»
Вступні випробування до школи
на 2017-2018 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!
Wednesday 13 December 2017

Випуск 1993

9 – А
  1. Алейніков Сергій Олександрович
  2. Андрієнко Лідія Валеріївна
  3. Бабій Інна Миколаївна
  4. Ґава Руслан Володимирович
  5. Граков Олександр Михайлович
  6. Григораш Віктор Олександрович
  7. Дабудик Олександр Ярославович
  8. Демнов Володимир Володимирович
  9. Дрофань Ганна Миколаївна
  10. Журбис Ганна Олександрівна
  11. Ігнатенко Лариса Петрівна
  12. Пазіо Світлана Леонідівна
  13. Пасічник Леся Леонідівна
  14. Перебінис Інга Станіславівна
  15. Петренко Ганна Віталіївна
  16. Попов Тарас Андрійович
  17. Пропаєва Маргарита Юріївна
  18. Пушкар Ганна Василівна
  19. Родовська Юлія Леонідівна
  20. Радзиловська Вікторія Борисівна
  21. Рєзнік Марія Вячеславівна
  22. Скрипнік Андрій Вікторович
  23. Страшук Любов Валентинівна
  24. Третяков Максим Володимирович
  25. Тропотяга віталій Валентинович
  26. Чернуха Юлія Борисівна
9 – Б
  1. Ващук Олександр Миколайович
  2. Джокаєв Руслан Марсельович
  3. Жабенко Ніна Василівна
  4. Журбенко Оксана Сергіївна
  5. Заболотний Юрій Володимирович
  6. Загура Денис Миколайович
  7. Загура Тарас Миколайович
  8. Іванська Тетяна Юріївна
  9. Кікоть Сергій Анатолійович
  10. Колесник Сергій Олегович
  11. Костадінов Руслан Петкович
  12. Мариненко Ольга Олексіївна
  13. Коломієць Олександр Олександрович
  14. Лященко Роман Сергійович
  15. Науменко Олександр Петрович
  16. Пиголенко Надія Анатоліївна
  17. Прошкін Євгеній Віталійович
  18. Рогоза Іван Сергійович
  19. Романов Олександр Леонідович
  20. Сифонов Костянтин Леонідович
  21. Сінченко Ганна Владиславівна
  22. Сиворцов Олександр Миколайович
  23. Сокур Вікторія Володимирівна
  24. Соснова Наталія Борисівна
  25. Телегін Сергій Юрійович
  26. Штифуран Сергій Анатолійович
  27. Юріна Тамара Михайлівна
  28. Ярошенко Валентина Анатоліївна
9 – В
  1. Біденко Людмила Олександрівна
  2. Близнюк Тетяна Миколаївна
  3. Болебрух Максим Миколайович
  4. Варвак Інна Борисівна
  5. Водкевич Вікторія Олександрівна
  6. Вугальтер Леонід Борисович
  7. Івашина Юлія Іванівна
  8. Ільченко Вікторія Іванівна
  9. Камашня Андрій Васильович
  10. Хорошин Сергій Олексійович
  11. Ліхно Олександр Володимирович
  12. Маценко Олег Петрович
  13. Немченко Наталія Валентинівна
  14. Огородник Володимир Леонідович
  15. Попадіченко Наталія Олександрівна
  16. Приходько Олексій Валентинович
  17. Савченко Олександр Валерійович
  18. Серко Валентин Леонідович
  19. Соловьова Ірина Сергіївна
  20. Тарасюк Ігор Васильович
  21. Тимошенко Леся Станіславівна
  22. федорова Ірина Віталіївна
  23. Хамаєва Жанна Володимирівна
  24. Чабан Олена Володимирівна
  25. Ессамі Гайтана Клавівна
11 – А
  1. Абакумов Дмитро Олександрович
  2. Бабяк рада Ігорівна
  3. Воронюк Олег Віталійович
  4. Герасимова Іванна Олексіївна
  5. Іваненко Ганна Анатоліївна
  6. Караєва Яна Олексіївна
  7. Килимник Олена Вікторівна
  8. Кулик Катерина Олексіївна
  9. Ланда Емма Михайлівна
  10. Осипов Володимир Олександрович
  11. Остапенко Любов Михайлівна
  12. Пеліховська Ірина Олегівна
  13. Перекурко Дмитро Володимирович
  14. Півкіна Ганна Євгенівна
  15. Піскун Наталія Борисівна
  16. Семенюк Юрій Володимирович
  17. Скачков Андрій Геннадійович
  18. Сливка Світлана Миколаївна
  19. Степаненко Володимир Олександрович
  20. Хітров Дмитро Олександрович
  21. Шарга Ганна Володимирівна
  22. Шкуренко Юлія Олександрівна
11 – Б
  1. Артюх Світлана Петрівна
  2. Багаденко Вікторія Петрівна
  3. Брикалова Руслана Віталіївна
  4. Валюх Наталія Миколаївна
  5. Гальчук Наталія Михайлівна
  6. Дем’янчук Максим Олексійович
  7. Двухрядкін Роман Валерійович
  8. Єдноралюк Юлія Петрівна
  9. Загордній Олексій Желевич
  10. Іванова Лілія Геннадіївна
  11. Козетова Катерина Валеріївна
  12. Ковтуненко Володимир Миколайович
  13. Костроч Олена Володимирівна
  14. Левон Ліна Олексіївна
  15. Литвин Наталія Миколаївна
  16. Литвиненко Анфіса Петрівна
  17. Мажуленко Богдан Олександрович
  18. Онищенко Світлана Іванівна
  19. Охрименко Тетяна Олександрівна
  20. Пересецький Дмитро Вільяминович
  21. Приходько Алла Валентинівна
  22. Серветник В’ячеслав Олександрович
  23. Хамаєва Яна Володимирівна
  24. Шевченко Тетяна Олександрівна
  25. Шульжинський Богдан Валерійович
  26. Шмигун Олександр Віталійович


comments powered by HyperComments