлович
  23. Раїмова Лала Махмудівна
  24. Сахновська віра Костянтинівна
  25. Сергієнко Олександра Сергіївна
  26. Сотченко Олександр Валерійович
  27. Тарасюк Олександр Васильович
  28. Тюпишев Денис Вікторович
  29. Чехместрук Ігор Леонідович
  30. Шарга Марія Володимирівна
  31. Штампелюк Юрій Григорович
11 – А
  1. Білянська Алла Олександрівна
  2. Буцький Володимир Володимирович
  3. Гаврилюк Тетяна Василівна
  4. Болдирев Андрій Олександрович
  5. Головень Наталія Валеріївна
  6. Грипко Ірина Олександрівна
  7. Євланкіна Ганна Анатоліївна
  8. Ільїна Ірина Костянтинівна
  9. Кадинцева Лара Борисівна
  10. Капралова Ірина Володимирівна
  11. Коновалова Юлія Вікторівна
  12. Лесенко Ірина Миколаївна
  13. Мінзянов Дмитро Юрійович
  14. Міщук Олександр Володимирович
  15. Москаленко Ганна Володимирівна
  16. М’ялківська Ганна Олександрівна
  17. Назарчук Олександр Миколайович
  18. Новікова Сніжана Аліївна
  19. Новицька Людмила Юріївна
  20. Пономарьов Юрій Валерійович
  21. Рожок Наталія Євгенівна
  22. Сидорук Юлія Леонтіївна
  23. Слухай Євген Васильович
  24. Смірнова Анна Михайлівна
  25. Свідін Дмитро Федорович
  26. Цибунко Наталія Вікторівна
  27. Шмаюн Оксана Василівна
  28. Яковлєва Вікторія Олександрівна
  29. Хмелевська Катерина Володимирівна
11 – Б
  1. Андрійчук Наталія Костянтинівна
  2. Асадча Алла Вікторівна
  3. Баглай Юрій Григорійович
  4. Волков Вадим Юрійович
  5. Волкова Катерина Юріївна
  6. Героняни Каріне Леонідівна
  7. Гладун Інна Олексіївна
  8. Груй Євгенія Олегівна
  9. Гурічева Ольга Володимирівна
  10. Дьяконов Артем Володимирович
  11. Кабан Ірина Олександрівна
  12. Каліко Наталія Валентинівна
  13. Кондратенко Дар’я Володимирівна
  14. Котов Олександр Олександрович
  15. Ландишева Ольга Володимирівна
  16. Левицька Олена Віталіївна
  17. Ліповий Ігор Володимирович
  18. Лісова Марина Яківна
  19. Малий Олена Вікторівна
  20. Манькова Олена Павлівна
  21. Мартиросян Давид Гарнікович
  22. Миронова Наталія Юріївна
  23. Овраменко Максим Миколайович
  24. Пинько Юрій Олександрович
  25. Полевський Андрій Олексійович
  26. Потапов Дмитро Ігорович
  27. Сахно Ганна Павлівна
  28. Тарасюк Ігор Васильович
  29. Терещенко Костянтин Миколайович
  30. Томаревська Олеся Петрівна
  31. Фогель Олена Олександрівна
  32. Чернова Лариса Сергіївна
  33. Якимовський Максим Михайлович


comments powered by HyperComments