Декада інформатики

Від · Січ 20, 2009

20 січня у нашій школі розпочалася декада інформатики. У рамках декади серед учнів 5-тих класів відбулася гра “Форт “Буайяр”. Під час гри учні знаходили відповіді на запитання  і отримували підказки для ключового слова, щоб відкрити скриньку зі скарбами.

Учні 7-В класу захищали проект на тему “Математична логіка. Операції над висловлюваннями”. Група учителя Заводович О.Г. підготувала презентацію, публікацію та веб-сторінку з даної теми відповідно до методу проектів.