»
Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!
Thursday 22 April 2021

Раді повідомити вам, що цьогоріч наша школа стала учасником багатьох конкурсів, змагань, проектів та експериментів. В рамках тижня інформатики, який проходить кожного року в останній тиждень січня, готові поділитися з вами нашими враженнями та здобутками.

ІНФОРМАТИКА — НАШІ ЗДОБУТКИ!

КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ ІНФОРМУЄ…

Ми задоволені результатами II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, де наша кафедра інформатики стала лідером серед усіх кафедр школи по підготовці та участі до змагань та конкурсів – 86 призових місць.

Серед вчителів, які підготували учнів-призерів олімпіад: Шевченко Т.М., Шевченко В.М., Ігнатченко Н.В., Шаповал А. М.

Варто також зазначити, що наймолодшому учаснику олімпіади з інформатики у напрямку веб-програмування виповнилось лише 8 років і він учень 2-го класу, це Самохвалов Єгор, який посів почесне ІІІ-місце у ІІ етапі (районному) Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Окрім обов’язкової участі у всеукраїнських етапах олімпіад з інформатики різних напрямках (програмування, веб-розробка, комп’ютерна графіка, комп’ютерна анімація), наша школа стала учасником наступних проектів:

Програми WOW Teachers від благодійного фонду BrainBasketFoundation.

В рамках цього проекту вчителі інформатики мали змогу підвищити свій професійний рівень знань в галузі інформаційних технологій та на своєму власному досвіді мотивувати школярів до вивчення свого предмету. Варто також зазначити, що цей проект проходить за підтримки Міністерства освіти та науки України і є повністю безкоштовним для всіх його учасників. Після успішного проходження курсу наша школа стала опорною для проведення занять за унікальною програмою навчання для учнів різного віку. Так, до проекту долучились учні не тільки старших класів, а й учень 5-го та навіть 2-го класу. Звичайно, залучити до вивчення цього курсу всіх неможливо, і до проекту долучились найбільш мотивовані школярі, які прагнуть підвищити свій рівень знань в галузі інформаційних технологій, та які бачать перспективу у сфері IT.

Наступним проектом, в якому ми приймаємо участь уже другий рік поспіль являється:

FLL (Фестиваль FIRST LEGO League Junior) – підготовка до змагань дітей віком від 6-10 років в напрямку STEM. Ці змагання надихають дітей на вивчення науки, технології, математики, а також до вирішення глобальних та актуальних питань людства. Головна задача, як ви вже зрозуміли – це вирішення глобальних світових проблем. Так, темою сезону цього року стала – «Місія Місяць». Під час підготовки до змагань, кожен з дітей має змогу проявити себе як науковець-дослідник, винахідник, майбутній підкорювач Місяця і просто небайдужий до наукових змін та відкриттів. Ідеєю створення цього фестивалю захопилися дві компанії – LEGO GROUP та FIRST, саме за допомогою улюбленої іграшки дітей, учні створюють власні проекти. Хтозна, можливо одна з ідей наших дітей вирішить глобальну проблему людства?

Також ми не забуваємо про наших наймолодших школярів. І активно залучаємо їх до різноманітних конкурсів в IT сфері. Одним з таких є:

Участь у Всеукраїнському конкурсі з програмування “Володарі Scratch”, організованого командою BrainBasketFoundation та рядом спонсорів.

В рамках цього конкурсу юні програмісти будуть розробляти проекти у форматі гри або додатку, створеному у вищезгаданому середовищі програмування. Сподіваємось, що дана подія збере разом юних програмістів та визначить найбільш обдарованих знавців мови Scratch.

Умови конкурсу

Умови конкурсу:

1. Конкурс проходитиме в декількох категоріях та розрахований на команди (3 дитини, віком 10-12 років) з дорослим ментором-наставником.
2. До участі приймаються проекти у форматі гри або додатку, створених у середовищі Scratch, в одній з категорій:
3. Школа майбутнього
4. Здоровий спосіб життя
5. Діти за мир
6. Агро очима дітей

Зареєструватися на конкурс можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd0w1RxEJ5voIXIcnVM_5o-AisdBVAHaCbF1SO5mBFbatrCzw/viewform

P.S. На дітей чекають цінні подарунки та призи: робототехнічні конструктори, планшети, bluetooth-колонки, навушники та сертифікат на річне вивчення основ програмування в Logika School.

Голова ПМК учителів інформатики, учитель-методист Наталія ІГНАТЧЕНКО