»
Вступні випробування до школи
на 2017-2018 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!

Випуск 1996

9 – А
  1. Веселкова Ольга Сергіївна
  2. Грамович Євгенія Анатоліївна
  3. Демков Олександр Володимирович
  4. Єрмакова валентина Володимирівна
  5. Капустін Євгеній Анатолійович
  6. Карплюк Максим Ярославович
  7. Карплюк Марія Ярославівна
  8. Ковтун Володимир Сергійович
  9. Крупник Ірина Олександрівна
  10. Литвинчук Сергій Миколайович
  11. Лук’яненко Ангеліна Олександрівна
  12. Непошивайленко Костянтин Анатолійович
  13. Непошивайленко Дмитро Анатолійович
  14. Олексієнко Олександр Іванович
  15. Петросян Артем Валерійович
  16. Погребний Дмитро Олександрович
  17. Попова Юлія Євгеніївна
  18. Семінська Христина Ігорівна
  19. Синельников Олексій Володимирович
  20. Сокол Олександр Володимирович
  21. Тамбовцев Сергій Олександрович
  22. Туровець Дмитро Анатолійович
  23. Форостовець Ольга Олексіївна
  24. Ярина Євгеній Анатолійович
  25. Чудіна Світлана Юріївна
  26. Писаренко Андрій Петрович
9 – Б
  1. Антипов Олександр Васильович
  2. Бежевець Ігор Михайлович
  3. Віліч Олександр Маркович
  4. Волошин Дмитро Олегович
  5. Гордієнко Оксана Григорівна
  6. Гуслієнко Юлія Костянтинівна
  7. Євтушенко Світлана Леонідівна
  8. Замула Микола Володимирович
  9. Заславьска Тетяна Олександрівна
  10. Калиненко Олександра Олександрівна
  11. Канонська Юлія Миколаївна
  12. Кирилова Марія Олександрівна
  13. Климцов Максим Миколайович
  14. Кравченко Марина Олександрівна
  15. Крупко Ірина Віталіївна
  16. Колотущенко Вікторія Володимирівна
  17. Куликовська Христина Олександрівна
  18. Кученьов Олексій Ігорович
  19. Лисевич Юрій Ігорович
  20. Лисенко Анастасія Михайлівна
  21. Любенко Наталія Василівна
  22. Мошковський Сергій Олегович
  23. Михайлюк Тетяна Олександрівна
  24. Неізвєстна Ірина Костянтинівна
  25. Окунєв Ігор Сергійович
  26. Пугач Ірина Олегівна
  27. Смольська Карина Володимирівна
  28. Солдатова Яніна Василівна
  29. Тітенко Галина Юріївна
9 – В
  1. Боговик Наталія Петрівна
  2. Борейко Руслан Анатолійович
  3. Братухіна Олена Володимирівна
  4. Дрига Катерина Володимирівна
  5. Долгов Дмитро Леонідович
  6. Єршова Олена Петрівна
  7. Заніборщ Оксана Вікторівна
  8. Капралов Ярослав Володимирович
  9. Карабін Олександр Анатолійович
  10. Квятик Ілля Миколайович
  11. Кончиць Олена Владиславівна
  12. Малахова Олена Сергіївна
  13. Макаревич В’ячеслав Сергійович
  14. Мінко Андрій Валентинович
  15. Місюренко Вікторія Олександрівна
  16. Нестеров Владислав Юрійович
  17. Павлюк Марина Володимирівна
  18. Собачков Олександр Володимирович
  19. Стасенко Олександр Вікторович
  20. Сухомлин Тетяна Олександрівна
  21. Степанчук Ірина Василівна
  22. Соколовський Віталій Олександрович
  23. Щербина Андрій Васильович
  24. Хілько Ольга Анатоліївна
  25. Чернуха Євген Борисович
9 – Г
  1. Абакумова Марія Олександрівна
  2. Васеленко Юлія Олександрівна
  3. Гахенідзе Натія Нуггарівна
  4. Гриценко Юлія Анатоліївна
  5. Жабська Оксана Олександрівна
  6. Кобалія Хатуна Гевіївна
  7. Кабалія Фатіма Гевіївна
  8. Ковалев Олексій Григорович
  9. Козленко Наталія Валеріївна
  10. Косенко Дмитро Миколайович
  11. луценко Володимир Олександрович
  12. Маланчук Оксана Михайлівна
  13. міхно Катерина Олексіївна
  14. Рябинін Юрій Геннадійович
  15. Пастух Тетяна Валеріївна
  16. Соколов Дмитро Анатолійович
  17. Сорокін Олег Ігорович
  18. Стадниченко Дмитро Олександрович
  19. Стеканов Сергій Юрійович
  20. Стельмах Ганна Борисівна
  21. Стельмах Анатолій Борисович
  22. Тонузова Тетяна Миколаївна
  23. Фатьова Ольга Сергіївна
  24. Хован Олена Григорівна
  25. Шевченко Сергій Олександрович
  26. Шевельова Марина Володимирівна
  27. Яроцька Марина Владиславівна
  28. Веселкова Ольга Сергіївна
11 – А
  1. Біденко Тарас Олександрович
  2. Бокатий Дмитро Олександрович
  3. Болдирєв Олександр Олександрович
  4. Бураков Ігор Олександрович
  5. Васильченко Тетяна Сергіївна
  6. Вовк Наталія Олександрівна
  7. Волошина Оксана Володимирівна
  8. Гарнійчук Андрій Вікторович
  9. Дегтяренко Євген Вікторович
  10. Дядіков Віталій Олександрович
  11. Євсєєв Владислав Євгенович
  12. Келін Олексій Леонідович
  13. Кириленко Віталій Володимирівна
  14. Климинюк Олексій Валерійович
  15. Костецька Наталія Костянтинівна
  16. Костюченко Віра Віталіївна
  17. Кузьмінська Олена Борисівна
  18. Кухаренко Сергій Іванович
  19. Лабунець Вікторія Вікторівна
  20. Лисюк Андрій Миколайович
  21. Мажуга Владислав Юрійович
  22. Міцура Олександр Вікторович
  23. Морозова Ольга Олегівна
  24. Танєєва Євгенія Владиславівна
  25. Прокопенко Юрій Георгійович
  26. Савицький Олександр Анатолійович
  27. Саськова Алла Петрівна
  28. Семенов Максим Костянтинович
  29. Холоста Таміла Анатоліївна
  30. Чернега Ганна Миколаївна
  31. Шульжинська Галина Валеріївна
11 – Б
  1. Ахундова Сабіна Юсифівна
  2. Бежевець Алла Михайлівна
  3. Безлер Світлана Дмитрівна
  4. Борисенко Юлія Василівна
  5. Вареник Наталія Володимирівна
  6. Васильченко Вячеслав Ігорович
  7. Всеволодова Світлана Віталіївна
  8. Григоревська Тетяна Станіславівна
  9. Дадаян Анаїда Сергіївна
  10. Довгопол Надія Анатоліївна
  11. Дух Тетяна Миколаївна
  12. Євенко Олена Миколаївна
  13. Карплюк Наталія Михайлівна
  14. Коваленко Оксана Володимирівна
  15. Кострач Євген Володимирович
  16. Гібиіман Дмитро Михайлович
  17. Курашкевич Наталія Владиславівна
  18. Луканцева Світлана Генадіївна
  19. Маряненко Віктор Олексійович
  20. Орлов Олександр Миколайович
  21. Гульвердієва Дарина Олександрівна
  22. Рахлєєв Валерій Валерійович
  23. Савчук Андрій Васильович
  24. Січна Тетяна Михайлівна
  25. Суятінова Анастасія Олександрівна
  26. Терлицька Людмила Сергіївна
  27. Турдаков іван Петрович
  28. Хижняк Олена Леонідівна
  29. Шестакова Діана Сергіївна
11 – В
  1. Аксюк Антон Вікторович
  2. Аозіані Шорена Нугзаровна
  3. Бобок Аліна Володимирівна
  4. Ваганов Олександр Павлович
  5. Горделюк Ірина Володимирівна
  6. Горецька Ірина Володимирівна
  7. Золотаревич Анжеліка Олександрівна
  8. Коваленко Тетяна Андріївна
  9. Кравченко Руслан Вікторович
  10. Макаренко Олексій Миколайович
  11. Малишевський Андрій Олександрович
  12. Медвєдєв Дмитро Олександрович
  13. Міщенко Наталія Анатоліївна
  14. Оксак Антоніна Дмитрівна
  15. Педченко Ганна Олександрівна
  16. Савченко Ігор Олегович
  17. Самозван Вікторія Анатоліївна
  18. Стецюк Людмила Іванівна
  19. Тендітна Наталія Василівна
  20. Трофімов Сергій Вікторович
  21. Фіщук Вікторія Олександрович
  22. Чикаловець Андрій Миколайович
  23. Чмирук Олександр Валерійович
  24. Чубар Наталія Віталіївна
  25. Шечков андрій Миколайович
  26. Швець Володимир Олександрович


comments powered by HyperComments