У столиці уведено в дію рішення Київради про безкоштовний проїзд школярів у громадському транспорті. Муніципальна газета Хрещатік опублікувала рішення Київради про безкоштовний проїзд дітей шкільного віку в міському пасажирському транспорті.

З текстом документа можна ознайомитися у сьогоднішньому випуску видання (№9 (3455)).

Відповідно до прийнятого міською владою рішенням, школярі з сьогоднішнього дня зможуть безкоштовно користуватися усіма видами комунального пасажирського транспорту (наземного і підземного), окрім таксі і маршрутних таксі.