Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.

Наша гордість

Від · Чер 1, 2019

У спеціалізованій школі №52 навчається в 11 класі Поночевний Назар, який є нашою гордістю. Недавно Назар повернувся зі Сполучених Штатів, де став призером і отримав дві спеціальні нагороди Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості учнів — Intel ISEF.

На цьому престижному конкурсі у свій час перемогли більше двох десятків Нобелевських лауреатів. Цьогоріч у конкурсі взяли участь понад 1800 учасників з понад 80 країн світу. Майже два тижня школярі зі всього світу провели у США. Назар не тільки брав участь в конкурсі. Він побував у Аргонській національній лабораторії і в українському консульстві в Чикаго, де ознайомився з життям української діаспори.

Основні досягнення Назара Поночевного

• Призер Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості учнів Intel ISEF (міжнародний фестиваль науки та інженерії INTEL. Всесвітній конкурс досягнень школярів який щорічно проходить у США) 2019 (Фінікс, США);
  • Бронзовий призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України;
  • Переможець конкурсу “POLYTECO Україна 2018-2019” – національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості учнів Intel ISEF;
  • Переможець ІІ фестивалю стартапів “Class Іdея” у номінації стартап для людини;
  • Третє місце на ІІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики;
  • Перше місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики;
  • Перші місця на І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення технічних наук і відділення комп’ютерних наук).
Увага! У зв'язку з відсутністю вільних місць жеребкування до перших класів проводитися не буде!