Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.

ROBOFEST–2019

Від · Чер 2, 2019

Цими вихідними пройшов робототехнічний фестиваль на ВДНГ в м. Києві. З року в рік на цьому всеукраїнському дійстві відбувається показ здобутків, знань та навичок дітей, які готувалися до цих змагань впродовж року. Цілковито можна назвати цей фестиваль вже не всеукраїнським, а міжнародним, адже багато команд приїздить приймати участь з інших країн.

Цього року ми представили на фестивалі чотири команди в різних категоріях: WRO Wedo 2.0, WRO Junior, Wedo 2.0 Sumo та швидкісний Slalom. Про кожну з них окремо — WRO Wedo 2.0 це змагання роботів у віковій категорії дітей до 10 років. Воно прирівнюється до світових змагань (World Robot Olympiad) і є початковою, найлегшою категорією серед WRO.

WRO junior йде наступною по складності після WRO Wedo 2.0 і передбачає роботу вже з іншим роботом EV3 і зрозуміло з іншою мовою програмування, що значно складніше за своїм інтерфейсом та наповнюваності, ніж попередня.

Wedo 2.0 Sumo це змагання роботів для вікової категорії дітей також від 6-10 років включно (на момент змагання).
Ще одним з видів змагань, який відноситься до підготовчої категорії є Slalom. Учасникам необхідно підготувати робота, здатного якнайшвидше проїхати по заданій траєкторії, що позначена чорною лінією. Вік учасника не регламентується. Учень нашої школи, Пономаренко Владислав, посів почесне 3-тє місце в цьому змаганні.

І хоч не обійшлося без прикростей (робот команди WRO junior відмовлявся працювати), ми приїхали з олімпіади задоволені і з бажанням продовжувати йти вперед до своєї мети – потрапити на всесвітню олімпіаду з робототехніки!

Вітаємо наших учасників та переможців:

WRO Wedo 2.0 – Хоменко Тімур та Прісняк Назарій (учні 2-х класів).
WRO junior – Кравченко Ілля та Ляхоцький Станіслав (учні 5-го класу).
Wedo 2.0 Sumo – Береговський Ярослав та Петренко Вадим (учні 3 класу).
Slalom – Пономаренко Владислав (учень 7-го класу).

Джерело: вчитель інформатики, голова методичного об’єднання вчителів інформатики, Ігнатченко Наталія Владиславівна

Увага! У зв'язку з відсутністю вільних місць жеребкування до перших класів проводитися не буде!