»
Вступні випробування до школи
на 2017-2018 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!

Випуск 1990

9 – А
  1. Алексєєнко Надія Василівна
  2. Баглай Вячеслав Григорович
  3. Бордакова Зоя Олександрівна
  4. Бучек Юлія Володимирівна
  5. Василів Сергій Юрійович
  6. Власенко Олена Вадимівна
  7. Власов Вадим Миколайович
  8. Гукова Людмила Олександрівна
  9. Даньшов Олексій Вікторович
  10. Єсик Вікторія Анатоліївна
  11. Жук Сергій Валерійович
  12. Загородний Олексій Желевич
  13. Задворна Марина Валеріївна
  14. Захаров Євгеній Юрійович
  15. Зинченко Віталій Миколайович
  16. Калашнік Людмила Леонтіївна
  17. Кищенко Тетяна Михайлівна
  18. Кузьминський Денис Борисович
  19. Ласкава Людмила Вікторівна
  20. Мазур Олексій Валерійович
  21. Макуха Олена Олегівна
  22. Машовець Тетяна Степанівна
  23. Молдавська Рената Самойлівна
  24. Назаренко Андрій Анатолійович
  25. Полозенко Олексій Анатолійович
  26. Помиркована Антоніна Володимирівна
  27. Попов Володимир Валентинович
  28. Пронінцева Катерина Вяячеславівна
  29. Радовська Людмила Леонтіївна
  30. Садовський Вячеслав Петрович
  31. Сидорчук Роман Леонтійович
  32. Терещенко Анна Миколаївна
  33. Турбаба Оксана Василівна
  34. Турутин Віталій Володимирович
9 – Б
  1. Бобильова Марина Володимирівна
  2. Бормошева Інна Валеріївна
  3. Буравова Ірина Володимирівна
  4. Васильченко Андрій Павлович
  5. Вилегжаніна Ольга Володимирівна
  6. Возная Лариса Олександрівна
  7. Гнатюк наталія Василівна
  8. Гончаренко Валентина Юріївна
  9. Гриценко Сергій Анатолійович
  10. Долапчи Юлія Андріївна
  11. Дячук Олена Леонідівна
  12. Забарний Олег Миколайович
  13. Заїка віталій Ілларіонович
  14. Кондусова Оксана Іванівна
  15. Конечна Алла Олександрівна
  16. Коцар Вячеслав Вадимович
  17. Красна Ірина Феліксівна
  18. Лесіна Інна Аркадіївна
  19. Лисовський Юрій Вікторович
  20. Лукьянова Світлана Григорівна
  21. Михайлова Тетяна Олександрівна
  22. Панасюк Ірина Петрівна
  23. Прощаков Андрій Олександрович
  24. Романенко Юрій Петрович
  25. Слубська Алла Олексіївна
  26. Сологуб Дмитро Вікторович
  27. Тацюк Олександр Олександрович
  28. Терещенко Олег Миколайович
  29. Терещук Світлана Костянтинівна
  30. Тесанюк Тетяна Вікторівна
  31. Титова Алла Валеріївна
  32. Чередніченко Костянтин Анатолійович
  33. Шахабазян Олексій Георгійович
9 – В
  1. Булієнко Світлана Іванівна
  2. Василюк Володимир Олександрович
  3. Галатов Дмитро Георгійович
  4. Герляк Надія Вікторівна
  5. Голинко Андрій Анатолійович
  6. Горбаченко Ірина Анатоліївна
  7. Єрлатіна Оксана Олександрівна
  8. Зарудний Юрій Петрович
  9. Ковалинська Ірина Миколаївна
  10. Маркуліс Сергій Володимирович
  11. Марченко Наталія Володимирівна
  12. Марченко Світлана Володимирівна
  13. Овчарук Олександр Леонідович
  14. Петенко Олена Вікторівна
  15. Плютова Снежана Олегівна
  16. Прокопенко Олексій Ігорович
  17. Прядко Дарина Вікторівна
  18. Пустильшин Альона Романівна
  19. Сароль Євгеній Борисович
  20. Сашицька Віолетта Олександрівна
  21. Теленченко Влас Сергійович
  22. Тригуб Олена Валеріївна
  23. Федорченко Анна Володимирівна
  24. Черепахін Віктор Володимирович
  25. Чуклова Олександра Володимирівна
  26. Шевчук Олександр Володимирович
11 – А
  1. Грушевич Юлія Юріївна
  2. Грициєнко Наталія Миколаївна
  3. Єльшин Сергій Костянтинович
  4. Жинеріна Олена Володимирівна
  5. Кононський Олег Миколайович
  6. Капустін Віталій Анатолійович
  7. Кошмак Олександр Васильович
  8. Кушнір Олена Анатоліївна
  9. Малежик Віктор Григорович
  10. Масалова Тетяна Миколаївна
  11. Мельничук Тетяна Валеріївна
  12. Палейчук Тетяна Валеріївна
  13. Панфілова Наталія Анатоліївна
  14. Поливяна Олена Віталіївна
  15. Рижанович Віталій Леонідович
  16. Ситниченко Світлана Вікторівна
  17. Слюсаренко Наталія Іванівна
  18. Софьїн Артур Юрійович
  19. Стукало Дмитро Всеволодович
  20. Тимошенко Тетяна Іванівна
  21. Траніна Вікторія Олександрівна
  22. Тубман Олена Володимирівна
  23. Христова Олена Геннадіївна
  24. Черняк Олег Володимирович
  25. Шаповал Олександр Анатолійович
11 – Б
  1. Баликін Дмитро Анатолійович
  2. Бєлохвостова Наталія Борисівна
  3. Бойко Тетяна Іванівна
  4. Булавинець Володимир Васильович
  5. Вареник Ярослав Володимирович
  6. Височинський Андрій Юрійович
  7. Власенко Анна Дмитрівна
  8. Гольнева Ольга Володимирівна
  9. Дробноход Юрій Миколайович
  10. Козубенко Надія Іванівна
  11. Кузін Олексій Володимирович
  12. Николайчук Дмитро Анатолійович
  13. Новиченко Валентина Степанівна
  14. Носаль Валерій Анатолійович
  15. Папенко Анна Григорівна
  16. Поспелов Віктор Юрійович
  17. Поспелов Євгеній Юрійович
  18. Рудніченко Олексій Вікторович
  19. Степаненко Тетяна Михайлівна
  20. Стронов Сергій Олександрович
  21. Суворова Олена Борисівна
  22. Сухова Олена Володимирівна
  23. Тимофєєва Кристина Гурдевна
  24. Фещенко Тетяна Віталіївна
  25. Хомутська Оксана Володимирівна
  26. Чечина Наталія Ігорівна
  27. Щокіна Вікторія Олексіївна


comments powered by HyperComments