Ситуація з теплом в столиці критична – у багатьох квартирах і установах температура не перевищує 14-15 градусів. Під похолодання попали всі, хто увійшов до зони роботи ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, а це більш 40% об’єктів в столиці. Школи, лікарні і дитсадки також не уникнули ледве теплих батарей.

“У нас недостатньо теплі батареї”, – розповіли працівники однієї із столичних шкіл Дніпровського району. “Під час канікул температура в будівлі опустилася до 8 градусів тепла. У нас в класі дуже холодно – поділилася схвильована мама другокласника Алла Леонідівна. – У школу під формений піджак син надіває вовняний жилет”.