6 грудня на базі нашої школи відбувся семінар для заступників директорів з НВР початкових класів “Використання інноваційних технологій у процесі викладання навчальних предметів у початкових класах. Впровадження у навчально-виховний процес експерименту “Один учень – один комп’ютер”. Гості прослухали вступне слово Заводович О.Г. та Фартушної А.О., а також відвідали уроки вчителів молодшої школи:

• Титової А.А.
  • Геєць Н.М.
  • Слуцької О.Л.
  • Юрченко В.М.

На закінчення гості самостійно попрацювали за нетбуками, виконавши тест з української мови для 4-го класу.