Педагог-організатор

hhf656cdfgf

Педагог-організатор – фахівець, що організує позакласну і позашкільну роботу у сфері додаткової освіти дітей. Керує роботою клубів, кружків, секцій і інших об’єднань, що функціонують в освітніх установах і організовує діяльність учнів за технічним, художнім, спортивним і туристсько-краєзнавчим напрямах.

Досвід роботи (2008-2017)

Проводить масові заходи (вечори, свята, олімпіади та ін.), організовує відпочинок дітей у канікулярний час. Cприяє розвитку особи, що вчаться і створює умови для занять творчою діяльністю. Привертає до виховної роботи з учнями установи культури і спорту, громадські організації.

Сценарії та ідеїШкільне самоврядування