Thursday 14 December 2017

b_bg_screamingРезультати роботи учених публікує British Medical Journal. Люди, в яких були проблеми з поведінкою в школі, в дорослому житті більш схильні до депресій, частіше розлучаються або стикаються з фінансовими проблемами. До такого виводу прийшли автори дослідження, вивчивши дані 3500 чоловік з 13 років до досягнення ними 40-50 років.

В кінці 50-х – початку 60-х років вчителів по всій Великобританії попросили оцінити поведінку репрезентативної вибірки дітей, народжених в 1946-м року, коли вони вступили в підлітковий вік.