Волонтерський рух. АТО (2014-2017)

СПРАВЖНІ ГЕРОЇ – ВОЇНИ АТО ЗАВІТАЛИ ДО ШКОЛИ

22 лютого 2016 року відбувся урок мужності та патріотизму для учнів 8-9 класів до Дня пам’яті героїв Небесної сотні та тих бійців, які не повернулися з війни. До нас завітали бійці 11 ОМпБ «Київська Русь», командир взводу 11-го батальйону територіальної оборони, представлений до звання Герой України, лейтенант Шуба Андрій Миколайович (позивний «Змій»), Федорко Андрій Михайлович (позивний «33»), Кочура Олександр Михайлович (позивний «Герц») та капітан 1-го рангу Александр Макарович (позивний «Полковник»).

Вони привезли фільм про реальні бойові події в АТО та передали в шкільний музей бойової слави прапор, підписаний бійцями, які зараз захищають цілісність нашої Батьківщини.

Саме подвиг Небесної сотні надихнув сотні тисяч українців на боротьбу з російською агресією. Учні теж підготували у подарунок державний прапор, на якому написали слова подяки та намалювали оберіг – калину, символ безсмертя українського роду, подарували малюнки та квіти почесним гостям.

2016 — Участь у благодійній акції «Добро жменями»

Учні нашої школи активно долучилися до всеукраїнської акції, яку запропонував благодійний фонд «ОВЕС» — «Добро жменями». Акція водночас вирішує дві проблеми — екологічну та соціальну. Її вже підтримали Міністерство екології України та багато волонтерів. На сьогодні фактично два бійці отримали матеріальну допомогу в рамках проекту — Сергій Тимощук, який 13 грудня повернувся з Польщі з протезом, та Роман Дідера. На один якісний протез потрібно близько 80 000 кришечок. Наші учні зібрали більше 10 000. Найактивніші класи — 1-Б, 6-В, 7-В, 9-А, 9-Б. Дуже символічно, що збирали кришечки в День Соборності. Нагадуємо, що акція продовжується. Кришечки з вдячністю у Вас приймуть в 41 каб. Учитель Холодар Л.О. та допоможуть скласти учні 10-Б класу.

ДОПОМОГА ВОЇНАМ АТО. ЖОВТЕНЬ-ЛИСТОПАД 2015

Вже другий рік учні, батьки, вчителі та адміністрація спеціалізованої школи №52 приймають активну участь у волонтерському русі. У вересні учні відвідали поранених бійців у військовому шпиталі та передали зібрані кошти, малюнки, солодощі і побажання найшвидшого одужання та повернення до рідних. В жовтні вчителі зібрали та передали кошти бійцям Гаубичного артилерійського дивізіону НГУ, а учні сплели маскувальну сітку для розвідників. 13 листопада вся наша дружня громада школи №52 збирала допомогу 11 батальйону територіальної оборони «Київська Русь» та 12 батальйону. Це малюнки, побажання, харчі, кава, чай, солодощі, речі, засоби гігієни та найбільшою радістю для бійців стали будівельні матеріали – бензопила, топорища, цвяхи, мастила для укріплення. Вже чекаємо від хлопців поповнення шкільного музею.

В наш час багато хто втомився допомагати: напруження в країні, в економіці, в родинах через фінансову нестабільність, та ми дуже вдячні нашим патріотам – дітям та їх батькам, які попри все із останніх сил по крихтам збирають допомогу на фронт! На передовій ще тяжче! В нас не стріляють та не вбивають. Разом ми сила! Разом ми переможемо! Слава Україні!

ВСЕ ДЛЯ ФРОНТУ! ВСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ! МАСКУВАЛЬНА СІТКА

У січні 2015р. учителі та учні школи долучилися до руху волонтерів «Крила фенікса» в створенні маскувальної сітки для Збройних сил України.

ЗУСТРІЧ З БІЙЦЯМИ БАТАЛЬОНУ “КИЇВСЬКА РУСЬ”

ato_sess_15_10_2014_03

15 жовтня 2014р. у нас відбулася зустріч з бійцями 11-го БТрО “Київська Русь”. Воїни подякували дітям за листи і малюнки, за підтримку і любов, що надихає їх захищати Батьківщину.

13 ЖОВТНЯ. БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК НА ПІДТРИМКУ БІЙЦІВ АТО

Найактивніші класи, які прийняли участь в благодійному ярмарку на підтримку бійців АТО до Дня козацтва:

• 3-А, Тітова А.А. зібрано 732грн.
  • 6-А, Тернавська С.М. зібрано 500грн.
  • 2-В, Михеєва М.В. зібрано 345грн.
  • 7-Г, Долганова О.В. зібрано 345грн.
  • 10-А, Березняк Л.О. зібрано 300грн.
  • 2-Б, Орлова Л.С. зібрано 300грн.
  • 4-Б, Кравченко В.П зібрано 157грн.

«ДІТИ – ПРОТИ ВІЙНИ. РАЗОМ НАБЛИЗИМО ПЕРЕМОГУ!»

Учні, вчителі, батьки та керівництво школи №52 на чолі з директором Шевченко Валерієм Михайловичем долучилися до волонтерського руху і зібрали теплі речі, продукти, медикаменти, малюнки, листи, оберіги та закупили на зібрані кошти військове обмундирування бійцям АТО, які захищають цілісність нашої країни. Волонтери для армії знаходяться не тільки в місцях активних військових дій, але і допомагають армії шляхом збору матеріальної допомоги. Учні нашої школи писали зворушливі листи, малювали малюнки для підтримки наших бійців, залишали побажання на прапорі України, який теж відправили бійцям.

5 та 6 вересня 2014 року було відправлено зібрані речі 11-му батальону «Київська Русь». Співпрацювали з арт-волонтерами мистецько-просвітницького духовно-патріотичного проекту «Кордони наші вкаже пісня», особисто з арт-директором Оксаною Фещак, яка допомогла відправити допомогу військовослужбовцям 72-ї окремої механізованої бригади. За допомогою волонтерів та справжніх патріотів Остафінської Марини та Борсюк Олесі діти передали свою підтримку артилеристам 30-тої Житомирської бригади та 12-го батальону.
Головне пам’ятати – перемога залежить від кожного з нас. Разом – ми сила!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! АЛЕЯ СЛАВИ УЧАСНИКІВ АТО

Фото: Дмитро Кротіков © 2014 Медійна група 7 “Фото” ® 2014