Розклад уроків старшої школи

Sunday 20 October 2019

Ми — на RoboFirst–2019

Від · Кві 7, 2019

Кожна діяльність має призводити до певного результату і тільки від нас залежить чи буде він результативним чи ні.

Так, з року в рік, ми готуємось до змагань різного рівня, починаючи від шкільного, закінчуючи всеукраїнським. Цей рік також не був виключенням. Ми пройшли багато етапів підготовки, починаючи від відбіркового етапу, на якому ми визначилися з майбутніми фахівцями в галузі робототехніки та бажаючими полетіти у Космос в майбутньому, адже темою фестивалю, до якого ми готувались була місія “Місяць!”

Після відбіркового етапу розпочалась підготовка, де учні 2-х та 3-х класів нашої школи завзято готувались впродовж року та дізнавались багато цікавого про цей вид змагань FLL junior. Це всесвітньо відомі змагання, до яких готуються усі діти нашої планети і тема сезону для кожного однакова. Уявіть собі на скільки більше дітей стали обізнаними в галузі робототехніки та космонавтики!

І от настав день, коли всі учасники з різних міст і областей нашої країни зустрілися на фестивалі Robofirst2019 в Українському домі. Кожна команда представляла свій проект і могла здобути перемогу у певній номінації. Кожного року номінації не міняються, адже вони відносяться до основних цінностей, з яких складається ціла філософія всіх програм FIRST у всьому світі.

Тож, давайте привітаємо наших переможців:

Номінація «Найміцніша Lego-модель»:

1. Прісняк Назарій
2. Дацюк Олександр
3. Кірпіченков Роман
4. Добровольський Святослав
5. Хоменко Тімур
6. Луашвілі Лука

Номінація «Найяскравіший постер»

1. Пономаренко Настя
2. Туренко Гоша
3. Самохвалов Єгор
4. Степаньков Артем
5. Воєвода Максим
6. Коренюк Іван

Пройшов цілий рік підготовки, а діти вже готові до нових змагань і з нетерпінням чекають оголошення наступної теми сезону! Бажаємо всім дітям нашої планети долучатися до такого роду змагань та надихатися на нові звершення в області науки та техніки!

З повагою, Ігнатченко Н.В.