»
Вступні випробування до школи
на 2017-2018 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!
Monday 25 September 2017

Випуск 1974

8 – А
  1. Бабко Олег Васильович
  2. Безух Сергій Володимирович
  3. Болсун Павло Васильович
  4. Бутковська Алла Альбертівна
  5. Вінник Ілля Анатолійович
  6. Войтов Анатолій Анатолійович
  7. Гамарник Ніна Борисівна
  8. Голуб Микола Львович
  9. Губар Алла Іванівна
  10. Єськова Оксана Яківна
  11. Жига Володимир Вікторович
  12. Кіренкевич Наталія Анатоліївна
  13. Конопацький Віктор Юрійович
  14. Красутська Ірина Анатоліївна
  15. Крижановська Лариса Володимирівна
  16. Кравченко Віктор Іванович
  17. Кузьменко Наталія Віталіївна
  18. Кунгурова Олена Анатоліївна
  19. Логвіненко Олег Володимирович
  20. Лузя Наталія Петрівна
  21. Мельникова Ірина Валентинівна
  22. Оніщук Вячеслав Володимирович
  23. Отрох Людмила Володимирівна
  24. Панасюк Людмила Миколаївна
  25. Пасечник Валентина Анатоліївна
  26. Подобулкіна Вікторія Олександрівна
  27. Степанова Ірина Борисівна
  28. Слуцький Віталій Михайлович
  29. Ткачук Тетяна Володимирівна
  30. Тюрменко Людмила Іванівна
  31. Цапренко Микола Ігорович
  32. Чернета Володимир Іванович
  33. Шкуть Наталія Іванівна
  34. Щербаков Леонід Петрович
  35. Ятленко Сергій Андрійович
8 – Б
  1. Бенюх Олена Олександрівна
  2. Брищіна Наталія Валентинівна
  3. Девяткіна Наталія Іллівна
  4. Вентерзут Лідія Робертівна
  5. Воскобойнікова Фаїна Яківна
  6. Воронков Євгеній Георгійович
  7. Горовець Жанна Гергіївна
  8. Григоріва Олена Олександрівна
  9. Ващенко Олександр Григорович
  10. Дяченко Людмила Павлівна
  11. Дяченко Тетяна Павлівна
  12. Задорожний Юрій Павлович
  13. Зброцький Володимир Іванович
  14. Зубченко Володимир Віталійович
  15. Гулько Михайло Сергійович
  16. Іванова Раїса Василівна
  17. Костюченко Віктор Миколайович
  18. Касановська Наталія Марковна
  19. Косміна Валентина Петрівна
  20. Кафман Аркадій Іоневич
  21. Кляшторний Віктор Сергійович
  22. Курочка Наталія Олександрівна
  23. Маньковський Володимир Васильович
  24. Молочна Наталія Володимирівна
  25. Небобов Володимир Анатолійович
  26. Обрусна Тетяна Миколаївна
  27. Павлюк Ольга Петрівна
  28. панченко Михайло Андрійович
  29. Рухліс Людмила Лазарівна
  30. Сахно Наталія Андріївна
  31. Савченко Світлана Броніславівна
  32. Сиренко Олександр Лентійович
  33. Табачник Олена Георгіївна
  34. Філяніна Валерія Леонідівна
  35. Цех Анатолій Антонович
  36. Шпакович Лариса Віталіївна
  37. Чистякова Майя Олександрівна
  38. Яценя Зінаїда Олегівна
  39. Манелис Дмитро Семенович
8 – В
  1. Арін Ігор Лазарович
  2. Базатько Віталій Володимирович
  3. Бут Любов Макарівна
  4. Воляніков Василь Петрович
  5. Друкаренко Людмила Василівна
  6. Жейміс Тетяна Михайлівна
  7. Іванчук юрій Богданович
  8. Кондратюк Віра Анатоліївна
  9. Квасова Олена Володимирівна
  10. Куліков Валерій Олександрович
  11. Латишев Олександр Михайлович
  12. Ляшок Ігор Олександрович
  13. Максимчук Семен Михайлович
  14. Мазуркевич Тетяна Михайлівна
  15. Мартиненко Микола Борисович
  16. Насоновський Володимир Альбертович
  17. Недашковський Ігор Олександрович
  18. Назаренко Людмила Василівна
  19. Новицька Олена Леонідівна
  20. Підопригора Нінель Павлівна
  21. Палієнко Костянтин Едуардович
  22. Пиленко Володимир Ігорович
  23. Прокопчук Тетяна Василівна
  24. Романовська Людмила Володимирівна
  25. Сумовська Валентина Володимирівна
  26. Сергеєв Сергій Олегович
  27. Сатановська Алла Романівна
  28. Сечень Олександр Едуардович
  29. Страшинська Марія Федорівна
  30. Фуксман Леонід Борисович
  31. Чупровська Ірина Леонідівна
  32. Шипуля Михайло Вікторович
8 – Г
  1. Айзман Єва Геннадіївна
  2. Бабич Марина Георгіївна
  3. Бітман Ярослав Борисович
  4. Бляхер Анна Ігорівна
  5. Болотіна Ірина Анатоліївна
  6. Бурський Сергій Борисович
  7. Гасс Дмитро Ігорович
  8. Гончар Тетяна Миколаївна
  9. Гриневич Володимир Анатолійович
  10. Донець олена Петрівна
  11. Жидовецький Григорій Якович
  12. Жураковська Тамара Леонідівна
  13. Кантор Ірина Вольфівна
  14. Корабльов Сергій Федорович
  15. Король Ігор Григорович
  16. Куделя Ігор Петрович
  17. Михайлюк Сергій Григорович
  18. Нікітін Олександр Степанович
  19. Нудельман Михайло Михайлович
  20. Осіпова Світлана Геннадіївна
  21. Пелеха Ігор Володимирович
  22. Полянська Ірина Германівна
  23. Проценко Тамара Петрівна
  24. Ріхтерман Аркадій Львович
  25. Романкова Наталія Михайлівна
  26. Россоха Анастасія Петрівна
  27. Сальніков Віталій Володимирович
  28. Светальська Тетяна Борисівна
  29. Сенічев Володимир Васильович
  30. Ступак Сергій Григорович
  31. Сухарєв Віктор Варфоломійович
  32. Скрипченко Олександр Петрович
  33. Самохвалова Наталія Анатоліївна
  34. Хоменко Ліана Іванівна
  35. Черепенін Андрій Юрійович
  36. Щербак віктор Валентинович
10 – А
  1. Бойко Олег Ігорович
  2. Болучевський Анатолій Якович
  3. Бондаренко Борис Станіславович
  4. Вінник Аркадій Юрійович
  5. Гращенкова Олена Валерійяновна
  6. Грушко Григорій Йосипович
  7. Гуревич Олена Семенівна
  8. Домашевська Ада Адонівна
  9. Дубовицька Наталія Олексіївна
  10. Дудник Юрій Анатолійович
  11. Журавльов Станіслав Миколайович
  12. Ільчевський Віктор Анатолійович
  13. Карпенко Ірина Аанастасіївна
  14. Кирсенко Володимир Миколайович
  15. Козакова Олена Миколаївна
  16. Кон Ірина Григорівна
  17. Кустовський Сергій Анатолійович
  18. Лешану Олена Пилипівна
  19. Лопата Ірина Олесіївна
  20. Магнер Тетяна Григорівна
  21. Мартинова Людмила Олександрівна
  22. Мількова Олена Володимирівна
  23. Міцюра Світлана Олександрівна
  24. Москаленко Ірина Сергіївна
  25. Остапенко Ірина Василівна
  26. Островська Тетяна Петрівна
  27. Очколас Оксана Станіславівна
  28. Платонов Володимир Олександрович
  29. Пясилошин Вячеслав Федорович
  30. Полєвой Олександр Іванович
  31. Романюк Олександр Андрійович
  32. Сахно Галина Григорівна
  33. Тарасов Олександр Іванович
  34. Цирульський Ілля Єфимович
  35. Чередниченко Олександр Феодорович
  36. Шабаліна Ірина Леонідівна
  37. Шемекінський Михайло Васильович
  38. Шегеда Олег Олександрович
10 – Б
  1. Азарова Антоніна Григорівна
  2. Бернадський Григорій Іванович
  3. Бабичев Володимир Андрійович
  4. Вінніцький Анатолій Георгійович
  5. Гаденко Світлана Юріївна
  6. Голубовська Тетяна Леонтіївна
  7. Ганопольська Олена Михайлівна
  8. Данілова Олена Вікторівна
  9. Доброханська Валерія Валентнівна
  10. Шапенко Ольга Григорівна
  11. Капуста Міра Єфимівна
  12. Ким Костянтин Костянтинович
  13. Ковалевська Інна Андріївна
  14. Косов Анатолій Ізраїлович
  15. Коваленко Ігор Євгенович
  16. Коваленко Валентина Анатоліївна
  17. Лось Юрій Нарцизович
  18. Лородич Олена Володимирівна
  19. Мерінов Олександр Валентинович
  20. Москаленко Ірина Василівна
  21. Кузьменко Віктор Іванович
  22. Міленіков Сергій Андрійович
  23. Ніколаєв Олександр Миколайович
  24. Петровський Сергій Віталійович
  25. Оксак Дмитро Олександрович
  26. Омельченко Валентина Миколаївна
  27. Родовська Галина Абрамівна
  28. Решетнікова Ірина Павлівна
  29. Сініцин Юрій Іванович
  30. Соломоненко Тетяна Василівна
  31. Фарштейн Леонід Ізраїлович
  32. Тихонович Володимир Ілліч
  33. Худобець Тетяна Анатоліївна
  34. Четверекова Ірина Григорівна
  35. Чуйко Ірина Іванівна
  36. Шерман Ізабелла Зіновіївна
  37. Шульга Олександр Якович
  38. Юсичева Наталія Віталіївна
10 – В
  1. Авчухов Микола Володимирович
  2. Андрійченко Лариса Леонідівна
  3. Архипчук Наталія Василівна
  4. Брисов Валерій Дмитрович
  5. Гавриш Любов Миколаївна
  6. Галкіна Світлана Миколаївна
  7. Дмитренко Галина Нікіфирівна
  8. Дурицький Олександр Володимирович
  9. Ільченко Тетяна Михайлівна
  10. Калганов Юрій Іванович
  11. Кардаш Володимир Валерійович
  12. Кисильов Володимир Петрович
  13. Кравцова Белла Олександрівна
  14. Крищук Тетяна Адольфівна
  15. Кузін Віктор Володимирович
  16. Кукурікова Ірина Борисівна
  17. Лавтарь Марина Миколаївна
  18. Лєбєдєв Олександр Вікторович
  19. Льотцев Сергій Михайлович
  20. Ломачук Тетяна Дмитрівна
  21. Майзенберг Таміла Давидівна
  22. Марухіна Вікторія Анатоліївна
  23. Марчук Надія Петрівна
  24. Молодченко Наталія Павлівна
  25. Неботова Валентина Анатоліївна
  26. Поночовна Людмила Степанівна
  27. Савінов Олександр Євгенович
  28. Семенів Костянтин Олексійович
  29. Слюсаренко Наталія Анатоліївна
  30. Соломаха Ростислав Анатолійович
  31. Старун Людмила Олександрівна
  32. Трофіменко Алла Дмитрівна
  33. Трохимець Сергій Анатолійович
  34. Фрегер Інна Семенівна
  35. Фрідман Людмила Борисівна
  36. Хижняк Людмила Володимирівна
  37. Шалапа Наталія Миколаївна
  38. Шиянова Олена Володимирівна
  39. Штейн Ігор Саміїлович


comments powered by HyperComments