»
Вступні випробування до школи
на 2017-2018 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!
Monday 25 September 2017

Випуск 1989

8 – А
  1. Бойко Олена Вікторівна
  2. Борщенко Андрій Борисович
  3. Бульба Тарас Миколайович
  4. Бориско Юлія Олегівна
  5. Василіва Інга Віталіївна
  6. Громов Олексій Павлович
  7. Диденко Юрій Валентинович
  8. Довгалюк Юрій Демьянович
  9. Ємець Юлія Юріївна
  10. Коваленко Андрій Андрійович
  11. Койфман Олексій Олександрович
  12. Кривко Вадим Леонідович
  13. Кудрявцева Юлія Володимирівна
  14. Моргунов Микита Ігорович
  15. Погребинська Алла Михайлівна
  16. Подобед Анна Олександрівна
  17. Поноровська Ольга Анатоліївна
  18. Радчук Ольга Василівна
  19. Романов Юрій Володимирович
  20. Рухліс Валерія Аркадіївна
  21. Солохіна Олена Сергіївна
  22. Стойченко Валерія Валеріївна
  23. Сукачев Владислав Георгійович
  24. Твилицька Ольга Володимирівна
  25. Тарасун Ігор Олександрович
  26. Телепенько Костянтин Михайлович
  27. Усик Тетяна Леонідівна
  28. Форенкель Олександр Васильович
  29. Чечельницька Ірина Леонідівна
8 – Б
  1. Алтинніков Віктор Феліксович
  2. Артемьєва Наталія Валеріївна
  3. Баранова Олена Юріївна
  4. Бугай Олександр Анатолійович
  5. Бурлак Олексій Олесандрович
  6. Бусель Ярослав Анатолійович
  7. Ващенко Віктор Володимирович
  8. Веселова Ірина Олегівна
  9. Добитко Сергій Юрійович
  10. Євгоровська Віра Вітольдівна
  11. Єфименко Олексій Олександрович
  12. Зоц Олександра Ігорівна
  13. Зубрицька Олена Леонідівна
  14. Козяр Світлана Павлівна
  15. Максимов Валерій Павлович
  16. Наконечна Анна Петрівна
  17. Нестерова Ірина Юріївна
  18. пащенко Олег Петрович
  19. Павленко Павло Юрійович
  20. Приходько Даниїл Олесійович
  21. Прохоренко Вячеслав Валерійович
  22. Пшенніков Володимир Миколайович
  23. Савченко Ярославна Вікторівна
  24. Соловьов Денис Борисович
  25. Солод Лариса Тимофіївна
  26. Слуцкий Євген Якович
  27. Станішевська Ірина Едуардівна
  28. Сташук Євгеній Володимирович
  29. Уварова Ірина Олексіївна
  30. Федорченко Олена Анатоліївна
  31. Харченко Олексій Валентинович
  32. Хамицька Вікторія Володимирівна
  33. Чаплигіна Елеонора Володимирівна
8 – В
  1. Аронова Людмила Анатоліївна
  2. Биба Олександр Володимирович
  3. Бармелюк Юрій Євгенович
  4. Баклицька Олександра Вудонівна
  5. Венгер Ярослав Миколайович
  6. Гальчук Євгеній Ігорович
  7. Гончар Ірина Олександрівна
  8. Кашлаков Дмитро Леонідович
  9. Кируха Оксана Володимирівна
  10. Кузнецова Оксана Володимирівна
  11. Ковтун Віктор Анатолійович
  12. Лозинська Олена Йосипівна
  13. Марченко Олена Федорівна
  14. Марченко Тетяна Михайлівна
  15. Орлов Андрій Валентинович
  16. Перекупко Юрій Володимирович
  17. Савченко Максим Ігорович
  18. Сафонов Володимир Леонідович
  19. Сидоренко Людмила Павлівна
  20. Сизов Андрій Сергійович
  21. Сорокіна Тетяна Ігорівна
  22. Теплова Віра Ігорівна
  23. Швиряєв Леонід Володимирович
  24. Школьник Олена Борисівна
  25. Шпитольна Галина Володимирівна
  26. Шевченко Юрій Володимирович
  27. Шеремет Герман Миколайович
  28. Умецький Євгеній Юрійович
10 – А
  1. Андрєєва Лариса Анатоліївна
  2. Бобирь Наталія Миколаївна
  3. Бульба Оксана Миколаївна
  4. Вовченко Олена Олександрівна
  5. Долинська Юлія Альфредівна
  6. Дьоміна Олена Володимирівна
  7. Євсеєва Наталія Євгенівна
  8. Кабан Вячеслав Олександрович
  9. Костров Михайло Юрійович
  10. Кришень Олеся Михайлівна
  11. Куций Вадим Олександрович
  12. Лагода Дмитро Валентинович
  13. Латиш Сергій Анатолійович
  14. Любомудрова Євгенія Ігорівна
  15. Любомудрова Катерина Ігорівна
  16. Мишкур Юлія Олегівна
  17. Олефиренко Євгеній Анатолійович
  18. Оснач Андрій Вікторович
  19. Очеретяна Оксана Володимирівна
  20. Павлов Сергій Вячеславович
  21. Павловський Дмитро Анатолійович
  22. Петрушина Лариса Борисівна
  23. Поливач Вікторія Володимирівна
  24. Полищук Наталія Анатоліївна
  25. Приліпкіна Оксана Олегівна
  26. Рикаль Віра Миколаївна
  27. Фартушний Сергій Олегович
10 – Б
  1. Алексєєнко Михайло Відимович
  2. Белобровець Лариса Григорівна
  3. Буденна Ірина Миколаївна
  4. Гуляйко Андрій Львович
  5. Данкова Тетяна Євгенівна
  6. Данциг Алла Зисівна
  7. Євенко Наталія Миколаївна
  8. Зибіна Олеся Володимирівна
  9. Іващенко Олена Миколаївна
  10. Крюкова Лариса Валеріївна
  11. Кусенко Тетяна Яківна
  12. Кучеренко Анна Миколаївна
  13. Кузнецова Ірина Володимирівна
  14. Лучко Людмила Володимирівна
  15. Лещук Людмила Валентинівна
  16. Ліпатов Андрій Миколайович
  17. Мазур Сергій Юрійович
  18. Машиніна Ольга Ігорівна
  19. Милецька Світлана Вікторівна
  20. Михлевська Наталія Анатоліївна
  21. Руденко Олена Василівна
  22. Супанова Оксана Асламкуловна
  23. Чепига Анна Валентинівна
  24. Ярошенко Лариса Вікторівна
  25. Ярошенко Людмила Анатоліївна
10 – В
  1. Алисимчик Сергій Олександрович
  2. Бучинська Євгенія Мирославівна
  3. Білет Володимир Олександрович
  4. Глубєва Ірина Геннадіївна
  5. Димарець Сергій Семенович
  6. Єлько Тетяна Валеріївна
  7. Єльшина Любов Костянтинівна
  8. Ємельянова Євгенія Миколаївна
  9. Лисниченко Світлана Анатоліївна
  10. Мурга Ірина Миколаївна
  11. Османенко Ольга Михайлівна
  12. Пасечник Наталія Леонідівна
  13. Перебинос Жанна Станіславівна
  14. Перова Ірина Ігорівна
  15. Полевська Тетяна Олексіївна
  16. Рашковська Тетяна Петрівна
  17. Сливенко Сергій Петрович
  18. Терлецька Юлія Володимирівна
  19. Турушин Сергій Володимирович
  20. Чернуха Світлана Миколаївна
  21. Шосталь Лариса Іванівна
  22. Швець Євгеній Володимирович


comments powered by HyperComments