»
Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!

Вибори Президента школи (2016)

14 грудня 2016 року новообраний Президент школи склала Присягу. Відтепер Вікторія Ланда вважається чинним главою шкільного самоврядуванння. Шкільна виборча комісія ліквідуюється як така, що виконала, покладені на неї завдання. Термін оскарження рішення ШВК є завершеним. Скарги на результати виборів 5.12.2016р. – більше не приймаються. Вітаємо з новим Президентом. Вітаємо з новим курсом! 🙂

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Я, Ланда Вікторія Вадимівна народилася 26 лютого 2001 року.

У 2006 році моя родина переїхала до столиці нашої країни, міста Києва. Саме у Києві у 2007 році я пішла до першого класу спеціалізованої школи №52.

З 2007 по 2012 займалася у гуртку сучасного танцю в ЦДЮТ.

З 2009 року навчалася у музичній школі №14. Минулого року закінчила музичну школу за двома фахами.

З 2015 року вивчаю чеську мову в Чеському центрі міста Києва.

Зараз я навчаюся у нашій школі у 10-А класі.

ПРОГРАМА КАНДИДАТА ЛАНДИ ВІКТОРІЇ ВАДИМІВНИ

З метою популярізації іноземних мов та культур серед учнів нашої школи, пропоную кожну останню п’ятницю місяця присвячувати одній країні та її культурі.
тематичне оформлення стендів допоможе учням поринути у культуру тієї чи іншої країни – тематичні лекції та майстер класи домопожуть дізнатися багато цікавого та навчитися новому; проведення розмовних клубів з носіями мови.

З метою розвитку лідерських та педагогічних здібностей наших учнів та запровадження культури передачі знань від старших учнів молодшим, пропоную запустити добровільну акцію, суть якої полягає в тому, що найкращі учні з кожного предмету будуть проводити лекції, семінари та майстер класи, на яких своїм наступникам вони будуть давати суттєві поради. Це допоможе відновити взаємоповагу між учнями, та уникнути конфліктів. Також це домопоже учням у навчанні не втратити свій рівень знань та розвиватися.

З метою виявлення лідерських здібностей та поліпшення фізичного стану учнів, пропоную проводити шкільні спортивні…

Ознайомитися з повним текстом Програми Ланди В.В.

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Інформація готується до публікації…

ПРОГРАМА КАНДИДАТА КОЧМАРУК ВІКТОРІЇ ВІКТОРІВНИ

Інформація готується до публікації…

Ознайомитися з повним текстом Програми Кочмарук В.В.

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Інформація готується до публікації…

ПРОГРАМА КАНДИДАТА ЯЛОВСЬКОГО ОЛЕКСАНДРА ОЛЕГОВИЧА

Інформація готується до публікації…

Ознайомитися з повним текстом Програми Яловського О.О.

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Я Міра Шатова. Народилася та проживаю в Солом’янському районі міста Києва. Навчаюся у найкреативнішій та цікавій школі №52, у 8 в класі. Мені 13 років. Маю багато захоплень, а саме вивчаю чотири мови – англійську, французську, польську та китайську. Крім цього активно тренуюся – маю досягнення з карате.
Виходячи із активної життевої позиції хочу сказати, що бути Президентом такої успішної школи не легко, але я хочу запевнити вас що зроблю все можливе для того щоб наша школа розвивалася і гарнішала. Буду підтримувати вас та прислуховуватися до ваших побажань. Ми створимо ініціативну групу до якої будуть входити найкращі учні із усіх класів. Ми зможемо зробити наше шкільне життя дуже цікавим та різноманітним.

ПРОГРАМА КАНДИДАТА ШАТОВОЇ МІРИ ВАСИЛІВНИ

1. День батьків (1 раз на рік);
2. День без шкільної форми (1 раз на місяць, перша п’ятниця місяця);
3. Допомога безхатнім тваринам;
4. Скринька побажань;
5. Створення шкільної наради;
6. Майстер-класи старшокласників;
7. Стенд досягнень учнів поза школою;
8. Номінація “кращий учень місяця”;
9. Черговий клас робить тематичну виставку;
10. Синій колір (1 раз в 2 місяці учень повинен вдягти частинку синього кольору);
11. Англійська п’ятниця (остання п’ятниця місяця);

Ознайомитися з повним текстом Програми Шатової М.В.

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Мене звати Кір‘янова Анна Олексіївна. Я народилася у місті Києві 11 квітня 2002 року.

На даний момент мені 14 років.

У 2007 році я вступила в школу №173, потім один рік вчилася в 79 ліцеї, і у шостому класі перейшла у 52 школу, зараз я вчуся в 9-А класі.

В мене є багато захоплень. Я дуже люблю спорт, люблю малювати, плавати, беру участь в багатьох олімпіадах, в майбутньому – мрію багато подорожувати.

ПРОГРАМА КАНДИДАТА КІР‘ЯНОВОЇ АННИ ОЛЕКСІЇВНИ

Дати можливість розкрити свій талант кожному учню! Проводити різноманітні конкурси.

Заохочувати активістів та відмінників шкільними стипендіями. Долучити до цього спонсорів-випускників шкіл.

Найкращі класи нагороджувати екскурсійними поїздками.

Проводити патріотичні виставки, акції. Розвивати волонтерський рух.

Організувати «Банк ідей». Разом ми зробимо наше навчання незабутнім!

Організувати виїзний «День туризму».

Організувати фото-виставку «Шкільне життя».

Створити Wi-Fi зону на перервах.

Ознайомитися з повним текстом Програми Кір‘янової А.О.

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Мене звуть Вітер Вікторія Валеріївна. Я народилась у місті Києві 29 червня 2003 року. Перші два класи я вчилась у школі №310, а потім перейшла до 3 класу у 52 школу. На даний момент я вчусь у 8-А класі. Займаюсь вже майже 8 років художньою гімнастикою (5 років “Vizinova” та 3 роки в “Grace”), також вчу китайську мову та ходжу на інформатику до ЦДЮТ, займаюсь стрільбою з гвинтівки… В мене ще дуже багато захоплень, але найголовніше – я знаходжу багато друзів і спілкуюсь з дуже цікавими людьми, які діляться зі мною своїми сподіваннями і мріями… Багацько з цих сподівань торкнулись і нашої школи, тому я і спробувала балотуватись. Я прагну допомогти друзям втілити у наше шкільне життя новації…

ПРОГРАМА КАНДИДАТА ВІТЕР ВІКТОРІЇ ВАЛЕРІЇВНИ

Запросити спеціалістів, фахівців, практиків з різних шкільних предметів на урок, лекцію для того, щоб учні змогли побачити позитивну людину, котра отримує задоволення та гроші від своєї справи… (це налаштує учнів на вивчення предмету і покаже можливість реалізації цього предмету у житті).

Зробити огорожу нашому футбольному полю від вигулу собак. Зробити мінне поле – футбольним.

Зробити більше змагань між класами, які б об’єднали і здружили класи між собою.

Зробити факультативи, які у вчителів зараховувались як урок, тоді б у них було більше бажання їх проводити, а для того, щоб учні не прогулювали можна ввести символічний благодійний внесок.

У наш час знання з економіки дуже важливі, кожна людина повинна бути ознайомлена з азами фінансів, тому вважаю потрібним залучити фахівців – банкірів, які змогли б провести курс лекцій (за для ознайомлення учнів з поняттям, видами, історією та можливостями правильного використання, примноження і зберігання грошей).

Ознайомитися з повним текстом Програми Вітер В.В.Кворум повноважності Комісії складає 63% від її складу – 5 осіб. Рішення про обрання Президента школи оформлюється протоколом та постановою за встановленим зразком. Комісія ухвалює рішення щодо процесу виборів, які обов’язкові до виконання усіма суб’єктами виборчого процесу. Рішення Комісії оформлюються постановами. Рішення Комісії ухвалюються простою більшістю голосів.

Легіслатура: 24 листопада 2016 – 12 грудня 2016

Місце проведення засідань: кабінети №21А, №24, №27А (14:20 – 17:20)