»
Вступні випробування до школи
на 2017-2018 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!
Monday 25 September 2017

Гуртки

Список гуртків школи (2016-2017 н.р.)

NПП

Назва

Дні тижня

Час проведення

Місце проведення

Керівник

Художньо-естетичне спрямування

1.1

Вокальна студія «Співаночки»

Вівторок, четвер

13.30 – 15.00

Каб. 24

Арсеньева О.П.

2.2

Веселкова музикотерапія

Понеділок

15.15-16.45

Каб. 17

Михеева М. В.

3.3

Естрадно-театральний “Джерела”

Понеділок, середа, п’ятниця

15.15 – 17.40

Каб. 27а, 24

Савченко Я.В.

4.4

Образотворче мистецтво

Вівторок, четвер

15.30  – 17.00

Каб.34

Ложнікова І.В.

5.5

Умілі руки

П’ятниця

15.15 – 16.45

Майстерня

Сірко В.М.

6.6

Хореографічний гурток з 5.10.15

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт

13.15-16.30
13.15-15.50

Актова зала

Кобзаренко Л.І.

Туристичне спрямування

7.1

Географічне краєзнавство

Понеділок, п’ятниця

15.00 – 17.00

Каб.49

Зарицька С.П.

8.2

 «Юні туристи–краєзнавці»

Середа, п’ятниця
субота, неділя

15.15-16.45
9.00-12.00

Майстерні

Сергієнко С.А.

Спортивні секції

9.1

Загальна фізична підготовка

Середа, четвер

15.15 – 16.45

Спортивна зала

Алексенко Н.М.

10.2

Футбол з 9.09.15

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.

16.00-17.00

Спортивна зала

Ігнатович А.М.

11.3

Загальна фізична підготовка

Понеділок, вівторок

15.15 – 16.45

Спортивна зала

Сабадаш О.В.

12.4

Гирьовий спорт

Середа, п’ятниця

15.15 – 16.45

Спортивна зала

Сукач С.І.

13.5

Загальна фізична підготовка

 Вт.  Чт.  Сб.

18.00 – 19.30

Спортивна зала

Манжула А.Є.

Військово-патріотичне спрямування

14.1

Музей Бойової слави

Вівторок, п’ятниця

15.00 – 16.30

Кімната музею

Полякова С.І.

15.2

Влучний стрілець

Понеділок

15.00 – 18.00

Каб. 42, тир

Чехместрук Л.І.

Гуманітарне спрямування

16.1

Юні мовознавці

Понеділок, четвер

15.15 – 17.00

Каб. 33

Струк Н.Д.

17.2

Мандрівка світом мов

Понеділок, середа, четвер

15.15 – 16.45

Каб. 44

Гаєвська Л.О.

18.3

Спільне та відмінне в рідній мові та мові нац. меншин

Вівторок, четвер

15.15 – 16.45

Каб. З7

Іохова Л.В.

19.4

Пізнай себе

Понеділок, вівторок  

13.00 – 15.00
13.00 – 16.00

Каб. психолога

Лісойван О.В.

20.5

Цікава граматика

 Понеділок, середа, п’ятниця

15.15 – 16.45 15.15 – 17.15

Каб. 38

Макєєва І.О.

21.6

«Success»  

Четвер

15.15 – 16.45

Каб.39а

Пономаренко О.М.

22.7

«Successful  teens»

Середа, четвер, п’ятниця

15.15 – 16.45

Каб.40

Чекмарьова Л.Ф.

23.8

Літературна вітальня

Середа, четвер

14.15 – 15.45

Бібліотека

Яблонська Л.В.

Науково-технічне спрямування

24.1

Вибрані  питання з алгебри

Вівторок, середа

15.15 – 16.20

Каб 45

Глускер Б.Н.

25.2

Цікаве природознавство

Понеділок, четвер

15.15-17.00

Каб. 36

Василенко Г.І.

26.3

Робототехніка

Вівторок

15.15 – 16.45

Каб.28

 Ігнатченко Н.В.

27.4

Математична скарбниця

Понеділок

15.15 – 16.45

Каб.44

Колесник О.В.

28.5

Програмування

субота

10.00 -13.00

Каб.21

Мисак Д.П.

29.6

Готуємося до ЗНО

Субота

10.00-12.30

Каб 33

Модягіна Н.В.

30.7

У світі математики

Понеділок, четвер

15.15 – 16.20

Каб.46

Середа Н.А.

31.8

Методи розв’язування фізичних задач

Понеділок, п’ятниця

15.15 – 16.45 15.15 –  16.00

Каб.21

Даневич Ю.В.

32.9

Математичний гурток

Середа, вівторок

15.15 – 16.45 15.15 –  16.00

Каб.21

Шевченко Т.М.

33.10

Юні техніки

Середа, четвер

15.00-16.45 15.00-17.25

Каб.22

Тітова А.А.


comments powered by HyperComments