»
Вступні випробування до школи
на 2017-2018 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!
Monday 25 September 2017

Випуск 1988

8 – А
  1. Балоскін Дмитро Вікторович
  2. Белохвостова Наталія Борисівна
  3. Бриль Олена Миколаївна
  4. Власенко Анна Дмитрівна
  5. Височинський Андрій Юрійович
  6. Гриневич Юлія Юріївна
  7. Єльшин Сергій Костянтинович
  8. Жимерина Олена Володимирівна
  9. Канонський Олег Миколайович
  10. Капустин Віталій Анатолійович
  11. Козубенко Надія Іванівна
  12. Кобець Сергій Павлович
  13. Левченко Галина Володимирівна
  14. Мухін Сергій Вікторович
  15. Поспелов Віктор Юрійович
  16. Поспелов Євгеній Юрійович
  17. Ракін Аркадій Іванович
  18. Рудниченко Олексій Вікторович
  19. Романенко Олена Олексіївна
  20. Тимошенко Тетяна Іванівна
  21. Хомутська Оксана Володимирівна
  22. Чечина Наталія Ігорівна
8 – Б
  1. Бригинець Андрій Михайлович
  2. Грициєнко Наталія Миколаївна
  3. Верховиніна Вікторія Володимирівна
  4. Калашнік Валерій Леонідович
  5. Коробов Михайло Юрійович
  6. Кучеренко Ольга Юріївна
  7. Кушнір Олена Анатоліївна
  8. Мельничук Тетяна Валеріївна
  9. Панфілова Наталія Анатоліївна
  10. Поливьянова Олена Віталіївна
  11. Пидан Олег Юрійович
  12. Пешков Станіслав Віталійович
  13. Петрушенко Наталія Володимирівна
  14. Полийчук Тетяна Валеріївна
  15. Рижанович Віталій Леонідович
  16. Старченко Марина Олексіївна
  17. Солоха Юрій Володимирович
  18. Ситниченко Світлана Вікторівна
  19. Софьїн Артур Юрійович
  20. Стукало Дмитро Всеволодович
  21. Шаповал Олександр Анатолійович
  22. Черняк Олег Володимирович
  23. Слюсаренко Наталія Іванівна
  24. Василенко Олександр Миколайович
  25. Ташкенбалс Лола Джумбаївна
8 – В
  1. Александренко Вікторія Миколаївна
  2. Ворнік Ярослав Володимирович
  3. Гольнева Ольга Володимирівна
  4. Гурян Олександр Михайлович
  5. Дробноход Юрій Миколайович
  6. Іохова Анна Олександрівна
  7. Кришкіна Наталія Володимирівна
  8. Кузін Олексій Володимирович
  9. Кодрянський Борис Едуардович
  10. Мілліонов Юрій Феліксович
  11. Мугалін Андрій Олексійович
  12. Молодько Євгеній Геннадійович
  13. Новиченко Валентина Степанівна
  14. Носаль Валерій Анатолійович
  15. Ніколайчук Дмитро Анатолійович
  16. Баненко Анна Григорівна
  17. Боянов Олег Борисович
  18. Степаненко Тетяна Михайлівна
  19. Сухова Олена Володимирівна
  20. Сидорова Олена Борисівна
  21. Сорокін Євгеній Євгенійович
  22. Фещенко Тетяна Віталіївна
  23. Шалобалов Євгеній Володимирович
  24. Щекіна Вікторія Олексіївна
10 – А
  1. Аріон Оксана Василівна
  2. Байда Тетяна Юріївна
  3. Бережной Олексій Васильович
  4. Близнюк Тетяна Миколаївна
  5. Божко Олег Володимирович
  6. Вдовін Володимир Віталійович
  7. Венгер Богдан Миколайович
  8. Верзун Андрій Вікторович
  9. Герус Ігор Володимирович
  10. Гракова Марина Михайлівна
  11. Данько Валерій Валентинович
  12. Дилик Віта Борисівна
  13. Дроботов Сергій Анатолійович
  14. Камиш Володимир Олександрович
  15. Каптелов Юрій Валентинович
  16. Ковальова Юлія Володимирівна
  17. Костенко Тетяна Василівна
  18. Ларіонова Олена Олександрівна
  19. Мельник Юлія Миколаївна
  20. Милецька Марія Олександрівна
  21. Назаренко Оксана Вікторівна
  22. Немченко Костянтин Валентинович
  23. Николайчук Владислав Вікторович
  24. Попруга Олена Олександрівна
  25. Притула Наталія Олексіївна
  26. Прокопович Олена Анатоліївна
  27. Самойленко Людмила Володимирівна
  28. Фролова Наталія Вадимівна
  29. Хмара Оксана Михайлівна
  30. Ячменєв Олександр Миколайович


comments powered by HyperComments