»
Вступні випробування до школи
на 2017-2018 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!

Випуск 1976

8 – А
  1. Аборська Тетяна Борисівна
  2. Баданіна Тетяна Рафаїловна
  3. Булатов Сергій Борисович
  4. Брусенцов Андрій Семенович
  5. Данилюк Ірина Андріївна
  6. Дейнеко Олена Олександрівна
  7. Євін Любов Леонідівна
  8. Ісанкіна Ірина Василівна
  9. Каражбей Людмила Віталіївна
  10. Кировський Віктор Олександрович
  11. Коваль Сергій Анатолійович
  12. Котов Валерій Вікторович
  13. Кочерга Сергій Володимирович
  14. Журбенко Валентина Віталіївна
  15. Лисова Олена Михайлівна
  16. Мерзляков Юрій Олексійович
  17. Малиновська Валентина Володимирівна
  18. Мухіна Любов Олегівна
  19. Новікова Наталія Володимирівна
  20. Полієнко Юрій Олександрович
  21. Поляков Сергій Миколайович
  22. Пикумський Сергій Ладікович
  23. Савелій Олександр Степанович
  24. Надточий Олександр Юрійович
  25. Савченко Тетяна Євгенівна
  26. Секарєв Олег Аркадійович
  27. Тимошенко Валентина Андріївна
  28. Самченко Сергій Володимирович
  29. Тертична Марина Віталіївна
  30. Третяков Олександр Миколайович
  31. Хабенський Олександр Феліксович
  32. Хандраш Михайло Романович
  33. Швиркалов Володимир Степанович
  34. Телихейло Володимир Дмитрович
8 – Б
  1. Авраменко Наталія Валентинівна
  2. Архипченко Ірина Олексіївна
  3. Бородін Олег Анатолійович
  4. Березной Вячеслав Миколайович
  5. Волшина Тетяна Володимирівна
  6. Власова Наталія Василівна
  7. Дудар Оксана Вікторівна
  8. Жаров Юрій Якович
  9. Жур Світлана Олексіївна
  10. Замурцев Ігор Вікторович
  11. Зац Марина Ігорівна
  12. Костенко Сергій Павлович
  13. Кравчук Анатолій Миколайович
  14. Кондрашин Валерій Олексійович
  15. Кнеппель Світлана Марківна
  16. Киряк Олександр Дмитрович
  17. Кардонський Микола Миколайович
  18. Мло Олег Валентинович
  19. Мло Сергій Валентинович
  20. Ніколаєнко Євгеній Юрійович
  21. Медведєва Ірина Володимирівна
  22. Овецька Фаїна Борисівна
  23. Ощенко Ірина Генрихівна
  24. Остренко Віктор Володимирович
  25. Павленко Дмитро Володимирович
  26. Рутян Людмила Миколаївна
  27. Сигал Валерій Йосипович
  28. Синюк Анатолій Анатолійович
  29. Терещенко Ігор Петрович
  30. Штомондт Ірина Олексіївна
  31. Яковлєв вадим Анатолійович
  32. Ягнетинський Олександр Михайлович
  33. Ященко Неллі Василівна
8 – В
  1. Астафьєв Андрій Борисович
  2. Башинський Олег Віталійович
  3. Віноградова Тетяна Сергіївна
  4. Голохов Дмитро Борисович
  5. Джинчарадзе Наталія Гаврилівна
  6. Єпишев Олег Георгійович
  7. Ємельянов Андрій Вікторович
  8. Заїка Марина Олександрівна
  9. Іващенко Сергій Миколайович
  10. Колибельников Геннадій Валентинович
  11. Колибельников Вячеслав Валентинович
  12. Кобриць Владислав Єфимович
  13. Козир Вадим Миколайович
  14. Семерікова Діана Петрівна
  15. Козинін Володимир Олександрович
  16. Кудрявкіна Ірина Геннадіївна
  17. Кольцова Тетяна Георгієвна
  18. Літвін Олександр Миколайович
  19. Нечаєв Володимир Вікторович
  20. Новіков Олег Вікторович
  21. Нікіфорова Марина Петрівна
  22. Омельченко Тамара Миколаївна
  23. Петровська Лариса Вікторівна
  24. Ровная Ніна Андріївна
  25. Роговиденко Наталія Миколаївна
  26. Светланова Людмила Вікторівна
  27. Сербіна Ірина Володимирівна
  28. Стененко Олег Петрович
  29. Сукачьов Віктор Олександрович
  30. Соменько Тетяна Павлівна
  31. Сояк Володимир Борисович
  32. Скентар Ігор Михайлович
  33. Хижняк Лариса Володимирівна
  34. Хмара Людмила Михайлівна
  35. Чередніченко Олег Володимирович
  36. Яковець Володимир Леонідович
8 – Г
  1. Биков Володимир Валерійович
  2. Буйновська Олена Юріївна
  3. Буйновський Владислав Юрійович
  4. Верета Сергій Іванович
  5. Василів Микола Трайчов
  6. Грушецька Світлана Іванівна
  7. Грищенко Сергій Васильович
  8. Джевага Олександр Васильович
  9. Журавська Марія Юріївна
  10. Качаєва Тамара Миколаївна
  11. Кононенко Інна Володимирівна
  12. Кисляков Андрій Вікторович
  13. Кречетова Тетяна Георгіївна
  14. Лукомський Олег Анатолійович
  15. Малинська Інна Абрамівна
  16. Новроцький Вячеслав Миколайович
  17. Нашоріна Ірина Костянтинівна
  18. Никульський Артур Германович
  19. Полончук Юрій Олексійович
  20. Помирчий Геннадій Лейзерович
  21. Перепилиця Юрій Миколайович
  22. Перепилиця Світлана Миколаївна
  23. Розіна Сабіна Филівна
  24. Романюк Сергій Андрійович
  25. Савченко Ірина Григорівна
  26. Скопець Марина Михайлівна
  27. Спектор Олена Семенівна
  28. Францман Марина Давидівна
  29. Хамула Василій Іванович
  30. Хвоя Лариса Яківна
  31. Хомик Наталія Вікторівна
  32. Шабелянська Світлана Борисівна
  33. Шевченко Олена Леонідівна
  34. Щелоков Олександр Дмитрович
  35. Янович Олексій Леонідович
8 – Д
  1. Авраменко Олександр Борисович
  2. Авраменко Борис Борисович
  3. Авруцький Борис Михайлович
  4. Андріянов Анатолій Іванович
  5. Белая Світлана Федорівна
  6. Богданова Наталія Миколаївна
  7. Бондарь Сергій Володимирович
  8. Галкін Анатолій Миколайович
  9. Гальперіна Інга Романівна
  10. Гриненко Олексій Григорович
  11. Дикова Марина Євгенівна
  12. Драгункін Євгеній Іванович
  13. Каптелов Володимир Валентинович
  14. Капуста Анна Єфімівна
  15. Квят Михайло Олегович
  16. Кириленко Олена Володимирович
  17. Кириченко Віра Миколаївна
  18. Ковалець Олександр Валентинович
  19. Крушельницький Олександр Едуардович
  20. Лазаренко Антоніна Олександрівна
  21. Лушня Віктор Васильович
  22. Матвєєва Ірина Володимирович
  23. Михеєнко Олена Леонідівна
  24. Мосенкіс Марина Єфімівна
  25. Муха Костянтин Олександрович
  26. Ованесов Ігор Давидович
  27. Остапенко Вадим Олегович
  28. Островська Олена Петрівна
  29. Пенева Діана Павлівна
  30. Петровська Світлана Борисівна
  31. Пуха Павліна Павлівна
  32. Судьбіна Жанна Юріївна
  33. Фоміна Ірина Вячеславівна
  34. Хаконова Лариса Юріївна
  35. Ходорковська Ліана Анатоліївна
  36. Чередніченко Олена Володимирівна
  37. Чередніченко Людмила Володимирівна
  38. Шлилидін Сергій Володимирович
  39. Щеславський Олександр Анатолійович
  40. Яценко Тетяна Олексіївна
10 – А
  1. Бенюк Олена Олександрівна
  2. Бриндіна Наталія Валентнівна
  3. Бляхер Анна Ігорівна
  4. Гриневич Владислав Анатолійович
  5. Григорєва Олена Олексіївна
  6. Гончар Тетяна Миколаївна
  7. Девяткіна Наталія Іллівна
  8. Жидовецький Григорій Якович
  9. Жураковська Тамара Леонідівна
  10. Задорожний Юрій Павлович
  11. Карпенко Віктор Леонардович
  12. Козлова Алла Миронівна
  13. Куїмов Віталій Аркодійович
  14. Павлюк Ольга Петрівна
  15. Полянська Ірина Германівна
  16. Палеха Ігор Володимирович
  17. Сахно Наталія Андріївна
  18. Савченко Світлана Борисівна
  19. Светальська Тетяна Борисівна
  20. Сенічев Володимир Васильович
  21. Самохвалова Наталія Андріївна
  22. Сухарєв Віктор Варфоломейович
  23. Рухліс Людмила Лазарівна
  24. Рассоха Анатолій Петрович
  25. Рихтерман Аркадій Львович
  26. Нікітін Олександр Степанович
  27. Неботов Володимир Анатолійович
  28. Недельман Мілана Михайлівна
  29. Філяніна Валерія Леонідівна
  30. Яценя Зінаїда Олегівна
  31. Молочна Наталія Володимирівна
  32. Бугаєв Олександр Олександрович
10 – Б
  1. Айзман Єва Геннадіївна
  2. Безух Сергій Володимирович
  3. Бітман Ярослав Борисович
  4. Гамарник Ніна Борисівна
  5. Голуб Микола Львович
  6. Захарієв Лазар Христовович
  7. Зброцький Володимир Іванович
  8. Іванова Фаїна Василівна
  9. Кантор Ірина Вольфівна
  10. Конопацький Віктор Юрійович
  11. Король Ігор Григорович
  12. Костін Сергій Вікторович
  13. Костюченко Віктор Миколайович
  14. Куделя Ігор Петрович
  15. Кузьменко Наталія Дмитрівна
  16. Лузя Наталія Петрівна
  17. Маньковський володимир Васильович
  18. Мельникова Ірина Валентинівна
  19. Обрусная Тетяна Миколаївна
  20. Отрох Людмила Володимирівна
  21. Панасюк Людмила Миколаївна
  22. Панченко Михайло Андрійович
  23. Романкова Наталія Михайлівна
  24. Сальников Віталій Володимирович
  25. Цех Анатолій Антонович
  26. Чернета Володимир Іванович
  27. Шкуть Наталія Іванівна
  28. Щербаков Леонід Петрович
  29. Щербик Віктор Валентинович
10 – В
  1. Арін Ігор Лазарович
  2. Багатько Віталій Владиславович
  3. Бутковська Алла Альбертовна
  4. Бут Любов Макарівна
  5. Валяніков Василь Петрович
  6. Друкаренко Людмила Вікторівна
  7. Єськова Оксана Яківна
  8. Іванчук Юрій Богданович
  9. Квасова Олена Володимирівна
  10. Кунгурова Олена Анатоліївна
  11. Красутська Ірина Анатоліївна
  12. Крижановська Лариса Володимирівна
  13. Касановська Наталія Марківна
  14. Курочка Наталія Олександрівна
  15. Куліков Валерій Олександрович
  16. Латишев Олександр Михайлович
  17. Назаренко Людмила Василівна
  18. Недашківський Ігор Олександрович
  19. Новицька Олена Леонідівна
  20. Палієнко Костянтин Едуардович
  21. Пиленко Володимир Ігорович
  22. Підопригора Нінель Павлівна
  23. Романовська Людмила Володимирівна
  24. Сечень Олександр Едуардович
  25. Слуцкий Віталій Михайлович
  26. Степанова Ірина Георгіївна
  27. Сумовська Валентина Володимирівна
  28. Цапренко Микола Ігорович
  29. Чупровська Ірина Леонідівна
  30. Прокопчук Тетяна Василівна
  31. Ятленко Сергій Андрійович


comments powered by HyperComments