»
Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!

День козацтваВід · Жов 12, 2018

Назва цього популярного в народі свята говорить сама за себе. Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни — свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви. У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх захисників нашої Вітчизни! Бажаємо їм добробуту і сил, здоров’я і щастя! Мирного неба і смачного хліба! Зі святом Вас дорогі наші захисники!

Не стоїмо осторонь! Ми знаємо — наша допомога й підтримка важливі! 11 жовтня у СШ № 52 було проведено благодійний ярмарок на підтримку бійців АТО. 12 жовтня спеціалізована школа № 52 відправила необхідні речі та продукти у центральний військовий шпиталь міста Києва. Того ж дня до Дня козаччини та Дня захисника України проведено святковий концерт для учасників АТО.