Wednesday 13 December 2017

Грип йде зі сходу України із швидкістю 11 км. в годину. У Мінздорові чекають перевищення епідемічного порогу в столиці через два дні – з 10 лютого. А в Запоріжжі в школах вже карантин, його вирішили ввести, коли в класах стали залишатися порожніми по 8–10 місць за партами. Строгий карантин оголошений і в дитячій місцевій обласній лікарні.

В Українському Центрі грипу говорять, що штамм – новий, до нього у українців немає імунітету. У 10 містах, у яких традиційно провадиться моніторинг захворюваності: у Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі, Києві, Львові, Одесі, Сімферополі, Харкові і Чернігові чекають епідемію з дня на день. Причому у всіх містах захворюваність виросла більш ніж на 10% в порівнянні з кінцем січня, причому хворіють в основному діти.