»
Вступні випробування до школи
на 2017-2018 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!
Monday 25 September 2017

Випуск 1970

8-А
  1. Белецкая Ірина
  2. Бутовецька Майя
  3. Васецька Валетина
  4. Волков Геннадій
  5. Городецька Ірина
  6. Гладун Ірина
  7. Гладун Людмила
  8. Губанова Алла
  9. Готман Євгеній
  10. Грачьова Олена
  11. Денисьевська Наталія
  12. Дуліенко Ольга
  13. Загоруйко Людмила
  14. Кутній Олег
  15. Кривенко Роман
  16. Липницька Світлана
  17. Лев Анна
  18. Майборода Олександр
  19. Множинська Людмила
  20. Могильов Михайло
  21. Найстетер Геннадій
  22. Онанко Людмила
  23. Осипенко Раїса
  24. Павлюк Валетина
  25. Пинчук Андрій
  26. Пименова Тетяна
  27. Прохоренко Олександр
  28. Пишний Віктор
  29. Ревук Владислав
  30. Рузін Олександр
  31. Родин Олександр
  32. Самойленко Віктор
  33. Свірська Тетяна
  34. Сітар Тетяна
  35. Синельников Олексій
  36. Стрельцова Ірина
  37. Семенова Тетяна
  38. Трачук Євгеній
  39. Фогель Олександр
  40. Харченко Володимир
  41. Цейтлін Михайло
  42. Чуваєв Олександр
  43. Ейдельстер Олена
  44. Ейдельстер Ірина
  45. Юрковський Владислав
8-Б
  1. Болдиревська Наталія
  2. Бонасевич Олександр
  3. Березнюк Ігор
  4. Бикова Зоя
  5. Василіва Валентина
  6. Годинчук Наталія
  7. Головань Наталія
  8. Горюшина Світлана
  9. Давидяка Алла
  10. Даневич Сергій
  11. Звиняцкий Ілля
  12. Іванова Наталія
  13. Криворученко Олександр
  14. Лобанов Сергій
  15. Литовський Леонід
  16. Лоєвський Зіновій
  17. Магит Людмила
  18. Марунчак Андрій
  19. Мніщенко Олександр
  20. Мельник Неллі
  21. Перепилиця Олена
  22. Проценко Олександр
  23. Полишко Людмила
  24. Перевертун Микола
  25. Римар Михайло
  26. Ротань Юрій
  27. Рудак Сергій
  28. Степіна Ніна
  29. Соколенко Микола
  30. Сохновський Костянтин
  31. Струк Світлана
  32. Трофіменко Анатолій
  33. Терещенко Сергій
  34. Уколова Наталія
  35. Фесюк Юрій
  36. Хороша Тетяна
  37. Цапренко Ірина
  38. Чорторижський Віктор
  39. Шор Олександр
  40. Шустерман Ірина
  41. Яворська Марина
8-В
  1. Афанасьєв Олександр
  2. Абушек Наталія
  3. Базис Сергій
  4. Бельський Анатолій
  5. Ваксельман Леонід
  6. Дехтяр Михайло
  7. Завадська Анна
  8. Гавриш Ігор
  9. Йовенко Анатолій
  10. Каденко Олександр
  11. Кецюк Георгій
  12. Ковальов Геннадій
  13. Козлов Михайло
  14. Кушнирчук Олександр
  15. Логвиненко Наталія
  16. Лорюшкіна Євгенія
  17. Локшин Леонід
  18. Матюшин Олександр
  19. Медведєв Олексій
  20. Мищенко Наталія
  21. Панченко Володимир
  22. Піддубна Олена
  23. Поценко Сергій
  24. Раштько Олександр
  25. Резюга Наталія
  26. Салміна Людмила
  27. Сафаров Вадим
  28. Сирота Алла
  29. Сташпа Галина
  30. Столярчук Любов
  31. Худякова Надія
  32. Черненко Тетяна
  33. Шульга Володимир
  34. Щербацька Валентина
10-А
  1. Борисова Марина
  2. Вальдман Роман
  3. Власов Олександр
  4. Гасс Сергій
  5. Гостєва Лідія
  6. Дидко Людмила
  7. Зайченко Любов
  8. Іванов Михайло
  9. Клименко Наталія
  10. Ковтун Алла
  11. Корнієнко Павло
  12. Котляров Олександр
  13. Кошина Марина
  14. Кравченко Валерій
  15. Крилов Олександр
  16. Кротт Олександр
  17. Куїмов Валерій
  18. Лущенков Віктор
  19. Морозов Сергій
  20. Наур Дмитро
  21. Овруцька Фаїна
  22. Оніщенко Олексій
  23. Павлюк Тамара
  24. Сергеєва Віра
  25. Сергієва Надія
  26. Суходольський Леонід
  27. Тарасуль Аркадій
  28. Терещенко Наталія
  29. Тихонович Тетяна
  30. Токарев Ігор
  31. Харін Михайло
  32. Шибаєва Ірина
  33. Шнутліна Євгенія
  34. Яремчук Людмила
10-Б
  1. Бессарабова Тетяна
  2. Биндюк Сергій
  3. Бойченко Любов
  4. вареня Василь
  5. Василюк Анатолій
  6. Водякіна Наталія
  7. Жабенко Людмила
  8. Загородня Наталія
  9. Зайцева Тамара
  10. Калюжнова Варвара
  11. Карапетян Жанна
  12. Коберник Володимир
  13. Колесніков Микола
  14. Колотвіна Ірина
  15. Кондратюк Мальвіна
  16. Кулібаба Віктор
  17. Липський Юрій
  18. Ломоносова Світлана
  19. Маковецький Тимофій
  20. Маркович Тетяна
  21. Марушко Ростислав
  22. Наумов Олександр
  23. Нініна Людмила
  24. Оксентюк Олег
  25. Радченко Тамара
  26. Самойленко Володимир
  27. Сангакова Олена
  28. Сергієнко Сергій
  29. Соболев Олександр
  30. Спектор Лілія
  31. Спиндлер Леонід
  32. Стреляєва Ірина
  33. Христич Анатолій
  34. Цибренко Тетяна
  35. Черняк Ольга
  36. Шишляннікова Тетяна
  37. Ящук Дарина


comments powered by HyperComments