Wednesday 13 December 2017

У вівторок Одеський суд скасував своє рішення, яким раніше припинив реєстрацію учасників зовнішнього тестування 2009 року.

Далі доля позову 11-класника Олега Нічки, який наважився піти проти Міносвіти, вирішуватиметься в Києві. Як заявив адвокат Олександр Славський, що представляє інтереси чиновників, справа вже практично виграна. Юрист добився задоволення свого клопотання, в якому наполягав на тому, що оскаржувати накази Міносвіти можна лише в Києві, за місцем знаходження відповідача. За прогнозами Славського, столичні судді приступлять до розгляду суперечки через місяць.