»
Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!

З 15.01.19 по 17.01.19 у Києві проходив спільний семінар викладачів Кореї та України. У рамках співробітництва та обміну досвідом до Києва завітала делегація вчителів Кореї. 15.01.19 на базі Корейського освітнього центру в Україні викладачами з Кореї було проведено уроки та майстер класи з таких дисциплін, як географія, природознавство, правознавство, мистецтво, математика, англійська та українська мови.

Свої розробки уроків презентували кращі вчителі міста Сеул, переможці конкурсів та новатори в освітній галузі. Від корейських колег дізналися про особливості освіти в Кореї: освітні державні стандарти, з якого віку учні починають навчання, наповненість класів, освітні технології, що використовуються в навчальних закладах Кореї.

Нашу школу репрезентувала старший учитель фізики Світлана Тернавська. Вчителі України отримали досвід міжнародної співпраці, позитивний настрій, символічні подарунки від корейських колег та сподівання на майбутні зустрічі.