»
Вступні випробування до школи
на 2017-2018 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!
Monday 25 September 2017

Випуск 1981

8 – А
  1. Арнаутова Алла Олександрівна
  2. Айзенберг Ігор Єфімович
  3. Бобко Валентин Віталійович
  4. Бобко Юрій Миколайович
  5. Близнюк Олена Іванівна
  6. Грабович Оксана Анатоліївна
  7. Гришина Лариса Юріївна
  8. Землянський Олександр Вілінович
  9. Калинська Тетяна Олександрівна
  10. Карнажицкий Юрій Олександрович
  11. Кисильов Андрій Вадимович
  12. Козлова Людмила Анатоліївна
  13. Кравченко Лілія Іванівна
  14. Кравченко Володимир Олександрович
  15. Крижевич Олена Михайлівна
  16. Мальцева Олена Миколаївна
  17. Мельникова Тетяна Валентинівна
  18. Михайлов Сергій Юрійович
  19. Мокроусова Олена Леонідівна
  20. Неживова Ірина Олегівна
  21. Нікіфорова Маріанна Фаддіївна
  22. Паламарчук Інна Володимирівна
  23. Перов Ярослав Ігорович
  24. Остролуцька Валентина Василівна
  25. Соренко Віталій Валентинович
  26. Самарська Ольга Станіславівна
  27. Скиц Сергій Владиславович
  28. Смолигіна Світлана Юріївна
  29. Хазанович Олександр Давидович
  30. Третяк Неля Юріївна
  31. Ткачук Олександр Володимирович
  32. Чернуха Сергій Миколайович
  33. Шаповал Ольга Олексіївна
  34. Шевченко Алла Миколаївна
  35. Шмуклер Ігор Миронович
  36. Шульгевич Марина Володимирівна
  37. Юрченко Людмила Олексіївна
8 – Б
  1. Астров Ярослав Ігорович
  2. Бенционов Михайло Борисович
  3. Брмачьов Євгеній Афанасійович
  4. Василевська Полина Леонідівна
  5. Гончаренко Вячеслав Леонідович
  6. Вільчинський Олександр Володимирович
  7. Голь Володимир Олександрович
  8. Гончарук Олександр Іванович
  9. Градбіненко Ірина Володимирівна
  10. Гуріна Світлана Василівна
  11. Денисов Вячеслав Ігорович
  12. Дворянська Оксана Арнольдівна
  13. Єрьоміна Олена Олександрівна
  14. Затуловська Вероніка Єфимівна
  15. Зайцева Інна Валеріївна
  16. Кудас Євгеній Олександрович
  17. Кустовська Галина Анатоліївна
  18. Лазаренко Олена Миколаївна
  19. Кравченко Алла Дмитрівна
  20. Липографська Ірина Олександрівна
  21. Мовчан Володимир Іванович
  22. Ольшанський Олександр Павлович
  23. Пашинцева Олена Вікторівна
  24. Хорохня Валерій Васильович
  25. Паріковаш Вікторія Анатоліївна
  26. Радкевич Ірина Сергіївна
  27. Соколов Олександр Леонідович
  28. Терещенко Ігор Петрович
  29. Шульженко Олена Володимирівна
  30. Якубіна Людмила Борисівна
  31. Якубчик Ірина Анатоліївна
  32. Хацкевич Вікторія Анатолійович
  33. Полежака Ірина Анатоліївна
8 – В
  1. Артеменко Олександр Васильович
  2. Бородін Ігор Анатолійович
  3. Гуриненко Людмила Миколаївна
  4. Грачьов Віктор Миколайович
  5. Ільмоненко Олександр Веніамінович
  6. Коваленко Валентин Вікторович
  7. Коляда Оксана Петрівна
  8. Лемешко Олена Олексіївна
  9. Лобковська Кіра Аркадіївна
  10. Морозов Олександр Анатолійович
  11. Павлов Олександр Вячеславович
  12. Пасечник Вадим Володимирович
  13. Пономаренко Олег Валерійович
  14. Перенчук Олександр Іванович
  15. Печьонкіна Олена Борисівна
  16. Ромашова Світлана Миколаївна
  17. Сініцин Володимир Іванович
  18. Сокологорська Тетяна Володимирівна
  19. Тарасенко Світлана Олександрівна
  20. Ткачук Ірина Володимирівна
  21. Тасенюк Олександр Ігорович
  22. Удовенко Валерій Григорович
  23. Черних Віталій Миколайович
  24. Чабан Світлана Степанівна
  25. Черторижська Олена Іванівна
  26. Шень Ірина Олександрівна
  27. Юсичева Ірина Олександрівна
8 – Г
  1. Бройде Людмила Аронівна
  2. Беловська Марина Ісааківна
  3. Бондарь Олександр Володимирович
  4. Гапанович Олег Яремович
  5. Гудименко Тетяна Григорівна
  6. Донець Володимир Степанович
  7. Давидкін Олександр Михайлович
  8. Касян Геннадій Олегович
  9. Карушкін Олександр Миколайович
  10. Козачук Олександр Вікторович
  11. Косенко Валентин Васильович
  12. Кузнецов Віктор Миколайович
  13. Кушнір Ірина Вікторівна
  14. Кирильченко Ольга Петрівна
  15. Лісун Олена Григорівна
  16. Мазниченко Тамара Миколаївна
  17. Поповська Діана Анатоліївна
  18. Рассказова Ірина Вікторівна
  19. Рассказова Олександр Вікторович
  20. Сирак Олена Вячеславівна
  21. Старченко Михайло Євгенович
  22. Туровець Дмитро Наумович
  23. Терлецька Світлана Володимирівна
  24. Фойгель Ігор Семенович
  25. Цимбалист Володимир Анатолійович
  26. Черняк Людмила Василівна
  27. Юрченко Світлана Олександрівна
  28. Якушин Ігор Євгенович
  29. Прозоров Євгеній Сергійович
  30. Тинтул Олександр Дмитрович
10 – А
  1. Бандура Галина Миколаївна
  2. Бондаренко Ірина Володимирівна
  3. Драч Андрій Якович
  4. Жицкий Сергій Михайлович
  5. Зозуля Геннадій Юрійович
  6. Зверлін Олександр Валерійович
  7. Ічик Ірина Борисівна
  8. Кантор Яна Єфимівна
  9. Коробкін Василь Володимирович
  10. Корсун Світлана Володимирівна
  11. Лазаревська Ірина Наумівна
  12. Мінченков Олег Володимирович
  13. Пашков Олександр Антонович
  14. Пряничнікова Ірина Костянтинівна
  15. Пушняк Ігор Васильович
  16. Піддубна Інна Борисівна
  17. Рак Світлана Володимирівна
  18. Рижанова Ірина Леонідовна
  19. Стародуб Світлана Василівна
  20. Стукало Тетяна Всеволодівна
  21. Томіліна Наталія Вікторівна
  22. Федоров Олег Вікторович
  23. Ельгорт Алла Леонідовна
  24. Юр’єва Олена Володимірівна
  25. Сиконенко Андрей Леонідович
10 – Б
  1. Бабкіна Сергей Михайлович
  2. Бай Олександр Едуардович
  3. Баранчук Тетяна Григорівна
  4. Беспалова Тетяна Вікторівна
  5. Булатова Анна Борисівна
  6. Бутакова Тетяна Ігоровна
  7. Вознюк Ірина Іванівна
  8. Гальперін Вячеслав Абрамович
  9. Гулеватая Наталія Станіславівна
  10. Жикривецька Ірина Вікторівна
  11. Звягінцева Галіна Володимирівна
  12. Зонова Галіна Юріївна
  13. Каплун Костянтин Олександрович
  14. Коваленко Олександр Іванович
  15. Ковтун Ірина Михайлівна
  16. Коноплянніков Андрій Леонідович
  17. Коренькова Ірина Володимирівна
  18. Коробко Надія Віталіївна
  19. Кравецкер Віталія Єфимівна
  20. Крилов Андрій Олександрович
  21. Левченко Валентина Василівна
  22. Машовець Олександр Степанович
  23. Митюк Олександр Георгійович
  24. Митюк Володимир Георгійович
  25. Мордашов Сергій Станіславович
  26. Несходовський Олег Миколайович
  27. Нодельман Неля Борисівна
  28. Погребинська Світлана Володимирівна
  29. Пилипенко Лілія Миколаївна
  30. Рубанович Дмитро Борисович
  31. Сафронова Олена Євгенівна
  32. Сидоренко Олена Іванівна
  33. Станішевський Сергій Григорович
  34. Трушина Ірина Вікторівна
  35. Флорозяк Ігор Володимирович
  36. Харьков Валерій Миколайович
  37. Хитрова Світлана Анатоліївна
  38. Чибисова Олена Миколаївна


comments powered by HyperComments