»
Вступні випробування до школи
на 2017-2018 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!
Monday 25 September 2017

Випуск 1973

8 -А
  1. Аверянова Тетяна Іванівна
  2. Божок Валентина Володимирівна
  3. Валащенко Дмитро Григорович
  4. Голод Броніслава Борисівна
  5. Горюшкіна Ірина Дмитрівна
  6. Гуриненко Віктор Миколайович
  7. Долгова Олена Миколаївна
  8. Доставалова Марія Юріївна
  9. Дрьомов Ігор Вікторович
  10. Загороднюк Володимир Петрович
  11. Землянський Святослав Валерійович
  12. Збаращенко Юрій Вікторович
  13. Козлова Ірена Леонідівна
  14. Кустова Олена Василівна
  15. Коромислова Людмила Дмитрівна
  16. Крупкін Олександр Вікторович
  17. Кривенко Олег Миколайович
  18. Крот Віктор Володимирович
  19. Куїмов Віталій Аркадійович
  20. Кузнецова Ірина Володимирівна
  21. Лопухов Валерій Миколайович
  22. Ляш Олександр Петрович
  23. Майборода Людмила Борисівна
  24. Маркітан Анатолій Семенович
  25. Максимов Володимир Анатолійович
  26. Мурашко Ірина Володимирівна
  27. Ніколаєв Інокентій Іванович
  28. Остапенко Тетяна Антонівна
  29. Поліщук Андрій Андрійович
  30. Попов Михайло Олегович
  31. Панченко Тетяна Вікторівна
  32. Примаченко Лідія Андріївна
  33. Приходько Олег Анатолійович
  34. Слуцкая Людмила Яківна
  35. Федулова Людмила Костянтинівна
  36. Фомицький Олександр Михайлович
  37. Чемеренко Наталія Вікторівна
  38. Чупак Володимир Вікторович
  39. Штейбах Ірина Михайлівна
  40. Шуліпенко Михайло Іванович
  41. Яценко Микола Іванович
8 – Б
  1. Андріяноа А.І.
  2. Алієв А.Е.
  3. Адамський Г. Е.
  4. Бунін А. Л.
  5. Бажанов В. А.
  6. Білоусова Т. В.
  7. Бучон В. А.
  8. Волосевич Н. І.
  9. Волошин А. Я.
  10. Голуб Г. А.
  11. Гудін Б. А.
  12. Гайдак Є. М.
  13. Кононець А. А.
  14. Корнєва Л. В.
  15. лузанчук Л. А.
  16. Мацарська Т. М.
  17. Моньктна Д. В.
  18. Малий В. І.
  19. Марченко Т. І.
  20. Масс Е. Г.
  21. Марченко П. Е.
  22. Пешков Ю. А.
  23. Прибура Г. І.
  24. Прохоренко Є. М.
  25. Печерний Н. І.
  26. Осадчий А. В.
  27. Рупосова Т. В.
  28. Смертєв В. А.
  29. Самітов М. Р.
  30. Синельникова Н. Н.
  31. Ткачук А. С.
  32. Татаренко С. А.
  33. Шкурко А. А.
  34. Швайдецька В. В.
  35. Яворська А. З.
  36. Яворська В. А.
  37. Ярина С. А.
8 – В
  1. Бацак І. Ю.
  2. Бармелюк Г. А.
  3. Блощаневич С. Н.
  4. Вольман Л. І.
  5. Войтенко Н. Н.
  6. Дворянець В. М.
  7. Демочко Л. В.
  8. Дубіна В. Л.
  9. Журавльова С. Н.
  10. Кадиш С. Н.
  11. Ковальов А. П.
  12. Коваль Л. О.
  13. Кормачьова Л. І.
  14. Кирфельд Г. Б.
  15. Кулікалов Н. Я.
  16. Куприєць С. П.
  17. Кравчук Н. Б.
  18. Копп А. І.
  19. Кантор І. Л.
  20. Кривенко В. А.
  21. Левицька Т. А.
  22. Лихановський В. В.
  23. Лукашевич Г. С.
  24. Пилипенко О. Н.
  25. Пінтова І. Н.
  26. Пономаренко А. Б.
  27. Пішутіна Є. Є.
  28. Стельмах Є. Ф.
  29. Серветник Н. І.
  30. Тіхонова Т. А.
  31. Харібов Г. Г.
  32. Чернишова С. А.
  33. Чиж Ж. І.
  34. Кирпач Н. В.
  35. Кучеренко Р. В.
  36. Гаврішина С. Г.
10 – А
  1. Белецька Регіна Степанівна
  2. Бельська Валентина Миколаївна
  3. Бондзик Тетяна Олексіївна
  4. Боданов Володимир Григорович
  5. Болдиревський Олександр Борисович
  6. Бородачьов Олександр Миколайович
  7. Давидкіна Олена Володимирівна
  8. Дзьома Юрій Васильович
  9. Диденко Анатолій Іванович
  10. Іванов Олександр Георгійович
  11. Іванченко Станіслав Петрович
  12. Квасов Октавіан Владиславович
  13. Кочнєв Олексій Дмитрович
  14. Левкова Тетяна Петрівна
  15. Лізогубенко Любов Олександрівна
  16. Лисенко Валерій Миколайович
  17. Майборода Наталія Володимирівна
  18. Марушко Юрій Володимирович
  19. Мирошниченко Наталія Григорівна
  20. Мороз Анна Антонівна
  21. Малкова Наталія Вікторівна
  22. Нестеренко Олексій Вікторович
  23. Новосьолов Анатолій Михайлович
  24. Печенєв Олександр Анатолійович
  25. Плиш Ігор Михайлович
  26. Самітов Шаунат Рауфович
  27. Северіна Тетяна Романівна
  28. Седлецька Ірина Валеріянівна
  29. Соколовський Юрій Маркович
  30. Яновський Олександр Володимирович
10 – Б
  1. Антонцев Борис Миколайович
  2. Анісімов Сергій Миколайович
  3. Балсун Оксана Василівна
  4. Булах Ірина Леонідівна
  5. Браніна Ольга анатоліївна
  6. Воробьов Олександр Анатолійович
  7. волинко Любов Григорівна
  8. Гусев Олексій Миколайович
  9. Даннік Анатолій Ігорович
  10. Дейнеко Леонід Георгійович
  11. Дудар Сергій Вікторович
  12. Драгулова Наталія Леонідівна
  13. Задорожна Наталія Георгієвна
  14. Зверкова Ольга Дмитрівна
  15. Задорожко Олександр Михайлович
  16. Зеленська Валентина Вікторівна
  17. Захаров Віталій Іванович
  18. Іонніна Олена Василівна
  19. Кирильченко Наталія Георгіївна
  20. Калачьова Валентина Ігорівна
  21. Ковтун Ірина Валентинівна
  22. Красножон Тамара Михайлівна
  23. Луньова Альбіна Аркадіївна
  24. Матюшко Олена Іванівна
  25. Машковська Лілія Арсентівна
  26. Мастяєва Тетяна Анатоліївна
  27. Миненко Наталія Олександрівна
  28. Мусієнко Василь Васильович
  29. Мілокост Юрій Олександрович
  30. Паламарчук Наталія Євгенівна
  31. Побережна Лариса Юріївна
  32. Перехід Костянтин Вікторович
  33. Піатрович Володимир Григорович
  34. Перельман Софія Семенівна
  35. Ситник Олександр Григорович
  36. Слюсар Олег Іванович
  37. Торопкова Олена Василівна
  38. Френк юрій Борисович
  39. Фельбман Алла Йосипівна
10 – В
  1. Басмаджан Світлана Робертівна
  2. Важнік Тетяна Валентинівна
  3. Ганопольська Інесса Михайлівна
  4. Гольденберг Володимир Ісаакович
  5. Давиденко Ірина Миколаївна
  6. Джулік Лариса Анатоліївна
  7. Дядюн Анатолій Миколайович
  8. Дроботько Олег Анатолійович
  9. Єпішев Юрій Георгійович
  10. Жданова Алла Григорівна
  11. Іванов Микита Геннадійович
  12. Козлова Наталія Василівна
  13. Круглянська Ірина Володимирівна
  14. Кушина Тетяна Володимирівна
  15. Мінін Павло Павлович
  16. Нехаєва Марина Вікторівна
  17. Овсяннікова Тетяна Василівна
  18. Ройтман Елла Михайлівна
  19. Сорокіна Олена Олександрівна
  20. Утков Євгеній Георгійович
  21. Хижняк Ірина Миколаївна
  22. Хижняк Тетяна Іванівна
  23. Четвергова Діна Іванівна
  24. Мирошніченко Жанна Іванівна
  25. Флоряк Сергій Володимирович
  26. Ляшенко Сергій Вікторович
  27. Кіріченко Ірина Михайлівна
10 – Г
  1. Блінова Ольга Іванівна
  2. Бородін Леонід Леонідович
  3. Валяннікова Надія Петрівна
  4. Грезіна Лариса Валентинівна
  5. Грезіна Наталія Валентинівна
  6. Жицький Олександр Михайлович
  7. Забровська Наталія Олександрівна
  8. Іваницький Олександр Олександрович
  9. Іванець Сергій Юрійович
  10. Литарь Володимир Іванович
  11. Мейклер Петро Гиттманович
  12. Крижановський Олександр Станіславович
  13. Менделевич Борис Петрович
  14. Палех Ірина Владимирович
  15. Пархоменко Володимир Олександрович
  16. Письмак Людмила Костянтинівна
  17. Пилова Любов Іванівна
  18. Румянцев Сергій Юрійович
  19. Ридванська Людмила Іванівна
  20. Скрипчук Тамара Володимирівна
  21. Субботіна Олена Анатоліївна
  22. Солов’єв Олександр Михайлович
  23. Сухомлін Олександр Петрович
  24. Терушкіна Ірина Михайлівна
  25. Хелемська Людмила Ісаківна
  26. Халупко Наталія Прокофііївна
  27. Цвєтков Сергій Олексійович
  28. Чайковська Ірина Яківна
  29. Черненко Людмила Володимирівна
  30. Черненко Сергій Леонідович
  31. Чижиков Геннадій Володимирович
  32. Чернишова Тетяна Олексіївна
  33. Часновський Олександр Олександрович
  34. Чернов Вячеслав Леонідович
  35. Шулімова Наталія Пилипівна
  36. Якушева Світлана Вікторівна
  37. Ящук Наталія Іванівна
  38. Яворська Регіна Борисівна
  39. Яцюк Людмила Миколаївна


comments powered by HyperComments