»
Вступні випробування до школи
на 2017-2018 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!
Wednesday 13 December 2017

Випуск 1977

8-А
  1. Аксетоненко Сергій Володимирович
  2. Бабяк Неля Володимирівна
  3. Богуш Олександр Васильович
  4. Бондар Анжела Володимирівна
  5. Борисова Наталія Євгенівна
  6. Васена Лілія Олександрівна
  7. Вретик Вячеслав Олександрович
  8. Гартфельд Андрій Станіславович
  9. Голуб Лариса Михайлівна
  10. Губарець Лілія Володимирівна
  11. Задоєнко Олена Володимирівна
  12. Зачинайло Світлана Петрівна
  13. Зеленська Наталія Володимирівна
  14. Клепко Тетяна Борисівна
  15. Комар Борис Єфимович
  16. Кравченко Лілія Леонідівна
  17. Кролюк Наталія Іванівна
  18. Куперман Ірина Єфимівна
  19. Курносова Ірина Миколаївна
  20. Лукаш Олена Вікторівна
  21. Любарська Маргарита Натановна
  22. Марченко Едуард Едуардович
  23. Марченко Володимир Васильович
  24. Миснорка Ростислав Миколайович
  25. Невзгляд Олег Володимирович
  26. Обридко Михайло Єфимович
  27. Петрухіна Світлана Юріївна
  28. Позняков Олександр Олегович
  29. Райхман Марина Яківна
  30. Сергеєв Михайло Олегович
  31. Соколовська Любов Володимирівна
  32. Степаненко Олексій Вікторович
  33. Суздальцев Олег Олександрович
  34. Тютюнніков Ігор Арнольдович
  35. Удовенко Ірина Дмитрівна
  36. Фридман Леонід Наумович
  37. Щеголєва Ольга Анатоліївна
8 – Б
  1. Акіньшин Володимир Миколайович
  2. Бержной Павло Анатолійович
  3. Божко Наталія Володимирівна
  4. Варшавер Світлана Анатоліївна
  5. Галатюк Катерина Анатоліївна
  6. Гальперіна Вікторія Еммануїловна
  7. Денисова Тетяна Сергіївна
  8. Додонов Юрій Володимирович
  9. Залізнюк Юрій Іванович
  10. Іваніцька Тетяна Сергіївна
  11. Конон Вікторія Олегівна
  12. Круглянський Ігор Володимирович
  13. Кудас Людмила Олександрівна
  14. Лабковська Лариса Аврамівна
  15. Лупандін Геннадій Вікторович
  16. Марчук Тетяна Петрівна
  17. Меринова Ірина Валентинівна
  18. Мошков Сергій Валентинович
  19. Мущинин Віталій Вадимович
  20. Оксенгорн Наталія Едуардівна
  21. Паюта Алла Григорівна
  22. Поляк Ірина Єфимівна
  23. Попков Дмитро Леонідович
  24. Сабірова Індіра Мергазимівна
  25. Савінов Георгій Євгенович
  26. Свірська Наталія Петрівна
  27. Струцинський Микола Миколайович
  28. Устименко Світлана Володимирівна
  29. Федоринькина Ірина Анатоліївна
  30. Хмелевський Сергій Михайлович
  31. Шапошніков Ігор Андрійович
  32. Шевченко Людмила Федорівна
  33. Шевченко Юрій Андрійович
  34. Шехець Леонід Петрович
8 – В
  1. Барановицький Олександр Володимирович
  2. Басанська Олена Леонідівна
  3. Бирбрйєр Майя Борисівна
  4. Болотовський Юрій Борисович
  5. Бритоусова Любов Олександрівна
  6. Василів Юрій Анатолійович
  7. Волкова Ніна Миколаївна
  8. Горіна Галина Анатоліївна
  9. Гронський Ян Сигизмундович
  10. Ждан Віктор Миколайович
  11. Калачинська Людмила Михайлівна
  12. Клименко Галина Радієвна
  13. Клименко Ніна Радієвна
  14. Кобець Олена Павлівна
  15. Комаровська Оксана Леонідівна
  16. Кормачьов Сергій Іванович
  17. Кучинська Світлана Володимирівна
  18. Лява Тетяна Юріївна
  19. Матвієнко Віктор Петрович
  20. Нечай Світлана Миколаївна
  21. Парканський Олександр Семенович
  22. Питателева Вікторія Вікторівна
  23. Рублевська Ірина Михайлівна
  24. Савчук Лариса Миколаївна
  25. Сливінська Галина Вячеславівна
  26. Сойфертис Маргарита Єфимівна
  27. Соренко Олександр Вікторович
  28. Стогній Наталія Григорівна
  29. Странадко Тамара Михайлівна
  30. Ткачук Володимир Володимирович
  31. Філіппов Валерій Валентинович
  32. Хандріус Юрій Абикович
  33. Худояров Андрій Якубович
  34. Черненко Сергій Жанович
  35. Шибаєва Світлана Іванівна
  36. Штанько Володимир Миколайович
  37. Яременко Євгеній Васильович
8 – Г
  1. Бабицька Любов Євсіївна
  2. Башуров Сергій Геннадійович
  3. Биковець Світлана Миколаївна
  4. Воробьова Ірина Геннадіївна
  5. Годинчук Олександр Дмитрович
  6. Гутман Ірина Михайлівна
  7. Деримова Марина Михайлівна
  8. Долинський Андрій Олександрович
  9. Ейчис Дмитро Михайлович
  10. Жикін Ігор Володимирович
  11. Заславська Лариса Абрамівна
  12. Клибанер Олена Федорівна
  13. Коваленко Анатолій Іванович
  14. Кохановська Ірина Михайлівна
  15. Крейнін Сергій Семенович
  16. Кудренко Марина Анатоліївна
  17. Кутіна Олена Володимирівна
  18. Лебедь Тамара Іванівна
  19. Максимов Михайло Євгенович
  20. Малиновська Наталія Володимирівна
  21. Маринець Валерій Степанович
  22. Марушко Микола Володимирович
  23. Мехралієва Світлана Романівна
  24. Михайловська Марина Юріївна
  25. Неврльниченко Сергій Олегович
  26. Оберемок Лариса Анатоліївна
  27. Олешко Тетяна Олександрівна
  28. Пиленченко Ірина Сергіївна
  29. Полончук Павло Олексійович
  30. Ревук Валерій Олексійович
  31. Резник Едуард Теодорович
  32. Романюк Тетяна Степанівна
  33. Сич Олександр Борисович
  34. Стасевська Оксана Петрівна
  35. Флідлідер Ілона Григорівна
  36. Флідлідер Рената Григорівна
  37. Фокіна Тетяна Сергіївна
  38. Шевченко Володимир Олександрович
  39. Шувалов Олексій Вікторович
8 – Д

Андріяш Алла Михайлівна

  1. Артюхова Ольга павлівна
  2. Віданова Світлана Юріївна
  3. Власова Лариса Митрофанівна
  4. Гарагуля Ірина Борисівна
  5. Гасимов Аяз Алієвич
  6. Гордейчук Олександр Іванович
  7. Греєнберг Геннадій Анатолійович
  8. Данько Дмитро Вадимович
  9. Диьа Сергій Іванович
  10. Дякова Наталія Борисівна
  11. Іванов Володимир Іванович
  12. Ічик Олена Борисівна
  13. Калюжна Людмила Олексіївна
  14. Киричук Олександр Григорович
  15. Коробко Віра Віталіївна
  16. Кравченко Євгенія Сергіївна
  17. Крилов Ігор Володимирович
  18. Лукашук Олександр Володимирович
  19. Макеєва Ірина Олександрівна
  20. Мельничук Тетяна Михайлівна
  21. Мороз Олена Антонівна
  22. Мохова Анжела Вініамінівна
  23. Обуховська Наталія Вікторівна
  24. Осадча Тетяна Борисівна
  25. Рикова Олена Іванівна
  26. Рогачьова Людмила Андріївна
  27. Салій Тетяна Валентинівна
  28. Салімова Ельміра Салаховна
  29. Сицкер Яков Залісанович
  30. Слоницький Сергій Миколайович
  31. Соколенко Олександр Миколайович
  32. Соломоненко Олександр Васильович
  33. Цирульницький Юрій Феліксович
  34. Чечулін Олександр Леонідович
  35. Шкарупа Інна Володимирівна
8 – Е
  1. Балашова Марія Володимирівна
  2. Беломорець Любов Олегівна
  3. Близнюк Ірина Миколаївна
  4. Верховинін Володимир Володимирович
  5. Войналович Олег Борисович
  6. Волинко Світлана Григорівна
  7. Гавриш Сергій Миколайович
  8. Гутовська Олена Леонідівна
  9. Денисенко Людмила Іванівна
  10. Добош Володимир Анатолійович
  11. Дороговцев Андрій Анатолійович
  12. Іноземцева Олена Володимирівна
  13. Казачкова Ірина Германівна
  14. Клочкова Лариса Олексіївна
  15. Ковалевська Тамара Іванівна
  16. Кунін Борис Меркусович
  17. Лаукс Андрій Едгардович
  18. Лізогубенко Микола Олександрович
  19. Лукомський Андрій Анатолійович
  20. Макаренко Олександр Іванович
  21. Мироненко Володимир Юрійович
  22. Муха Андрій Олександрович
  23. Олефіренко Сергій Миколайович
  24. Оніщук Людмила Дмитрівна
  25. Осінцова Олена Сергіївна
  26. Островський Павло Петрович
  27. Петреченко Володимир Миколайович
  28. Пономарьов Оскар Гарольдович
  29. Семенченко Ірина Володимирівна
  30. Смірнова Олена Дмитрівна
  31. Ставицька Ірина Володимирівна
  32. Худобець Олександр Анатолійович
  33. Шматок Тетяна Федорівна
  34. Щербина Тетяна Миколаївна
  35. Юз Інесса Львівна
  36. Ющенко Тетяна Федорівна
10 – А
  1. Батьковська Ірина Миколаївна
  2. Болсун Володимир Васильович
  3. Бармелюк Вадим Анатолійович
  4. Беляєва Ольга Ігорівна
  5. Бугай Володимир Сергійович
  6. Вінніченко Олена Леонідівна
  7. Грилок Марина Сергіївна
  8. Гончарук Василій Іванович
  9. Дворник Василій Миколайович
  10. Денисяко Володимир Володимирович
  11. Кононець Антоніна Олександрівна
  12. Кияшко Сергій Григорович
  13. Кирсенко Юрій Миколайович
  14. Лебедь Людмила Іванівна
  15. Людмер Кіра Єфимівна
  16. Мейклер Елла Григорівна
  17. Манулик Олександр Федорович
  18. Михайлова Світлана Олексіївна
  19. Оленич Костянтин Іванович
  20. Пекур Зінаїда Петрівна
  21. павловська Олена Петрівна
  22. Пархоменко Олександр Миколайович
  23. Приходько Людмила Анатоліївна
  24. Полищук володимир Володимирович
  25. Пустовойт Інна Михайлівна
  26. Роговик Людмила Василівна
  27. Рижкова Інна Василівна
  28. Рибальченко Оксана Валентинівна
  29. Салова Олена Миколаївна
  30. Савелєва Вікторія Миколаївна
  31. Савелєва Любов Василівна
  32. Сидоров Георгій Анатолійович
  33. Тивикова Тетяна Миколаївна
  34. Токса Кіра Аронівна
  35. Ученик Євгеній Рафаїлович
  36. Черненко Володимир Миколайович
  37. Шкаповська Наталія Борисівна
  38. Шевченко Вікторія Олексійович
  39. Юрєва Людмила Володимирівна
  40. Есіна Лідія Василівна
  41. Яворська Олена Леонідівна
10 – Б
  1. Александров Валентин Валетинович
  2. Безниско Світлана Василівна
  3. Васечко Тетяна Володимирівна
  4. Вайнштейн-СмолкінАркадій Борисович
  5. Ведмедська Наталія Миколаївна
  6. Ветохова Наталія Миколаївна
  7. Грязная Світлана Петрівна
  8. Гирич Олег Миколайович
  9. Горбаченко олег Іванович
  10. Десна Олександр Леонідович
  11. Дроботько Наталія Анатоліївна
  12. Жанжан Алла Михайлівна
  13. Інтелегатор Олена Леонідівна
  14. Калюжна Наталія Олександрівна
  15. Коллекціонова Ірина Степанівна
  16. Койра Любов Леонідівна
  17. Ковмир Світлана Володимирівна
  18. Кривенко Любов Миколаївна
  19. Куптиєвська Галина Наумівна
  20. Ликова Тетяна Анатоліївна
  21. Люлько Олена Євгенівна
  22. Морозко Володимир Анатолійович
  23. Ніколаєв Ігор Володимирович
  24. Окунєв Сергій Ігорович
  25. Орлова Єлізавета Олександрівна
  26. Панченко Валерій Віктрович
  27. Пасечник Олена Володимирівна
  28. Пархоменко Олена Олександрівна
  29. Пасична Олена Михайлівна
  30. Питиленко Ігор Володимирович
  31. Пацевич Людмила Леонідівна
  32. Роганов Андрій Вікторович
  33. Рубаник Алла Вікторівна
  34. Скрипчук Наталія Володимирівна
  35. Смелая Тетяна Валеріївна
  36. Філипович Андрій Георгійович
  37. Чернис Римма Миколаївна
  38. Шрамченко Віктор Іванович
  39. Щербина Людмила Василівна
  40. Юрчина Ірина Юріївна
  41. Якушин Олег Євгенович
10 – В
  1. Беловська Інна Ісаківна
  2. Блощаневич Юрій Миколайович
  3. Богомазов Валентин Дмитрович
  4. Богуславська Ірина Борисівна
  5. Бондаренко Валерій Сергійович
  6. Бородіна Тетяна Леонідівна
  7. Буглак Володимир Вікторович
  8. Голованенко Людмила Миколаївна
  9. Данилова Ніна Валентнівна
  10. Долинська Раїса Анатоліївна
  11. Жолковський Сергій Борисович
  12. Занегіна Ольга Іванівна
  13. Запрудський Сергій Петрович
  14. Зельдич Олександр Григорович
  15. Кац Дмитро Єфимович
  16. Киричанський Михайло Єфимович
  17. Кравченко Олександр Віталійович
  18. Кузьменко Наталія Василівна
  19. Кулик Анна Ігорівна
  20. Курич Ольга Костянтинівна
  21. Липець Жанна Миколаївна
  22. Лобанова Людмила Іванівна
  23. Миронова Наталія Михайлівна
  24. Моцарський Володимир Миколайович
  25. Онанко Аркадій Петрович
  26. Петрешена Тетяна Михайлівна
  27. Пономаренко Олена Миколаївна
  28. Романовський Анатолій Володимирович
  29. Скороход Олена Сазоновна
  30. Соседов Валерій Геннадійович
  31. Сухушин Володимир Михайлович
  32. Троцан Лариса Костянтинівна
  33. Трояновська Наталія Вікторівна
  34. Фельдман Олександр Герикович
  35. Шаменко Микола Степанович
  36. Шкурко Олександр Євгенович


comments powered by HyperComments