19 грудня в котрий раз наша школа зустрічає свято Св. Миколая. До цього улюбленого всіма дітьми свята учні 4-Б класу зі своїм класним керівником Дубінською Лідію Валеріївною та педагогом-організатором Савченко Ярославною Вікторівною підготували виставу «Зустрічаємо святого Миколая». Святий Миколай був доброю і порядною людиною. Він допомагав усім людям, які вірували в Ісуса Христа від щирого серця, а ще він був покровителем диких звірів. З давніх давен і по сьогодні ми святкуємо День Св. Миколая.