»
Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!
Sunday 21 February 2021

Ювілей школи – 50 років

50 років – це мало чи багато? Для однієї людини – це ціла вічність, більша частина життя. А для історії, – 50 років – менше, ніж одна мить. Наше життя тільки починається. Ми дивимось на світ широко відкритими очима, нас не лякає майбутнє. І хоч у школи зараз нове ім’я, нові учні, нові учителі… Однак її суть залишається тією ж самою. Школа завжди буде з нами, з нашими дітьми, онуками, залишиться символом любові, вдячності та дитинства.

Нашій школі – 50 років! Шановні випускники, учителі, вихованці, батьки, дуже скоро ми зустрінемося на урочистостях з цієї нагоди, а поки що даруємо Вам декілька миттєвостей спілкування з нашими дорогими учителями та випускниками, адже школа – це люди, що в ній працюють, люди, які щодня віддають частинку своєї душі, досвіду та знань своїм учням!

Александра Воробей — Школа не прощается с тобой

Борис Глускер и Ирина Макеева приглашают на юбилей

Анна Рожнятовская — F.Shopin “Zyczenie” (7 ноября 2013)

Хроника школы. Выпуск 1973

Воспоминания и пожелания учителей школы (2013)

Більше відео можна побачити на нашому відеоканалі         


comments powered by HyperComments