»
Вступні випробування до школи
на 2017-2018 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!
Monday 25 September 2017

Випуск 1969

8-А
  1. Андрєєва Наталія
  2. Булгакова Лариса
  3. Бородько Галина
  4. Буданова Лідія
  5. Бервицький Сергій
  6. Блиндова Тетяна
  7. Висилів Геннадій
  8. Гурович Ігор
  9. Григор’єв Олександр
  10. Гатиатуліна Клавдія
  11. Глушкова Ірина
  12. Дворник Лариса
  13. Димченко Михайло
  14. Звегільський Олександр
  15. Івачева Ольга
  16. Колчеріна Лариса
  17. Каліка Ірина
  18. Кравченко Володимир
  19. Коган Ілля
  20. Кож Семен
  21. Красинська Ольга
  22. Леводянська Тетяна
  23. Мироненко Наталія
  24. Осадчій Леонід
  25. Пеккер Борис
  26. Паукова Наталія
  27. Ремез Феликс
  28. Серебряна Ірина
  29. Сорока Борис
  30. Сахно Олександр
  31. Табачук Тетяна
  32. Уласовська Мар’яна
  33. Шаповал Сергій
  34. Шульженко Євгенія
  35. Шпак Володимир
8-Б
  1. Ароцкер Володимир
  2. Козлова Тетяна
  3. Лобанович Тетяна
  4. Несин Георгій
  5. Тверской Юрій
  6. Агеєва Наталія
  7. Бакалов Сергій
  8. Балашов Євгеній
  9. Батюк Нінель
  10. Бороденко Людмила
  11. Бут Олександр
  12. Горина Світлана
  13. Гуцаленко Євгенія
  14. Дуждо Володимир
  15. Єськова Галина
  16. Забіяка Оксана
  17. Зайковський Сергій
  18. Кальчанова ольга
  19. Кваша Ольга
  20. Кожухіна Наталія
  21. Кононенко Віктор
  22. Кулікова Олена
  23. Литарь Валерій
  24. Марченко Володимир
  25. Пантелєєв Валентин
  26. Мехед Тамара
  27. Оніщенко Світлана
  28. Павліков Михайло
  29. Поліщук Любов
  30. Рутман Інна
  31. Савченко Олександр
  32. Сарний Ігор
  33. Сивковська Тетяна
  34. Сигал Альберт
  35. Слинчак Тетяна
  36. Толстошей Тетяна
  37. Урицька Марина
  38. Чекмаренко Алла
  39. Чучіна Тетяна
  40. Шер Світлана
  41. Черненко Олександр
  42. Яворський Олександр
8-В
  1. Андрєєв Юрій
  2. Балацький Олександр
  3. Бакуменко Олександр
  4. Бурковський Валентин
  5. Горбунов Валентин
  6. Гарковенко Аліна
  7. Гуртовенко Людмила
  8. Дупак Тетяна
  9. Данилюк Ольга
  10. Захарченко Людмила
  11. Ісаакова Тетяна
  12. Кошечков Анатолій
  13. Ларіна Людмила
  14. Ломачук Олена
  15. Літвіновська Людмила
  16. Матвєєв Дмитро
  17. Мищенко Дмитро
  18. Нікіфоров Сергій
  19. Оліщук Юрій
  20. Мурашко Світлана
  21. Пружанський Олексій
  22. Подлужна Антоніна
  23. Сицкер Любов
  24. Соколовський Валентин
  25. Стадніков Анатолій
  26. Тивоненко Ольга
  27. Усик Олена
  28. Храпач Надія
  29. Цепурко Світлана
  30. Цисар Олександр
  31. Цхурбаєв Олег
  32. Шушпан Тетяна
  33. Езенбрант Людмила
  34. Шатковська Алла
  35. Проценко Юрій
8-Г
  1. Анісімов Юрій
  2. Борозенко Володимир
  3. Балановський Олександр
  4. Березовський Сергій
  5. Брілліантова Ірина
  6. Веселков Володимир
  7. Герман Алла
  8. Золотілін Олександр
  9. Загородня Галина
  10. Кузнецов Віктор
  11. Кац Людмила
  12. Кулакова Наталія
  13. Крушинська Ірина
  14. Кумейко Валентина
  15. Коміссарова Любов
  16. Макаров В’ячеслав
  17. Калина Анна
  18. Лопушанський Олександр
  19. Овчаренко Дмитро
  20. Осетрова Галина
  21. Оноприєнко Віктор
  22. Пронін Олександр
  23. Ривкіна Фаїна
  24. Растопчина Тетяна
  25. Салов Микола
  26. Светлична Олена
  27. Сербіна Наталія
  28. Ткаченко Віктор
  29. Федчишина Тетяна
  30. Хайтін Володимир
  31. Чуйко Олексій
  32. Шмиляннікова Людмила
  33. Шевчук Валентина
  34. Яценко Валерій
  35. Якубенко Олександр
10-А
  1. Алєксєєва Віра
  2. Беспалий Дмитро
  3. Бірюченко Наталія
  4. Букрєєва Наталія
  5. Волович Марина
  6. Власова Людмила
  7. Венковська Зоя
  8. Гапич Василь
  9. Гертберг Анна
  10. Гордієнко Ігор
  11. Єрмоленко Віра
  12. Іванова Лариса
  13. Калашніков Володимир
  14. Крапівцева Валентина
  15. Кудренко Олена
  16. Ланцман Ірена
  17. Мамикич Сергій
  18. Нутис Яков
  19. Островський Володимир
  20. Панфіленко Тетяна
  21. Перельман Григорій
  22. Рошевський Олександр
  23. Сбітнєв Валерій
  24. Стрик Леонід
  25. Серебряний Аркадій
  26. Турищина Олена
  27. Цуцулянов Ігор
  28. Хлебнікова Світлана
  29. Чернов Володимир
  30. Чернявський Олександр
10-Б
  1. Басалкевич Світлана
  2. Букіна Ірина
  3. Бурлаков Валерій
  4. Баликін Віктор
  5. Глизер Лариса
  6. Гуральник Алла
  7. Задорожна Ірина
  8. Кабановський Валерій
  9. Каплун Семен
  10. Києвська Ольга
  11. Коломийчук Олександр
  12. Комашня Олександр
  13. Кулікова Людмила
  14. Кривенко Інна
  15. Ланда Поліна
  16. Левицький Сергій
  17. Лобанович Людмила
  18. Лозман Лариса
  19. Лясковський Сергій
  20. Макаренкова Лариса
  21. Мельничук Лідія
  22. Помирчий Олександр
  23. Прохоров Володимир
  24. Рознатовська Наталія
  25. Руденко Валерій
  26. Степанова Сталіна
  27. Філіппова Галина
  28. Цибенко Людмила
  29. Шапіро Володимир
  30. Шепеленко Олександр
  31. Покотило Геннадій


comments powered by HyperComments