»
Вступні випробування до школи
на 2017-2018 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!

Випуск 1980

8 – А
  1. Алексєєнко Юрій Михайлович
  2. Бедрицька Людмила Борисівна
  3. Белобровець Сергій Григорович
  4. Бобирь Ольга Миколаївна
  5. Боярський Герман Валерійович
  6. Віноградов Олександр Сергійович
  7. Варченко Юлія Ігорівна
  8. Ганзюк Наталія Володимирівна
  9. Дубова Світлана Миколаївна
  10. Данько Діна Валентнівна
  11. Дяченко Світлана Володимирівна
  12. Єфимович Анжела Євгенівна
  13. Калкутін Олексій Григорович
  14. Колосов Юрій Геннадійович
  15. Молчанова Алла Валентинівна
  16. Печерна Олена Іванівна
  17. Плякіна Олександра Валеріївна
  18. Соренко Тетяна Валентнівна
  19. Сирота Вікторія Олександрівна
  20. Сафонов Сергій Леонідович
  21. Скоткіна Вікторія Юліївна
  22. Судьбін Олег Юлійович
  23. Слинько Віктор Олексійович
  24. Трепкачева Оксана Дмитрівна
  25. Турбаба Ірина Василівна
  26. Шевченко Марія Юріївна
  27. Шевченко Ірина Юріївна
  28. Шаршаткін Дмитро Олегович
  29. Штейнбах Юлія Михайлівна
  30. Шаференко Лариса Володимирівна
8 – Б
  1. Бойко Юрій Васильович
  2. Валяніков Євгеній Петрович
  3. Василів Олексій Валентинович
  4. Визель Ярослава Дмитрівна
  5. Горпенко Владислава Володимирівна
  6. Десна Ірина Леонідівна
  7. Доставалов Юрій Юрійович
  8. Дубенко Олексадр Вілевич
  9. Євдокімов Ігор Володимирович
  10. Капитоненко Ірина Василівна
  11. Ключеров Сергій Вікторович
  12. Кравченко Валерій Миколайович
  13. Мазур Віктор Юрійович
  14. Майборода Валерій Володимирович
  15. Маковейчук Олена Іпполітівна
  16. Опалко Оксана Євгенівна
  17. оніщенко Роман Петрович
  18. Пешков Олександр Олексійович
  19. Россоха Віктор Петрович
  20. Сенченко Олена миколаївна
  21. Смирнов Сергій Володимирович
  22. Сухушина Ольга Михайлівна
  23. Скопець Віктор Михайлович
  24. Третяков Валерій Іванович
  25. Уляненко Наталія Миколаївна
  26. Хамула Валентна Іванівна
  27. Хамула Ольга Іванівна
  28. Храновський Павло Миколайович
  29. Шевченко Ірина Федорівна
  30. Шутов Олег Васильович
  31. Цюбко Андрій Анатолійович
  32. Яценко Тетяна Олександрівна
8 – В
  1. Архіпов Андрій Олексійович
  2. Батьковська Світлана Миколаївна
  3. Божко Ірина Володимирівна
  4. Борисов Володимир Валентнович
  5. Бридун Вячеслав Миколайович
  6. Волошина Світлана Володимирівна
  7. Гасимов Валентин Алієвич
  8. Гребенюк Олена Миколаївна
  9. Грищенко Андрій Васильович
  10. Євтушенко Вікторія Анатоліївна
  11. Каминська Раїса Петрівна
  12. Кравчук Алла Володимирівна
  13. Кузнєцова Марина Ігорівна
  14. Матковський Вячеслав Якович
  15. Медведєва Олена Володимирівна
  16. Мельниченко Ірина Миколаївна
  17. Милеренко Максим Володимирович
  18. Навроцька Світлана Миколаївна
  19. Ніколаєв Владислав Володимирович
  20. Пашинська Жанна Франковна
  21. Полищук Наталія Андріївна
  22. Поначевний Олександр Якович
  23. Преснакова Ірина Іванівна
  24. Рудіна Ірена Володимирівна
  25. Сасс Анна Лазарівна
  26. Стерлев Вікторія Вікторович
  27. Телехов Геннадій Петрович
  28. Учнівенко Надія Костянтинівна
  29. Хоменко Віктор Миколайович
  30. Черниш Юрій Валерійович
  31. Шаханьор Ірина Фавадівна
8 – Г
  1. Адамаський Ростислав Емануїлович
  2. Арестова Яна Анатоліївна
  3. Березовой Олександр Миколайович
  4. Бельський Сергій Миколайович
  5. Бойко Анна Анатоліївна
  6. Білецький Станіслав Олегович
  7. Воловик Ірина Михайлівна
  8. Вашуленко Юрій Миколайович
  9. Грицевська Лариса Юхимивна
  10. Грищенко Юрій Фадейович
  11. Гривюк Олена Павлівна
  12. Доиашевська Ольга Антонівна
  13. Дворник Анатолій Миколайович
  14. Єщенко Світлана Анатоліївна
  15. Ільченко Лілія Миколаївна
  16. Кисильова Ірина Віталіївна
  17. Козодой Олена Михайлівна
  18. Кобець Тетяна Павлівна
  19. Каравчук Сергій Анатолійович
  20. Малий Валентна Іванівна
  21. Псарьов Олег Миколайович
  22. Пономарьова Олена Юріївна
  23. Осовська Маргарита Геннадіївна
  24. Рубаник Ірина Вікторівна
  25. Резнікова Людмила Василівна
  26. Самойленко Тетяна Володимирівна
  27. Семенова Наталія Львівна
  28. Сервинський Віталій Борисович
  29. Турун Олександр Володимирович
  30. Федулова Ірина Костянтинівна
  31. Шафаренко віталій Миколайович
  32. Шевельова Евеліна Абрамівна
  33. Шмельов Володимир Миколайович
  34. Щеславська Наталія Анатоліївна
  35. Клименко Андрій Володимирович
10 – А
  1. Алексєєнко Тетяна Вадимівна
  2. Валмазія Марина Борисівна
  3. Бриль Ірина Миколаївна
  4. Вінник Вероніка Анатоліївна
  5. Горбань Олена Іванівна
  6. Ємч Владислав Валентинович
  7. Іскоростенська Ірина Віталіївна
  8. Кисиль Олена Вікторівна
  9. Кучеренко Володимир Іванович
  10. Кузминський Сергій Валентинович
  11. Ляшенко Тетяна Вікторівна
  12. Мовчан Тетяна Іванівна
  13. Рахманова Ірина Миколаївна
  14. Рогауж Анна Олегівна
  15. Тримнер Ірина Ісааківна
  16. Учнівенко Олексій Костянтинович
  17. Філянін Сергій Леонідович
  18. Чернявська Олена Вікторівна
  19. Черняхівська Вікторія Борисівна
  20. Шкляр Олександр Якович
10 – Б
  1. Антощенко Володимир Анатолійович
  2. Бабак Наталія Григорівна
  3. Бейгель Леонід Якович
  4. Бройде Дмитро Аронович
  5. Галенко Світлана Анатоліївна
  6. Гришин Віктор Олексійович
  7. Іщенко Лариса Андріївна
  8. Клименко Олена Петрівна
  9. Копер Тетяна Янівна
  10. Корнєва Галина Віленівна
  11. Корнєва Наталія Віленівна
  12. Кузьміна Олена Вікторівна
  13. Кулик Єліна Олексіївна
  14. Лушкарьов Віктор Олегович
  15. Мосін Олексій Миколайович
  16. Надеждін Сергій Юрійович
  17. Пономаренко Олег Анатолійович
  18. Рачковський Ігор Андрійович
  19. Римарчук Світлана Андріївна
  20. Синегубов Олег Павлович
  21. Сичик Володимир Васильович
  22. Черняк Олександр Васильович
  23. Шехунова Стелла Борисівна
  24. Шпичка Ігор Олександрович
  25. Ющенко Алла Федорівна
10 – В
  1. Анісімова Олена Геннадіївна
  2. Васечко Галина Володимирівна
  3. Грищенко Тетяна Вячеславівна
  4. Гудзий Алла Гаврилівна
  5. Дзевульська Тетяна Янівна
  6. Дмитрієв Ігор Валентинович
  7. Зарановський Олег Костянтинович
  8. Козачек Вікторія Вікторівна
  9. Коршун Марія Михайлівна
  10. Крючков Валерій Іванович
  11. Лебедь Ігор Вадимович
  12. Максименко Ігор Іванович
  13. Максименко Гліб Іванович
  14. Малаховська Олена Владиславівна
  15. Михайленко Сергій Єгорович
  16. Новіков Віталій Володимирович
  17. Новіков Артур Вікторович
  18. Оксентюк Оксана Борисівна
  19. Пенська Оксана Володимирівна
  20. Пилипенко Ірина Миколаївна
  21. Старун Тетяна Олександрівна
  22. Тютюник Світлана Семенівна
  23. Кукленко Олена Костянтинівна
  24. Хамук Сергій Юрійович
  25. Циванюк Наталія Сергіївна
  26. Трофимов Валерій Юрійович


comments powered by HyperComments