»
Вступні випробування до школи
на 2017-2018 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!
Monday 25 September 2017

Випуск 1994

9 – А
  1. Авдєєнко Володимир Анатолійович
  2. Біденко Тарас Олександрович
  3. Бокатин Дмитро Олександрович
  4. Бураков Ігор Олександрович
  5. Васильченко Тетяна Сергіївна
  6. Вовк Наталія Олександрівна
  7. Волошина Оксана Володимирівна
  8. Всеволодова Світлана Віталіївна
  9. Дабіжа Ігор Олегович
  10. Дегтяренко Євген Вікторович
  11. Довгопол Надія Анатоліївна
  12. Дядіков Віталій Олександрович
  13. Євсєєв Владислав Євгенович
  14. Келін Олексій Леонідович
  15. Клименюк Олексій Валерійович
  16. Костецька Наталія Костянтинівна
  17. Кузьмінська Олена Борисівна
  18. Левчук Олег Миколайович
  19. Листопад Юлія Миколаївна
  20. Мажуга Владислав Юрійович
  21. Медвєдєв Дмитро Олександрович
  22. Міцура Олександр Вікторович
  23. Наумова Яна Олегівна
  24. Писанко Сергій Дмитрович
  25. Подлужний Олег Анатолійович
  26. Прокопенко Юрій Георгійович
  27. Птущенко Денис Олександрович
  28. Савицький Олександр Анатолійович
  29. Саськова Алла Петрівна
  30. Тихонов Олексій Володимирович
  31. Філіпов Олексій Анатолійович
  32. Чернега Ганна Миколаївна
  33. Чукавін Денис Олександрович
  34. Шевченко Ігор Георгійович
  35. Шульжинська Гелена Валеріївна
9 – Б
  1. Атманитова Яніна Сергіївна
  2. Ахундова Сабіна Юсидавна
  3. Борисенко Юлія Василівна
  4. Болдирев Олександр Олексійович
  5. Война Вадим Володимирович
  6. Ваганов Олександр Павлович
  7. Васильченко Тетяна Миколавна
  8. Тарнійчук Андрій Вікторович
  9. Григоревина Тетяна Станіславівна
  10. Дух Тетяна Миколаївна
  11. Євенко Олена Миколаївна
  12. Замворницька Тетяна Володимирівна
  13. качанок Яна Іванівна
  14. Курашкевич Наталія Володимирівна
  15. Коваленко Оксана Володимирівна
  16. Коломиєць Сергій Станиславович
  17. Коломиєць Микола Миколайович
  18. Лисюк Андрій Миколайович
  19. Макрищева Вікторія Володимирівна
  20. Мариненков Віктор Олександрович
  21. Орлов Олександр Миколайович
  22. Рощимок Олександр Анатолійович
  23. Савченко Ігор Олегович
  24. Суятінова Анастасія Олександрівна
  25. Снігур Володимир Олександрович
  26. Січна Тетяна Миколаївна
  27. Терлецька Людмила Сергіївна
  28. Турданов Іван Петрович
9 – В
  1. Антошко Тамара Андріївна
  2. Бровченко Андрій Сергійович
  3. Васильченко В’ячеслав Ігорович
  4. Безлер Світлана Дмитрівна
  5. Волуйко Ольга Василівна
  6. Пашинська Ганна Анатоліївна
  7. Дробот Марія Дмитрівна
  8. Івашин Євген Юрійович
  9. Катюченко Віра Віталіївна
  10. Кириленко Віта Володимирівна
  11. Кострач Євген Володимирович
  12. Крижановський Дмитро Михайлович
  13. Кухаренко Сергій Іванович
  14. Лабунець Вікторія Вікторівна
  15. Луканцева Світлана Геннадіївна
  16. Ляшук Віктор Юрійович
  17. Любаківська Тетяна
  18. Мельник Євген Володимиович
  19. Правленко Світлана Юріївна
  20. Пульвірдієва Дарина Олександрівна
  21. Рахлеєв Валерій Валерійович
  22. Савчук Андрій Васильович
  23. Сименець Максим Володимирович
  24. Семнов Максим Костянтинович
  25. Седляренко Яків Анатолійович
  26. Фурсенко Тетяна Дмитрівна
  27. Хижняк Олена Леонідівна
  28. Шевченко Оксана Сергіївна
  29. Шестакова Діана Сергіївна
9 – Г
  1. Вареник Наталія Володимирівна
  2. Бабак Аліна Володимирівна
  3. Горецька Ірина Володимирівна
  4. Гольчанський Артем Анатолійович
  5. Дорошенко Євген Андрійович
  6. Коваленко Тетяна Андріївна
  7. Кравченко Руслан Вікторович
  8. Ладошкін Денис Петрович
  9. Макаренко Олексій Миколайович
  10. Михайлов Олег Володимирович
  11. Мищенко Наталія Анатоліївна
  12. Оксак Антоніна Дмитрівна
  13. Петрик Юлія Анатоліївна
  14. Педченко Ганна Олександрівна
  15. Стецюк Людмила Іванівна
  16. Самозван Вікторія Анатоліївна
  17. Тендітна Наталія Василівна
  18. Трофішев Сергій Вікторович
  19. Філоненко Богдан Володимирович
  20. Фищук Віктор Олександрович
  21. Чмирук Олександр Валерійович
  22. Чубар Наталія Віталіївна
  23. Шечков Андрій Миколайович
  24. Янковець Іна Степанівна
  25. Степанюк Вікторія Анатоліївна
  26. Пащенко Олександр Вікторович
11 – А
  1. Бервицька Тетяна Сергіївна
  2. Василенко Олена Олегівна
  3. Ващенко Сергій Володимирович
  4. Власюк Єлізавета Михайлівна
  5. Гальченкова Наталія Михайлівна
  6. Дмитрієва Олена Валентинівна
  7. Єлізарова Вікторія Павлівна
  8. Єфіменко Ганна Олександрівна
  9. Кочешкова Ганна Анатоліївна
  10. Кошулько Наталія Анатоліївна
  11. Мурга Олег Миколайович
  12. Носов Дмитро Володимирович
  13. Пасльон Марина Оллівна
  14. Пономаренко Олександр Володимирович
  15. Сабадаш Олександр Павлович
  16. Сабибіна Оксана Юріївна
  17. Сахно Павло Олександрович
  18. Сидляренко Юлія Володимирівна
  19. Чевгун Дмитро Олександрович
  20. Топчий Максим Володимирович
  21. Щанкін Євгеній Вікторович
  22. Ятленко Вячеслав Сергійович
11 – Б
  1. Блажкун Ірина Вікторівна
  2. Байда Світлана Юріївна
  3. Бойко Наталія Анатоліївна
  4. Васильченко Тетяна Павлівна
  5. Галюн Світлана Олександрівна
  6. Дригайло Сергій Васильович
  7. Дядіков Олександр Олександрович
  8. Іванова Юлія Валентинівна
  9. Флорозяк Вікторія Сергіївна
  10. Качуренко Дмитро Сергійович
  11. Коваль Олена Юріївна
  12. Кравцов Віталій Володимирович
  13. Лабунець Денис Вікторович
  14. Ломоносов Віктор Михайлович
  15. Мотосов Віктор Валерійович
  16. Молчадський Сергій Володимирович
  17. Новікова Олена Валентинівна
  18. Очеретяний Павло Володимирович
  19. Петренко Ірина Іванівна
  20. Пустовойт Неллі Іванівна
  21. Сінченко Володимир Володимирович
  22. Снегуровський Олег Олегович
  23. Удовиця Наталія Михайлівна
  24. Щокін Олексій Олексійович


comments powered by HyperComments