»
Вступні випробування до школи
на 2017-2018 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!
Monday 25 September 2017

Випуск 1968

8-А
  1. Беймель Ада
  2. Борисова Марина
  3. Вальбман Роман
  4. Васик Валентина
  5. Власов Олександр
  6. Гаас Сергій
  7. Гостєва Лідія
  8. Зайченко Любов
  9. Іванов Михайло
  10. Ковтун Алла
  11. Кожина Марина
  12. Корнієнко Павло
  13. Комарова Олена
  14. Котляров Олександр
  15. Клименко Наталія
  16. Крилов Олександр
  17. Куімов Валерій
  18. Овруцька Фаїна
  19. Оніщенко Олексій
  20. Павлюк Тамара
  21. Сальніков Анатолій
  22. Семенюк Олександр
  23. Сергєєва Віра
  24. Сергєєва Надія
  25. Суходольський Леонід
  26. Тарасуль Аркадій
  27. Терещенко Наталія
  28. Тихонович Тетяна
  29. Токарєв Ігор
  30. Удовиця Михайло
  31. Федь Наталія
  32. Філіппов Володимир
  33. Харін Михайло
  34. Яремчук Людмила
  35. Ноур Дмитро
8-Б
  1. Авраменко Тетяна
  2. Бойченко Любов
  3. Василюк Анатолій
  4. Ганищенко Володимир
  5. Грицман Дмитро
  6. Зайцева Тамара
  7. Ігнатенко Любов
  8. Карапетян Жанна
  9. Коваленко Микола
  10. Колесников Микола
  11. Колотовкіна Ірина
  12. Кравченко Валерій
  13. Липський Юрій
  14. Ломоносова Світлана
  15. Морозов Сергій
  16. Моряков Віктор
  17. Оксентюк Олег
  18. Повороженко Володимир
  19. Ремизовський Леонід
  20. Румянцева Олена
  21. Санчакова Олена
  22. Сарапін Валентин
  23. Синявська Людмила
  24. Спектор Лілія
  25. Стреляєва Ірина
  26. Христич Анатолій
  27. Чухманенко Олександр
  28. Лущенко Віктор
  29. Луценко Сергій
  30. Шмиляннікова Тетяна
  31. Шкутліна Євгенія
  32. ящук Діна
  33. Марушко Ростислав
  34. Рудницька Тетяна
8-В
  1. Бессарабова Тетяна
  2. Биндюк Сергій
  3. Вареня Василь
  4. Водякіна Наталія
  5. Волосевич Олександр
  6. Жабенко Людмила
  7. Загородня Наталія
  8. Калюжнова Варвара
  9. Коберник Володимир
  10. Кондратюк Мальвіна
  11. Курсаков Віктор
  12. Кулібаба Віктор
  13. Логвин Юрій
  14. Маковецький Тимофій
  15. Маркович Тетяна
  16. Наумов Олександр
  17. Нікіна Людмила
  18. Новицька Наталія
  19. Овчар Людмила
  20. Радченко Тамара
  21. Самойленко Володимир
  22. Сергієнко Сергій
  23. Соболєв Олександр
  24. Спиндлер Леонід
  25. Терещенко Любов
  26. Тичинський Віктор
  27. Цебренко Тетяна
  28. Черняк Ольга
  29. Шелест Володимир
  30. Шумилівер Ольга
  31. Кузнєцов Валерій
  32. Несіп Святослав
10-А
  1. Бабич Петро
  2. Баранова Олена
  3. Блінов Віктор
  4. Вартазаров Володимир
  5. Гержан Лариса
  6. Дегтярьова Валентина
  7. Зеленкова Людмила
  8. Золотілін Сергій
  9. Іванова Ніна
  10. Карпова Тетяна
  11. Каріна Наталія
  12. Кац Лариса
  13. Карпенко Олександр
  14. Клименко Віра
  15. Костромінова Олена
  16. Колупайло Ігор
  17. Коровніченко Віктор
  18. Коломієць Олександр
  19. Мазарюк Сергій
  20. Мищенко Галина
  21. Несходовський Сергій
  22. Палев Олександр
  23. Панасюк Ірина
  24. Ролінек Олена
  25. Сидорюк Тамара
  26. Сологуб Любов
  27. Толпиго Олександр
  28. Хмельницька Лариса
  29. Чайка Валерій
  30. Шуба Тетяна
  31. Юрок Людмила
10-Б
  1. Артем’єва Валентина
  2. Баранова Валентина
  3. Ветюгова Галина
  4. Вознюк Валерій
  5. Гнилорибов Володимир
  6. Дручевська Зоя
  7. Ємець Юрій
  8. Замно Наталія
  9. Замша Володимир
  10. Золотухін Сергій
  11. Ільченко Людмила
  12. Курінний Леонід
  13. Кульков Валентина
  14. Кацимон Олександр
  15. Муха Наталія
  16. Летцев Віктор
  17. Лукашева Віра
  18. Левков Сергій
  19. Мініна Олена
  20. Милявський Вадим
  21. Оксак Раїса
  22. Погребинська Ріна
  23. Ростовцева Лариса
  24. Стрельченко Лідія
  25. Святенко Валентина
  26. Сумарокова Наталія
  27. Тращенко Олександр
  28. Цвибель Поліна
  29. Шабаліна Тамара
  30. Шеремет Микола
10-В
  1. Бачура Михайло
  2. Біран Геннадій
  3. Гержод Юрій
  4. Коллекціонов Василь
  5. Коляда Лариса
  6. Милявська Тамара
  7. Павлов Борис
  8. Пазіо Олена
  9. Пономарьова Людмила
  10. Пономарьов Валерій
  11. Петрова Тетяна
  12. Пустельник Едуард
  13. Трофіменко Віктор
  14. Фрідман Інна
  15. Хороший Олександр
  16. Хижняк Ольга
  17. Цебренко Володимир
  18. Шакалова Ірина
  19. Александрова Ірина
  20. Рудобелець Ольга
  21. Бабій Людмила


comments powered by HyperComments