»
Вступні випробування до школи
на 2017-2018 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!
Monday 25 September 2017

Випуск 1984

8 – А
  1. Андрушко Сергій Павлович
  2. Бокшан Лілія Єфимівна
  3. Буряк Ілона Всеволодівна
  4. Гладкий Віталій Петрович
  5. Голованенко Валерій Сергійович
  6. Калінін Анатолій Анатолійович
  7. Касаєва Олена Шатмуразовна
  8. Клеєнторна Ольга Сергіївна
  9. Козачук Сергій Вікторович
  10. Козловський Микола Михайлович
  11. Котляр Олег Романович
  12. Кошуба Володимир Олександрович
  13. Криницький Анатолій Анатолійович
  14. Крисін Андрій Леонідович
  15. Ликова Тетяна Валеріївна
  16. Любімцев Олександр Михайлович
  17. Єфремов Сергій Володимирович
  18. Макухова Наталія Євгенівна
  19. Мехралієв Ігор Романович
  20. Морозова Тамара Анатоліївна
  21. Наконечна Владлена Іванівна
  22. Новікова Олександра Вікторівна
  23. Паутова Ірина Юріївна
  24. Переверзев Борис Михайлович
  25. Плякіна Анна Валеріївна
  26. Попов Євгеній Володимирович
  27. Гимарщук Наталія Андріївна
  28. Самих Таміла Саадовна
  29. Сконін Михайло Юрійович
  30. Френкель Григорій Васильович
  31. Циба Олена Анатоліївна
  32. Шнайдрук Вадим Валерійович
  33. Шрамченко Сергій Іванович
  34. Ейчис Олександр Михайлович
8 – Б
  1. Валейтенок Анна Едуардівна
  2. Вашуленко Анна Миколаївна
  3. Власюк Павло Миколайович
  4. Возненко Олена Євгенівна
  5. Гаган Борис Євгенович
  6. Гончаренко Марія Вікторівна
  7. Гордейчук Роман Іванович
  8. Дрозденко Наталія Іванівна
  9. Дунаєвський Андрій Володимирович
  10. Зварич Ірина Петрівна
  11. Коренькова Олена Володимирівна
  12. Кутузова Ірина Володимирівна
  13. Макуха Ростислав Олегович
  14. Марченко Ілля Миколайович
  15. Миженко Олександр Леонідович
  16. Нетребська Юлія Михайлівна
  17. Охрименко Ірина Олександрівна
  18. Пашинська Інна Франківна
  19. Петреченко Сергій Миколайович
  20. Пономаренко Віталій Валентинович
  21. Поцибайленко Світлана Георгіївна
  22. Соловьов Ігор Валерійович
  23. Селянінова Тетяна Володимирівна
  24. Соломченко олександр Миколайович
  25. Тищенко Віктор Миколайович
8 – В
  1. Братишко Геннадій Олександрович
  2. Авдєєва Олена Михайлівна
  3. Алєксєєва Ніна Петрівна
  4. Беляєва Вікторія Ігорівна
  5. Боріскін Олександра Володимирович
  6. Гаєвський Євгеній Дмитрович
  7. Гольденберг Михайло Маркович
  8. Дмитренко Ольга Іванівна
  9. Драч Олег Євгенович
  10. Єлізарова Світлана Павлівна
  11. Карлін Сергій Львович
  12. Коломиєць Андрій Петрович
  13. Коршун Ольга Михайлівна
  14. Кошетор Уляна Петрівна
  15. Кузьмін Олександра Вікторович
  16. Курилов Юрій Олександрович
  17. Левін Вячеслав Дмитрович
  18. Літвак Інна Валеріївна
  19. Ламакіна Світлана Віталіївна
  20. Нетребко Андрій Геннадійович
  21. Новохацький Володимир Володимирович
  22. Новак Євгеній Єфімович
  23. Новая Олена Володимирівна
  24. Петрова Інна Юріївна
  25. Порохня Борис Васильович
  26. Протасова Анжела Вікторівна
  27. Розшмаль Ольга Ігорівна
  28. Скоткін Руслан Борисович
  29. Сороченко Віталій Олександрович
  30. Тверской Олександра Володимирович
  31. Цишна Вікторія Вікторівна
  32. Чеховська Наталія Георгіївна
10 – А
  1. Алад’їн Андрій Васильович
  2. Алад’їна Марина Василівна
  3. Банасевич Валерій Ігорович
  4. Брежнєв Дмитро Михайлович
  5. Гуляйко Олена Львівна
  6. Голіус Євгеній Ігорович
  7. Демченко Ірина Анатоліївна
  8. Іваненко Тетяна Анатоліївна
  9. Карлов Олексій Євгенович
  10. Коптєв Андрій Володимирович
  11. Кітаєва Інна Олегівна
  12. Кравчук Ігор Володимирович
  13. Краснопольський Олег Андрійович
  14. Кузьминський Олександр Валентинович
  15. Кундик Ігор Валерійович
  16. Лукьянова Ірина Сергіївна
  17. Максимов Андрій Леонідович
  18. Максимчук Жанна Михайлівна
  19. Маслов Олег Олександрович
  20. Мироненко Олена Анатоліївна
  21. Олейничук Руслан Володимирович
  22. Острох Жанна Володимирівна
  23. Сокольнікова Віталія Іванівна
  24. Странадко Вячеслав Михайлович
  25. Тягнирядко Світлана Леонідівна
  26. Хижная Олена Василівна
  27. Чередниченко Микола Павлович
  28. Шапошнікова Лариса Андріївна
10 – Б
  1. Алфьоров Сергій Олександрович
  2. Беляєва Тетяна Володимирівна
  3. Бугай Вячеслав Анатолійович
  4. Вінніченко наталія Вячеславівна
  5. Гилевич Юрій Леонідович
  6. Голубенко Анатолій Віктрович
  7. Кесельман Ніна Львівна
  8. Кириленко Влада Володимирівна
  9. Кисильов Віталій Васильович
  10. Колесник Оксана Володимирівна
  11. Колесник Оксана Вадимівна
  12. Косоригіна Світлана Борисівна
  13. Кутняя Тетяна Володимирівна
  14. Кучеренко Анна Іванівна
  15. Кучеренко Єгор Миколайович
  16. Ласкава Світлана Олексіївна
  17. Латишева Людмила Василівна
  18. Литвин Ніна Петрівна
  19. Місішин Ігор Петрович
  20. Потоноєв Ростислав Павлович
  21. Рудніченко Андрій Вікторович
  22. фесенко Андрій Валентинович
  23. Черепахін Олег Володимирович
  24. Швадчін Ігор Олександрович
  25. Юрченко Наталія Андріївна
  26. Крижановська Жанна Станіславівна
  27. Стахович Наталія Анатоліївна
  28. Зброцький Вадим Петрович


comments powered by HyperComments