»
Вступні випробування до школи
на 2017-2018 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!
Tuesday 12 December 2017

Випуск 1983

8 – А
  1. Адаменко Михайло Анрійович
  2. Белоголовська Світлана Володимирівна
  3. Брус Надія Василівна
  4. Бурчак Наталія Миколаївна
  5. Валентинова Олена Валеріївна
  6. Власенко Тетяна Дмитрівна
  7. Гнедовська Людмила Леонідівна
  8. Грищенко Євгенія Вячеславівна
  9. Губар Світлана Іванівна
  10. Карапота Анжела Миколаївна
  11. Карапетян Елен Муратівна
  12. квитко Валерій Павлович
  13. Кравцова Маогарита Володимирівна
  14. Кругліков Олександр Юрійович
  15. Маслюченко Олександр Володимирович
  16. Михайлова Юлія Олегівна
  17. Моргунов Дмитро Ігорович
  18. Мордашов Олег Станіславович
  19. Надєждін Михайло Юрійович
  20. Новицька Оксана Леонідівна
  21. Обризко Олександр Єфимович
  22. Павлов Олександр Владиславович
  23. Підан Радміла Юріївна
  24. Пушкар Ігор Броніславович
  25. Раздольський Олександр Володимирович
  26. Сахно Олег Григорович
  27. Тимофєєв Олег Миколайович
  28. Токаренко Олена Вікторівна
  29. Фесенко Ірина Віталіївна
  30. Фокін Віталій Володимирович
  31. Фролов Анатолій Вікторович
  32. Цензура Людмила Олександрівна
  33. Чайка Олександр Вячеславович
  34. Шароваров Дмитро Володимирович
  35. Шкуратов Вадим Вадимович
  36. Шрамков Юрій Валерійович
8 – Б
  1. Андреєва Тетяна Вячеславівна
  2. Біргер Фаїна Іюлісівна
  3. Брижак Вадим Олексійович
  4. Бритвич Тетяна Леонідівна
  5. Войналович Таміла Борисівна
  6. Виграмовський Віктор Петрович
  7. Габітова Ірина Володимирівна
  8. Гарлюк Андрій Васильович
  9. Гороховська Марина Єфимівна
  10. Григоріва Анна Олександрівна
  11. Денисов Олександр Юрійович
  12. Донец Ірина Миколаївна
  13. Дубинський Олександр Михайлович
  14. Євдокимов Сергій Олександрович
  15. Каразебей Юлія Віталіївна
  16. Ковалець Валерій Валентинович
  17. Коломієць Віктор Станіславович
  18. Крушинський Владислав Станіславович
  19. Матвійчук Аліна Анатоліївна
  20. Машковська Олена Яківна
  21. Овсєєв Юрій Михайлович
  22. Пружанська Вікторія Ромуальдівна
  23. Полозенко Олег Анатолійович
  24. Пустовойт Михайло Михайлович
  25. Пшенична Оксана Вікторівна
  26. Радзиловська Світлана Борисівна
  27. Роспушна Єльмира Олександрівна
  28. Рохмистров Ярослав Дмитрович
  29. Самсунін Олег Анатолійович
  30. Стасевський Олександр Петрович
  31. Стеценко Олександр Дмитрович
  32. Ступак Тарас Григорович
  33. Уренєв Андрій Юрійович
  34. Шеремет Олександр Іванович
8 – В
  1. Бабій Віктор Олександрович
  2. Бридун Руслан Миколайович
  3. Волков Олександр Петрович
  4. Гришин Віктор Юрійович
  5. Дененбут Вікторія Далівна
  6. Зварич Олег Петрович
  7. Кодола Інна Сергіївна
  8. Козловська Наталія Леонідівна
  9. Колменовський Руслан Леонідович
  10. Клюгвант Полина Аркадіївна
  11. Котенко Рітта Вілівна
  12. Корабелський Андрій Віктрович
  13. Кошелєв Олександр Володимирович
  14. Кузнецова Ірина Геннадіївна
  15. Кищенко Олександр Михайлович
  16. Макаренко Наталія Аркадіївна
  17. Матвієнко Тетяна Євгенівна
  18. Моця Андрій Володимирович
  19. Небаранчук Ігор Леонідович
  20. Невольниченко Алла Олегівна
  21. Пономарчук Вікторія Валеріївна
  22. Равлюк Андрій Михайлович
  23. Ревич Павлина Давидівна
  24. Салій Людмила Валентинівна
  25. Сафонов Олександр Леонідович
  26. Скрипник Віталій Вікторович
  27. Томіліна Олена Вікторівна
  28. Тютюник Євгеній Семенович
  29. Федорів Валерій Микитович
  30. Хорошок Галина Валентинівна
  31. Цирульницкий Михайло Феліксович
  32. Шевченко Олена Вікторівна
10 – А
  1. Астров Ярослав Ігорович
  2. Бормачов Євгеній Афанасійович
  3. Голь Володимир Олександрович
  4. Гончарук Олександр Іванович
  5. Градбіненко Ірина Вадимівна
  6. Грачьов Віктор Миколайович
  7. Дворянська Оксана Арнольдівна
  8. Єремеєва Олена Олександрівна
  9. Жураковський Ігор Леонідович
  10. Зайцева Інна Валеріївна
  11. Затуловська Вероніка Єфимівна
  12. Ільманенко Олександр Веніамінович
  13. Кустовська Галина Анатоліївна
  14. Лазаренко Олена Миколаївна
  15. Мовчан Володимир Іванович
  16. Ольшанський Олександр Павлович
  17. Парикваш Вікторія Анатоліївна
  18. Полежака Ірина Анатоліївна
  19. Порхня Валерій Васильович
  20. Пономаренко Олег Валерійович
  21. Радкевич Ірина Сергіївна
  22. Соколов Олександр Леонідович
  23. Терещенко Ігор Петрович
  24. Ткачук Ірина Володимирівна
  25. Шульженко Олена Володимирівна
  26. Якубчик Ірина Анатоліївна
10 – Б
  1. Бройдс Людмила Аронівна
  2. Боловська Марина Ісаківна
  3. Гапанович Олег Яремович
  4. Гудименко Тетяна Григорівна
  5. Дудукін Олег Вікторович
  6. Касян Геннадій Олегович
  7. Козачук Олександр Вікторович
  8. Косенко Валентин Васильович
  9. Кузнецов Віктор Миколайович
  10. Кушнір Ірина Вікторівна
  11. Лабковська Ніна Аркадіївна
  12. Мазниченко Тамара Миколаївна
  13. Пасечник Вадим Володимирович
  14. Пилипенко Валерій Михайлович
  15. Поповська Діана Анатоліївна
  16. Прозоров Євгеній Сергійович
  17. Рассказова Ірина Вікторівна
  18. Сініцин Володимир Іванович
  19. Терлецька Світлана Володимирівна
  20. Фойгель Ігор Семенович
  21. Юрченко Світлана Олександрівна
  22. Юсичева Ірина Олександрівна
  23. Кирильченко Ольга Петрівна
10 – В
  1. Арнаутова Алла Олександрівна
  2. Близнюк Олена Іванівна
  3. Гришина Лариса Юріївна
  4. Землянський Олександр Вилінович
  5. Каминська Тетяна Олександрівна
  6. Карнажицький Юрій Олександрович
  7. Кравченко Лілія Іванівна
  8. Кравченко Володимир Олександрович
  9. Козлова Людмила Анатоліївна
  10. Кисильов Андрій Вадимович
  11. Мокроусова Олена Леонідівна
  12. Мальцева Олена Миколаївна
  13. Мельникова Тетяна Валентинівна
  14. Неживова Ірина Олегівна
  15. Нікіфорова Маріанна Фаддіївна
  16. Павлов Олександр Вячеславович
  17. Перенчук Олександр Іванович
  18. Самарська Ольга Станіславівна
  19. Скиц Сергій Владиславович
  20. Тасенюк Олександр Ігорович
  21. Ткачук Олександр Володимирович
  22. Удовиченко Валерій Григорійович
  23. Чернуха Сергій Миколайович
  24. Черняк Людмила Василівна
  25. Шаповал Ольга Олексіївна
  26. Шульгаєвич Марина Володимирівна
  27. Юрченко Людмила Олексіївна


comments powered by HyperComments