»
Вступні випробування до школи
на 2017-2018 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!
Wednesday 13 December 2017

Випуск 1991

9 – А
  1. Адамовська Алла Георгіївна
  2. Бурлак Людмила Олександрівна
  3. Гороналова Руслана Віталіївна
  4. Голох Наталія Миколаївна
  5. Григор’єва Валентина Володимирівна
  6. Двуградин Роман Валерійович
  7. Деммчук Максим Олесійович
  8. Карєєва Лія Олексіївна
  9. Килимник Олена Вікторівна
  10. Ковученко Володимир Миколайович
  11. Козленко Михайло Михайлович
  12. Вовач Олена Володимирівна
  13. Комнаниченко Натслія Миколаївна
  14. Крупа Олександр Георгійович
  15. Ляшенко Олександр Миколайович
  16. Миронов Олексій Юрійович
  17. Осінов Володимир Олександрович
  18. Пелиховасая Ірина Олегівна
  19. Приходько Алла Валентинівна
  20. Радченко Ірина Петрівна
  21. Семенюк Юрій Володимирович
  22. Степаненко Володимир Олександрович
  23. Сивков Олег Олександрович
  24. Святенко Костянтин Вениаминович
  25. Тюньяшов Дмитро Вікторович
  26. Ороніна Тетяна Володимирівна
  27. Черний Олексій Володимирович
  28. Чухлова Катерина Володимирівна
  29. Шмигун Олександр Віталійович
  30. Шульжинський Богдан Валерійович
9 – Б
  1. Абакумов Дмитро Олександрович
  2. Бабяк Рада Ігорівна
  3. Воронюк Олег Віталійович
  4. Герасимова Іванна Олексіївна
  5. Жабенко Неля Василівна
  6. Іваненко Анна Анатоліївна
  7. Капурін Микола Юрійович
  8. Капрачьов Денис Демьянович
  9. Кисильова Наталія Михайлівна
  10. Кулик Катерина Олексіївна
  11. Лесков Євгеній Олександрович
  12. Ланда Емма Михайлівна
  13. Лихтер Марина Аркадіївна
  14. Миєнко Леся Вікторівна
  15. Остапенко Любов Михайлівна
  16. Пашинцева Юлія Вікторівна
  17. Перекупко Дмитро Володимирович
  18. Пискун Наталія Борисівна
  19. Пивкіна Анна Євгенівана
  20. Сергієнко Наталія Сергіївна
  21. Сливка Світлана Миколаївна
  22. Совгира Світлана Олегівна
  23. Хитров Дмитро Олександрович
  24. Чаплигін Роман Володимирович
  25. Черненко Світлана Павлівна
  26. Шарга Анна Володимирівна
  27. Шкуренко Юлія Олександрівна
9 – В
  1. Артюх Світлана Петрівна
  2. Богаденко Віта Петрівна
  3. Богдан Ірина Миколаївна
  4. Бадалов Руслан Олександрович
  5. Вознюк Андрій Віталійович
  6. Войтенко Надія Олександрівна
  7. Довгань Тетяна Петрівна
  8. додаков Юрій Григорович
  9. Єдноралюк Юлія Петрівна
  10. Іванова Лідія Геннадіївна
  11. Коган Регина Михайлівна
  12. Козетова Катерина Валеріївна
  13. Косенко Олексій Миколайович
  14. Копнін Максим Ігорович
  15. Кухар Олег Васильович
  16. Кушниренко Віталій Анатолійович
  17. Косяков вячеслав Валентинович
  18. Левон Ліна Олексіївна
  19. литвич Наталія Миколаївна
  20. Литвиненко Анфіса Петрівна
  21. Онищенко Світлана Іванівна
  22. Охрименко Тетяна Олександрівна
  23. Пересецький Дмитро Вильяминович
  24. Самченко Кирилл Олегович
  25. Сорокєєва Ірина Валеріївна
  26. Хруцька Ірина Валентинівна
  27. Фурсенко Наталія Дмитрівна
  28. шевченко Тетяна Олександрівна
  29. Юдина Віра Олексіївна
  30. Яровенко Юрій Борисович
11 – А
  1. Бойко Олена Вікторівна
  2. Бориско Юлія Олегівна
  3. Борщенко Андрій Борисович
  4. Бульба Тарас Миколайович
  5. Василіва Інга Віталіївна
  6. Венгер Ярослав Миколайович
  7. Горносталь Максим Петрович
  8. Євгоровська Віра Вітольдівна
  9. Іщук Анна Валентинівна
  10. Кашлаков Дмитро Леонідович
  11. Койфман Олексій Олександрович
  12. Кривко Вадим Леонідович
  13. Лозинська Олена Йосипівна
  14. Погребинська Алла Михайлівна
  15. Подобед Анна Олександрівна
  16. Понаровська Ольга Анатоліївна
  17. Радчук Ольга Василівна
  18. Романов Георгій Владленович
  19. Савченко Максим Ігорович
  20. Сафонов Володимир Леонідович
  21. Сидоренко Людмила Павлівна
  22. Теплицька Ольга Володимирівна
  23. Усик Тетяна Леонідівна
  24. Чичельницька Ірина Леонідівна
  25. Школьник Олена Борисівна
  26. Якубова Валентина Вячеславівна
11 – Б
  1. Артемьєва Наталія Валеріївна
  2. Баклицька Олександра Вудоновна
  3. Ващенко Вікторія Володимировна
  4. Веселова Ірина Олегівна
  5. Гончар Ірина Олександрівна
  6. Дрига Тетяна Володимирівна
  7. Єфименко Олександра Олександрович
  8. Зоц Олександра Ігорівна
  9. Зубрицька Олена Леонідівна
  10. Кудрявцева Юлія Володимирівна
  11. Кузнецова оксана Володимирівна
  12. Марченко Олена Федорівна
  13. Марченко Тетяна Михайлівна
  14. Нестерова Ірина Юріївна
  15. Наконечна Анна Петрівна
  16. Орлов Андрій Валентинович
  17. Рудковська Оксана Миколаївна
  18. Сизов Андрій Сергійович
  19. Солод Лариса Тимофіївна
  20. Уварова Ірина Олександрівна
  21. Станішевська Ірина Едуардівна
  22. Харченко Олексій Валентинович
  23. Федорченко Олена Анатоліївна
  24. Чаплигіна Елеонора Володимирівна
  25. Шпитальна Галина Володимирівна
  26. Удоденко Костянтин Олександрович


comments powered by HyperComments