»
Вступні випробування до школи
на 2017-2018 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!
Monday 25 September 2017

Випуск 1986

8 – А
  1. Агапов Олександр Олегович
  2. Аріон Оксана Василівна
  3. Близнюк Тетяна Миколаївна
  4. Будник Оксана Олександрівна
  5. Верзун Андрій Вікторович
  6. Волк Володимир Аркадійович
  7. Грегуль Руслан Олександрович
  8. Денисов Володимир Ігорович
  9. Дилик Віта Борисівна
  10. Івоненко Валерій Васильович
  11. Казачкова Олена Германівна
  12. Коптелєв Юрій Валентинович
  13. Клочко Валерія Миколаївна
  14. Коваленко Наталія Вікторівна
  15. Костенко Тетяна Василівна
  16. Койфман Михайло Олександрович
  17. Кулик Едуард Леонідович
  18. Курило Геннадій Васильович
  19. Ларіонова Олена Олександрівна
  20. Ліхута Олексій Олегович
  21. Мальцева Тамара Олександрівна
  22. Милецька Марія Олександрівна
  23. Моторіна Аліна Іванівна
  24. Ситник Тетяна Віталіївна
  25. Суворов Андрій Борисович
  26. Фостяк Андрій Іванович
  27. Фролова Наталія Вадимівна
  28. Шелудько Олена Юріївна
  29. Шутан Олексій Іванович
8 – Б
  1. Герус Ігор Володимирович
  2. Гракова Марина Михайлівна
  3. Голашева Олена Вікторівна
  4. Гасимова Наталія Алієвна
  5. Єсик Нінель Анатоліївна
  6. Жук Ігор Анатолійович
  7. Зарудна Наталія Петрівна
  8. Камиш Володимир Олексійович
  9. Калашніков Сергій Володимирович
  10. Косенко Юрій Миколайович
  11. ковальова Юлія Володимирівна
  12. Караульна Леся Олександрівна
  13. Краснопольська Тетяна Андріївна
  14. Ляхов Олександр Федорович
  15. Мельник Юлія Миколаївна
  16. Ніколайчук Владислав Вікторович
  17. Назаренко Оксана Вікторівна
  18. Осадчий Андрій Андрійович
  19. Смола Ігор Леонідович
  20. Сидоренко Андрій Юрійович
  21. Савосіна Анна Василівна
  22. Самойленко Людмила Володимирівна
  23. Снегуровський Олександр Олегович
  24. Тищенко Олег Миколайович
  25. Хмара Оксана Михайлівна
  26. Черепахіна Наталія Володимирівна
  27. Чередниченко Віта Анатоліївна
  28. Шехец Олександр Петрович
  29. Яшенко Олена Василівна
  30. Ячменьов Олександр Миколайович
8 – В
  1. Байда Тетяна Юріївна
  2. Бережной Олексій Володимирович
  3. Божко Олег Володимирович
  4. Близнюк Олена Миколаївна
  5. Бугайчук Олександр Борисович
  6. Вдовін Володимир Віталійович
  7. Венгер Богдан Миколайович
  8. Войтенко Вікторія Олександрівна
  9. Ганжа Павло Леонідович
  10. Громова Світлана Павлівна
  11. Гуріна Олена Михайлівна
  12. Данько Валерій Валентинович
  13. Єфименко Ірина Ігорівна
  14. Остапенко Ігор Валерійович
  15. Охременко Тетяна Олександрівна
  16. Панасенко Олексій Леонідович
  17. Попруга Олена Олександрівна
  18. Притула Наталія Олександрівна
  19. Прокопович Олена Анатоліївна
  20. Супруненко Ірина Костянтинівна
  21. Кирьяк Володимир Дмитрович
  22. Кузін Олександр Анатолійович
  23. Лазаренко Любов Миколаївна
  24. Максин Дмитро Олександрович
  25. Міногін Олександр Володимирович
  26. Шевченко Світлана Олександрівна
  27. Шмуклер Валентина Миронівна
  28. Шендрик Сергій Володимирович
  29. Шингун Ольга Віталіївна
  30. Черногор Сергій Михайлович
  31. Юдин Олексій Олександрович
10 – А
  1. Бокман Лілія Єфимівна
  2. Буряк Ілона Всеволодівна
  3. Гончаренко Марія Вікторівна
  4. Коломієць Андрій Петрович
  5. Коренькова Олена Володимирівна
  6. Куц Григорій Григорійович
  7. Калінін Анатолій Анатолійович
  8. Кляшторна Ольга Сергіївна
  9. Ликова Тетяна Валеріянівна
  10. Макухова Наталія Євгенівна
  11. Морозова Тамара Анатоліївна
  12. Пашинська Інна Франківна
  13. Паутова Ірина Юріївна
  14. Надалінський Владислав Володимирович
  15. Нетребко Андрій Геннадійович
  16. Римарчук Наталія Андріївна
  17. Попов Євгеній Володимирович
  18. Скопін Михайло Юрійович
  19. Фролова Ірина Володимирівна
  20. Циба Олена Анатоліївна
  21. Шрамченко Сергій Іванович
10 – Б
  1. Алєксєєва Ніна Петрівна
  2. Борискін Олександра Владиславович
  3. Гаєвський Євгеній Дмитрович
  4. Дементьєва Аеліта Олександрівна
  5. Дмитренко Ольга Іванівна
  6. Дрозденко Наталія Іванівна
  7. Корлін Сергій Львович
  8. Єлізарова Світлана Павлівна
  9. Коршун Ольга Михайлівна
  10. Кошетор Уляна Петрівна
  11. Кутузова Ірина Володимирівна
  12. Кузьмін Олександр Вікторович
  13. МиХеєнко Олександр Леонідович
  14. Ломакіна Світлана Віталіївна
  15. Новак Олена Володимирівна
  16. Новохацький Володимир Володимирович
  17. Охрименко Ірина Олександрівна
  18. Поцибайленко Світлана Георгіївна
  19. Селянінова Тетяна Володимирівна
  20. Скоткін Руслан Борисович
  21. Цигіна Віта Вікторівна
  22. Чеховська Наталія Георгіївна
  23. Шульга Лідія Олександрівна


comments powered by HyperComments